Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Enya73 13:59, 02 wrz 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Dziewczynki i chłopcy, dzięki, że jeszcze ktoś o mnie pamięta, choć przyznam się bez bicia, że nie ogarniam już waszych wątków.

Miłego popołudnia ze słońcem
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Mirka 15:23, 02 wrz 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Witam to prawda że czas to pieniądz też nie ogarniam O ale ulubione wątki odwiedzam choć nie zawsze ślad zostawiam słonecznego dzionka życzę
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
baraga1904 18:34, 02 wrz 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...Anitko...pamiętam i miło wspomniam...
Madzenka 22:26, 02 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Anitko dawno nie byłam w ZC. Zakup cebul i róż powodują szlaban na wizyty w ZC....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
BEATA_S 22:31, 02 wrz 2014


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123





Jesienne dekoracje mnie zachwyciły, ale TA mnie urzekła!!! Cudownie wygląda ta rozplenica w tej donicy Tak niewinnie.... cudo
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Milka 10:47, 03 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Enya73 napisał(a)


Irenko , bardzo miłe te komplementy.
Co do tigera, to musisz się uzbroić w cierpliwość dla tego sumaka, minie kilka lat zanim Twój nabierze pożądanych rozmiarów, on rośnie wolniej, niż typowy sumak. Ale potem będzie piękną ozdobą Twojego ogrodu.
Mój rośnie już ponad 7 lat w moim ogrodzie. Nigdy nie sądziłam, że będzie tak przyciągał uwagę, stał się najważniejszym drzewem w moim ogrodzie, a stawiałam na inne gatunki.
Nikt nie zachwyca się tak moim ponad 6 m obecnie bukiem Purple Fountain

Buziaki


To nie komplementy, lecz fakty jak coś mnie się nie podoba, nic nie piszę
a tego buka jestem bardzo ciekawa, taki okaz to coś!!! chyba niewiele go pokazujesz, bo na punkcie buków mam hopla, raczej bym pamiętała
7 lat to sporo, mój od razu kupiony, jako duży okaz, Justyna mi przytargała, na początku coś marniał, ale teraz już się przyjął
buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
WilczaGora 11:21, 03 wrz 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
nononononnono....
pokaż buka ...mój miał być Fountain, a stoi w miejscu jak zaklęty Monument ...
p.s. może wodę ktoś zakręcił i nie będzie fontanny wcale
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
laurowisnia 10:09, 04 wrz 2014


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Chyba chodzi o okaz pokazany na poprzedniej stronie, dla mnie buki razem z klonami to ulubione drzewa, czekamy na obiecane następne jego fotki.
Pytałaś o agapanty, mam je w doniczkach, wszystkie zimuję w garażu dość zimnym, z małym oknem. Wnoszę je bardzo późno,czasem po pierwszej fali minusowych temp. wystawiam je jeszcze na zewnątrz. Wszystkie tracą liście przez ten okres, na wiosnę wcześnie wystawiam, ale tylko przy plusowych temp. W czasie sezonu potrzebują dużo słońca aby obficie kwitnąć.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Syla 11:15, 04 wrz 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Tutaj załączyłam zdjęcia maszyny do ściągania darni
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2587-ogrod-sylwii-od-poczatku-czii?page=841
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Agania 21:39, 06 wrz 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Super dopełniasz i upiększasz to co masz, ja odkąd pierwszy raz zawitałam na ogrodowisko, poszłam w ozdoby i taras, wcześniej te tematy mnie nudziły, ale nadszedł ten czas.........masz piękną biżuterię ogrodową, a odbijający się żwirek w kulach to niezwykły efekt, fota to zatrzyma na wieki, cudo



Miłej niedzieli Anitko
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies