Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród do odświeżenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odświeżenia

JulkAd 19:46, 15 maj 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
I teraz dopiero przeczytałam...poważna decyzja...ale na pewno przemyślana. Tylko trochę zaskoczona jestem
To nieodwołalna decyzja? Wystawiliście na sprzedaż? Na prawdę?

Szkoda Julcia, zawsze miałam gdzieś z tyłu głowy, że wracasz na forum...szkoda. Byłaś pierwszą bliską mi tu osobą, zresztą wiesz...

Buziaki serdeczne


Ale forum to forum...i nie mam zamiaru z niego uciekać. Mam cichą nadzieję na zakup działki takiej 5 arowej z odzysku. Nie teraz oczywiście ale po sprzedaży domu. I nie w mieście tylko 13 km od nas. Ludzie budują tam domy całoroczne, ale to mnie nie akurat nie nakręca. Prędzej taki domek letni
Tu Kasiu dom jest dla nas za duży. Na razie baner wywieszony...czekamy
Buziaki
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 19:53, 15 maj 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
Juluś, najważniejsze że jesteś już w dobrej kondycji a z tym "padaniem na ryjoka" to mnie też to się zdarza spotkania rodzinne są najważniejsze, forum to dodatek więc nie sztresuj się Kochana

Ryjok swoją drogą, a kondycja swoją...choć jedno z drugim związane bardzo
Ale brakuje mi tego forum, brakuje
Buziole
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 12:08, 16 maj 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
No to muszę dzisiaj wrzucić koniecznie ...pierwsza w tym sezonie. Piękna, pachnąca...moja ulubiona
Louise Odier

____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 12:38, 16 maj 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dobre wieści


Luiska już??? To z tego roku zdjęcie??? U mnie w przedszkolu jeszcze są, mało słoneczka tam o tej porze roku mają. Ale masz piękne pachnidełko!!!

Buziak
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
JulkAd 21:02, 16 maj 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
Dobre wieści


Luiska już??? To z tego roku zdjęcie??? U mnie w przedszkolu jeszcze są, mało słoneczka tam o tej porze roku mają. Ale masz piękne pachnidełko!!!

Buziak


To dopiero pierwsza. Fota rano robiona...następne nie wiem kiedy , bo od 18 leje non stop. Zaś ciepło będzie i wilgotno....już oprysk na grzyba muszę szykować
Buziaki również
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 10:16, 21 maj 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
U nas od soboty nie pada i ciepło się robi Mają jakieś burze przejść, ale pogoda sprzyjająca rozkwitowi róż. Zaczynają i moje Ale luiskom do kwitnienia daleko. Krótko cięte i słońca mniej niż inne mają.

Zależy mi na dobrej pogodzie w sobotę. Lublin przyjeżdża i ZG. Kapiasa mamy oglądać.

Buziaczki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
JulkAd 09:52, 22 maj 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
U nas od soboty nie pada i ciepło się robi Mają jakieś burze przejść, ale pogoda sprzyjająca rozkwitowi róż. Zaczynają i moje Ale luiskom do kwitnienia daleko. Krótko cięte i słońca mniej niż inne mają.

Zależy mi na dobrej pogodzie w sobotę. Lublin przyjeżdża i ZG. Kapiasa mamy oglądać.

Buziaczki


U mnie Luiska non stop na słońcu, no i nie cięłam tylko kulkowałam. Zdecydowanie wolę tę formę zabiegu u niej. Lepiej mi kwitła rok temu i w tym roku też się zapowiada obficie. Inne też powoli zaczynają. Słońce na weekend musi być, bo dzieci przyjeżdżają, a ja lubię też posiedzieć z nimi na kawce w ogrodzie
Buziaki
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 10:07, 22 maj 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Pozostałe okazy ogrodowe


____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 10:09, 22 maj 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Tradycyjnie cały ogród
....z daleka kolorów nie widać
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
malgorzata_s... 11:31, 22 maj 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Jula jak suuuuper że jesteś ogród taki jak zapamiętałam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies