Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród do odświeżenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odświeżenia

JulkAd 20:59, 16 lis 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
Julcia...zmobilizować Cię do forum przyleciałam...który to już raz???

Dawaj jesienne fotki


Jesienne fotki może zdążę...ale decyzja zapadła. Dzieci nie chcą wracać do nas, więc sprzedajemy dom i może kiedyś kupię działkę ...więc forum jak na razie odwiedzać będę w Waszych ogrodach
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 21:00, 16 lis 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
Juluś, ściskam Cię mocno


Ja tym bardziej ściskam, bo może i mnie przyjdzie okiełznać jakiś RODOS
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 22:17, 04 gru 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Coooooo ja czytaaaaaaaam? Juluś czy aby jesteście pewni? Całe życie w domu z ogrodem.... i teraz do bloków? no to jak już to chociaż mieszkanko z dużym balkonem żeby było gdzie wypić poranną kawusie latem. Ściskam mocno :*
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 21:00, 01 lut 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
Coooooo ja czytaaaaaaaam? Juluś czy aby jesteście pewni? Całe życie w domu z ogrodem.... i teraz do bloków? no to jak już to chociaż mieszkanko z dużym balkonem żeby było gdzie wypić poranną kawusie latem. Ściskam mocno :*


To nie tak, że mi nie było żal, ale wszyscy doszliśmy do wniosku, że tak będzie łatwiej ...na razie nie myślę jak to będzie, bo dom jeszcze nie jest sprzedany, ale jakoś się już z tym pogodziłam.
Zresztą przez pierwsze lata przed studiami mieszkaliśmy w blokach i ja i mój mąż też ...chyba damy radę ...
Odściskuję
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
gierczusia 08:22, 20 lut 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juleczko miałam dzwonić w ferie..jakosik siem zagapiłam..wybacz rozumię ,że decyzja już podjęta..hmmm..no czasem tak jest ,że idealnego rozwiązania brak , jest tylko lepsze lub mniejsze " zło"... Ale tak se myślę..jak będziesz potrzebowała ruchu w ogrodzie..tzn..stęsknisz się za kopaniem ,przesadzaniem , plewieniem itepe..to...ja Ci rozbijem namiot u mnie - tak , tak...zrobię to i już temu zaradzimy
Ściskam moocno
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AsiaK_Z 16:55, 20 lut 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Julaaaa, chciałam nieśmiało przypomnieć, że już jest po 9 lutym miałaś częściej tu być
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
JulkAd 20:08, 14 maj 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
gierczusia napisał(a)
Juleczko miałam dzwonić w ferie..jakosik siem zagapiłam..wybacz rozumię ,że decyzja już podjęta..hmmm..no czasem tak jest ,że idealnego rozwiązania brak , jest tylko lepsze lub mniejsze " zło"... Ale tak se myślę..jak będziesz potrzebowała ruchu w ogrodzie..tzn..stęsknisz się za kopaniem ,przesadzaniem , plewieniem itepe..to...ja Ci rozbijem namiot u mnie - tak , tak...zrobię to i już temu zaradzimy
Ściskam moocno


No więc tak ...zima minęła, wiosna też...czas zleciał, sama nie wiem kiedy
Takim sposobem odprawiłam swoich chłopaków w "świat" i mogłam na spokojnie wrócić do ogrodu . Jak na razie sprzedaż domu nie ruszyła się z miejsca. Liczę zatem że sezon jeszcze w nim spędzę
Decyzja zapadła i jest nieodwołalna. Czy to źle czy dobrze nie wiem. Na pewno rozsądnie
Buziaki Elu
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 20:18, 14 maj 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
AsiaK_Z napisał(a)
Julaaaa, chciałam nieśmiało przypomnieć, że już jest po 9 lutym miałaś częściej tu być


Wiem, wiem bijam się w pierś w między czasie zległam na grypę i to w dodatku taką która położyła mnie na 3 tygodnie ( męża zresztą też )...później święta, później zakończenie roku maturalnych klas (czyli rady pedagogiczne, zebrania i inne zawirowania), a teraz dyszę na ostatniej prostej egzaminów maturalnych. Szok normalnie. Siedzę czasami w komisjach na dwóch zmianach . Wracam do domu i padam na pysk. Na ogród zostaje weekend...a i tak wtedy przyjeżdżają dzieci i trza się nimi nacieszyć
Obiecuję chociaż kilka razy w tygodniu wejść i zobaczyć co u Was słychać.
Buziaki Asiu. Cieszę się że mnie odwiedzasz pomimo mojej nieobecności.
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
AsiaK_Z 21:20, 14 maj 2018


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Juluś, najważniejsze że jesteś już w dobrej kondycji a z tym "padaniem na ryjoka" to mnie też to się zdarza spotkania rodzinne są najważniejsze, forum to dodatek więc nie sztresuj się Kochana
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Kindzia 09:07, 15 maj 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
I teraz dopiero przeczytałam...poważna decyzja...ale na pewno przemyślana. Tylko trochę zaskoczona jestem
To nieodwołalna decyzja? Wystawiliście na sprzedaż? Na prawdę?

Szkoda Julcia, zawsze miałam gdzieś z tyłu głowy, że wracasz na forum...szkoda. Byłaś pierwszą bliską mi tu osobą, zresztą wiesz...

Buziaki serdeczne
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies