Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Gąszczu u Tess

Pokaż wątki Pokaż posty

W Gąszczu u Tess

Pszczelarnia 10:15, 26 cze 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Altanę zabieram do siebie w całości.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Joku 10:48, 26 cze 2018


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Tess napisał(a)


Mój zagon w pełnej krasie 26 maja. Zdjęcie z balkonu





Ależ efekt!!! Widząc takie obrazki żałuję że mam mały ogród.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 10:59, 26 cze 2018


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12093
Cytowane zdjęcie wywarło na mnie takie wrażenie że musiałam skomentować na bieżąco . Potem obejrzałam resztę i doszłam do takich wniosków: wcale się nie dziwię że nie masz czasu na forum skoro nowy ogród powstał i oba zadbane na maxa.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
popcorn 11:27, 26 cze 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Alez u Ciebie bujne wszystko Tesiu! Pozachwycałam się Porządek, ta zieleń, ile piwonii! pięknie!
pokaż obsadzony bukszpan, cudnie wyjdzie!

a hosty nawet w donicach mogą zimować, kocham hosty
____________________
Mój nowy ogródek
jolanka 12:08, 26 cze 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
No nareszcie mozna się napatrzeć
Cmok, cmok, podoba mi się
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Tess 13:10, 26 cze 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
mrokasia napisał(a)
Wow, altana z tą podłogą, szarymi ścianami i mebelkami - smakowita .
Reszta również .

Zonk! Szara ściana jest jedna. Druga jest całkiem... inna. Forumowiczki z dużym stażem na O. może pamiętają, jaka

Magda70 napisał(a)
Lawenda viva tak się u mnie wykładała. Pozbyłam się jej. Może ma za dobre podłoże?
Reszta lawend rośnie jak trza.

To też jest viva. Nistety. Chyba też się pozbędę jednak.

Magda70 napisał(a)
Ja to bym tę lampę z altany gwiznęła

Ani mowy nie ma! Mężaty własnoręcznie przytargał z targu staroci i pięknie odrestaurował. To raz. A dwa - mnie też ona się bardzo podoba

Pszczelarnia napisał(a)
To Pani też ma zagon piwoniowy? O?!

No mam. To piwonie po Babci Danusi.

Pszczelarnia napisał(a)
Altanę zabieram do siebie w całości.

Może Ewo poczekaj z takimi deklaracjami, aż całość zobaczysz? Bo jednak w całości może Ci się mniej podobać. Choć zasadzie biorąc pod uwagę klimat Twojego ogrodu - może bardziej?

Joku napisał(a)


Ależ efekt!!! Widząc takie obrazki żałuję że mam mały ogród.


O tak, piwonie w takiej ilości robią ogromne wrażenie. Żałuję, że nie zrobiłam więcej zdjęć kiedy kwitły. Poprawię się w przyszłym roku.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 13:18, 26 cze 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Joku napisał(a)
Cytowane zdjęcie wywarło na mnie takie wrażenie że musiałam skomentować na bieżąco . Potem obejrzałam resztę i doszłam do takich wniosków: wcale się nie dziwię że nie masz czasu na forum skoro nowy ogród powstał i oba zadbane na maxa.

No czasu poświęcam im mnóstwo. W zasadzie codziennie po pracy i po nakarmieniu eMa idę - jak to mówi moja rodzina - "w grządki" Ale z tym zadbaniem na maxa to lekko Jolu przesadziłaś. Wiele jeszcze trzeba zrobić, część poprawić, zmienić.

popcorn napisał(a)
Alez u Ciebie bujne wszystko Tesiu! Pozachwycałam się Porządek, ta zieleń, ile piwonii! pięknie!
pokaż obsadzony bukszpan, cudnie wyjdzie!

a hosty nawet w donicach mogą zimować, kocham hosty

No tak, bujności to moim grządkom odmówić nie można Lubię taką gęstwinę, choć zachwycam się minimalizmem u innych. Hosty bardzo lubię i zamierzam je bardziej wyeksponować w Gąszczu. W tej drugiej części jest zbyt dużo słońca, niestety.

jolanka napisał(a)
No nareszcie mozna się napatrzeć
Cmok, cmok, podoba mi się

Dziękuję Wieczorem wrzucę resztę zdjęć.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Magda70 13:26, 26 cze 2018


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ale ta lampa u Ciebie nie pasuje...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Tess 14:23, 26 cze 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Magda70 napisał(a)
Ale ta lampa u Ciebie nie pasuje...

No to mam problem Wychodzi, że kiepska w wystroju wnętrz jestem
Choć wnętrze to to nie jest
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Urszulla 14:34, 26 cze 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Takiej odsłony Twojego ogrodu jeszcze nie widziałam. Jest super kamasje, czosnki i rozplenice- warte skopiowania
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies