Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tu na razie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu na razie jest ściernisko...

sylwia_slomc... 00:18, 19 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81586
A jak wygląda dzisiaj???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
nl_kinia 14:33, 29 maj 2018


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
witaj Sylwia!
"dzisiaj" zaczynam realizację tego projektu, no ale ... jakby tak obrabować bank, to mogłabym zrobić dokładnie taki, jak zaplanowałam, a że realizacja jest z roku na rok (i na kolejnych kilka lat też), to pojawiło się kilka takich egzemplarzy, których wcale tam być nie miało (a które dostałam).
Tak czy inaczej nie bardzo jeszcze ten mój przedogródek na zdjęciach widać

z bliska nisko:

uschły mi obydwa RH, zastanawiam się co posadzić zamiast nich i na razie stanęło na klonach palmowych w kolorze pomarańczowym...
pomiędzy nimi jest maleńki oczar (możecie mi wierzyć na słowo, że jest) posadzony jesienią zmarzł w marcu, ale odbija z korzenia
i wyżej:

Okazało się, że pomimo kilkukrotnych pomiarów jednak mam za mało miejsca (na dorosłe, 20-letnie, okazy), więc zrezygnowałam ze świerków serbskich przy samym domu, a wysadziłam jodłę koreańską - nasze pierwsze drzewko bożonarodzeniowe
z okna trochę lepiej widać:

(po lewej tam gdzie jest pusty plac, to odbijająca hortensja krzewiasta (która podzieliła los oczaru) - tzn chyba hortensja, okaże się jak zakwitnie; prezent w każdym razie...
____________________
Kingi ogrodowe początki
sylwia_slomc... 21:10, 09 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81586
No to było w 2018, a jest 2020 i dopiero znowu Cię odnalazłam, aż mi głupio Co tam słychać, roślinki rosną?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies