Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzy mi się Siedlisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzy mi się Siedlisko....

Basiaw 07:25, 19 lip 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Aniu, bardzo ładny zakątek a ta kamienna kompozycja wyjatkowo naturalnie wygląda, podoba mi się.
Powiedz mi, co to za roslina w donicy tam stoi? Pewnie coś, co chowasz na zimę?
____________________
Nasz mały, zielony świat
AniaK 10:45, 19 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Betysiu, Basiu, dziekuję.

Betysiu, z tą lawendą to u mnie na razie jest ok, ale pewnie dlugo w tej glinie nie wytrzyma, muszę za wczasu zrobić sadzonki i następne już dobrze posadzę

Basiu, ta roślinka to prawdopodobnie przypołudnik, przywiozłam ją w tym roku z Toskanii, ale tam była cała obsypana kwiatami, a u nas zdecydowanie za zimno dla niej i tak nieciekawie wygląda.W przyszłym roku muszę coś innego dla niej wymyśleć.Ta donica przykrywa otwór, przez który wkłada się pompę do strumienia.

Miłego dnia dziewczęta.
Może dziś nie będzie tyle padać i coś będzie można zrobić w ogrodzie.Betysiu prześlij trochę słońca bo u Ciebie w nadmiarze
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Diana 13:19, 19 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Aniu ja uwielbiam to twoje ulubione miejsce
Jak skrzyneczka? działasz? pogoda niezbyt ogrodowa...........
buziaki
monteverde 20:15, 19 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ania o której była ta nawałnica, u mnie cały czas pada
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
AniaK 22:19, 19 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Aniu ok.15.30, akurat byłam u mojej siostry w Szczecinie.Ściana deszczu okropny wiatr i burza.Trwało to może z 20 minut.Potem jechałam przez miasto, połamane gałęzie, całe grube konary, zalane ulice, w radio mówili o zerwanych dachach.
Od razu pomyślałam o mojej gruszce, której złamał się palik i wstawiłam "na chwilę" bambus i o moich różach jeszcze nie wsadzonych do ziemi, ale całe szczęście na ogrodzie żadnych strat, chyba nas ominęło
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
AniaK 22:22, 19 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Dianko, skrzyneczka czeka
Jutro ma być podobno słonecznie, oby, rośliny czekają na przycięcie.
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Borbetka 22:25, 19 lip 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Pięknie Aniu, zdjęcia przed i po uwielbiam.
____________________
borówcowy wizytowka
Moniika 22:31, 19 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
AniaK napisał(a)
Dianko, skrzyneczka czeka
Jutro ma być podobno słonecznie, oby, rośliny czekają na przycięcie.

Aniu! Jakie słoneczko?? Przecież deszcze u Was tez zapowiadają... Muszę to sprawdzić , ale raczej sie nie mylę... Jeszcze na Słonko poczekamy, coś mi sie wydaje ze na pln.- zach. Nawet grać na jutro zapowiadali m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Enya73 22:40, 19 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021

[img size=411x480
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/17/175602/original.JPG[/img]


Witaj Aniu! Uwielbiam oglądać takie metamorfozy. Piękny ogród stworzyłaś. I te rabaty bylinowe- bajeczne! Bardzo, ale to bardzo interesujący ogród. Kompozycja jak w ogrodach angielskich- cudowna!!!!
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 22:44, 19 lip 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021




Prześliczna ta rabata, piękne zestawienie szałwi, lawendy i przywrotnika Wkleję sobie to zdjęcie do mojego folderu inspiracji ogrodowych
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies