Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzy mi się Siedlisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzy mi się Siedlisko....

jotka 14:10, 09 maj 2014


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Aniu, u mnie też ciepło i mokro. Wszystko rrośnie w niezłym tempie ... chwasty też .
Odpadło podlewanie, no tylko w tunelu trzeba, bo tam już pomidorki, ogórki, rzodkiewka, ..
Mam nadzieję, ze w sobotę pogoda i zdrowie pozwolą na wypad na działkę.

Masz rację - milin jest strasznie ekspansywny! Też muszę go zlikwidować., choć żal bo dostałam go od koleżanki, której juz nie ma miedzy nami ...

Zycze chwil bez deszczu, żebyś choć na krótkie wypady mogła wychodzić do ogrodu
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
AniaK 18:13, 09 maj 2014


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Jolu, chwasty w ekspresowym tempie. Podlewać nie trzeba, a deszczówki nazbierało się sporo. Fajnie masz z tym tunelem, ja tylko posiałam już jakiś czas temu ogórki w takim niskim tunelu, też już rosną, a pomidory czekają na parapecie, są już duże i mogłoby w końcu w nocy być trochę cieplej żeby poszły już do gruntu.
Nie myślałam, że milin aż taki ciężki do zlikwidowania, korzenie ma bardzo grube i idą bardzo głęboko i daleko, myślę że jeszcze sporo zostało ich w ziemi i muszę bacznie obserwować, czy gdzieś nie wyjdzie. Takie darowane roślinki to jak skarby. Mój był kupiony, a też ciężko byłoby mi go wyrzucić i szybko znalazłam mu nowy dom.

Życzę Jolu zdrówka i słoneczka na weekend, żeby wypad na działkę się udał

____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
aleksandra_g 11:09, 10 maj 2014


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
Siedlisko wymarzone to Ty już chyba masz
popatrzyłam od dechy do dechy! zapisałam parę fot ku pamięci, będę się inspirować
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
martaibartek 12:04, 10 maj 2014


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Aniu piękne kolory! aż chce się żyć jak się patrzy na taką ferię barw!
____________________
akanta 12:15, 10 maj 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
beta napisał(a)


znów zmieniłas awatara...ni poznałam Cię

powiedz mi kochana co to za ładna bylina ta na pierwszym zdjęciu?

a na tym ostatnim to tiarella pink skyrocket?
pozdr


Czy ten pierwszy to Kuklik Eos ? Piękny złoty akcent ...pospaceruję sobie dalej dla przypomnienia uroków twojego ogrodu .Pozdrawiam.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Gocha 09:37, 14 maj 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Witam, wpadłam, zeby się przywitać. Ale Twój ogród się zmieniał. W tak krótkim czasie z pustego pola stał się cudownym, urokliwym ogrodem takim prawdziwym siedliskiem. Gratuluję i pozdrawiam. I będę wpadała tu do Ciebie.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
AniaK 14:38, 14 maj 2014


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Witam miłych gości Alex, Marto, Akanta, Gocha i dziękuję za miłe słowa.
Wpadłam na chwilkę, bo u nas dziś słoneczko i ogród wzywa, chwasty rozpanoszyły się po ostatnich deszczach.

Alex, siedlisko na razie w marzeniach pozostanie, ale tu też mi dobrze

Martuś, dokładnie tak, chce się żyć, to moja ulubiona pora roku

Akanta, tak to kuklik eos, właśnie taki złoty akcent z pomarańczowymi kwiatkami był tu potrzebny

Małgosiu, sama się nadziwić nie mogę jak tak cofnę się w czasie, aż nie chce się wierzyć jak to wszystko się rozrasta. Zapraszam w każdej wolnej chwili

Miłego i słonecznego popołudnia



____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
AniaK 15:07, 14 maj 2014


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968



____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
popcorn 15:08, 14 maj 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ania, jak ładnie u Ciebie!! pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Magdalenka 17:23, 14 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Piękny widok na piękny ogród. Zazdroszczę Ci pogody, u nas zimnica, pada i wieje na zmianę Ledwie zrobiłam szybki spacer po ogrodzie i szybko schowałam się w domu.
Zazdroszczę Ci umiejętności komponowania rabat. Rano od początku obejrzałam Twój wątek, zapisałam kolejne zdjęcia do inspiracji ogrodowych...pięknie masz.
Pozdrawiam.

____________________
Magda Na Francuskiej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies