Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród do odświeżenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odświeżenia

JulkAd 17:08, 02 sie 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
Julcia, u mnie też kilka odmianowych jeżówek zastarajkowało, u mnie pewnie zagniły, bo zima mokra i wiosna taka sama była. Na dodatek ta długo utrzymująca się zimnica...dokupowałam sporo. A teraz mi rozkwitły ostatnio przywożone przez Łukasza...miały być różowe...a zgadnij jaki kolor mają???


Idę sprawdzić?...nie byłam już tydzień na forum, zaległości mam ...czyżby pomarańczowe?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 17:13, 02 sie 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
gierczusia napisał(a)
No to mnie zaskoczyłaś tymi jeźówkami...i tak se myśle jak to u mnie było .. dwa lata padały mi jeżówki..najczęściej chyba przez slimory.. W końcu kupiłam całkiem spore te kolejne sadzonki...iiii...wzmocniłam ochronę antyślimkową ...ale..nawet w tym roku z tym debilnym śniegiem wiosną jeżówki mają sié dobrze... Jak to możliwe ,że u Ciebie, gdzie przecież cieplej jest nie wzeszło tyle jeżówek??? hhmmmmm..nie wiem ..
Ściskam mocno jak tam biegną wakacje ?? odpoczywasz w końcu ?? Czy te szafki Ciem już dobiły ??


U mnie sama nie wiem dlaczego nie wzeszły?...stawiam jednak na ślimaki, zaczynam je sadzić w takich odkrytych miejscach, gdzie słońca więcej, tam ślimaków mniej, ale nie mam takiego miejsca, gdzie nie ma w ogóle ślizgaczy...
O szybkości uciekających wakacji mi Ela nie wspominaj ...22.08 już na poprawkowych maturach jestem, szafki wyszły ok, lubię takie majsterkowanie, raczej ubolewam, że nie mam narzędzi i materiałów, żeby coś potworzyć ...bo mi się nudzić zaczyna w domu ...chyba przez te wakacje kucharką ino zostanę ...buziaki
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 10:58, 04 sie 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jak Ty będziesz na poprawkach siedzieć, to ja w połowie urlopu będę Na wschód z Małgosią jedziemy Byle upałów i ulew nie było, to będzie elegancko

Mam nadzieję, że rośliny w Lublinie mnie nie skuszą jakieś...tam pięknościowe jeżówki przecież...nie mam gdzie sadzić I róże blisko...nie mam pytać, co za pokusy będą

Julcia, od garów uciekaj na leżaczek! Przecież wakacje masz!!!

Buziaczki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 01:42, 09 sie 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Tak , takkk...dołączam się na leżaczek ja się właśnie urlopuję wbrew wszytskiemu mogłam i Ciebie zapakować do kofra małoś , to byś siem zmieściła a jak Ci siem nudzi, to bierz plecak i przyjeżdżaj na Śląsk ..zorganizujemy z Kindzią imprezkę
Buziole
Ps..no chyba ,że tak bardzo kcesz malować ,że bez tego nie przeżyjesz .. w takim razie..mój taras zaprasza
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 18:52, 18 sie 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Juleczko ja widzem ,że po tych wagarach to jakoś nie umiesz wrócić na stałe na łono ogrodowiska...mam ten sam problem ale ściskam Ciė gorąco .....jak tam mentalne przygotowanie do roku szkolnego ?? Dobrze ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:38, 04 wrz 2017


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aloooooooooooo jest tam ftoooooo ???
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
JulkAd 12:05, 19 paź 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kindzia napisał(a)
Jak Ty będziesz na poprawkach siedzieć, to ja w połowie urlopu będę Na wschód z Małgosią jedziemy Byle upałów i ulew nie było, to będzie elegancko

Mam nadzieję, że rośliny w Lublinie mnie nie skuszą jakieś...tam pięknościowe jeżówki przecież...nie mam gdzie sadzić I róże blisko...nie mam pytać, co za pokusy będą

Julcia, od garów uciekaj na leżaczek! Przecież wakacje masz!!!

Buziaczki


Wakacje dawno za mną. Teraz kierat i walka z czasem. Brakuje mi go totalnie. Plan mam lipny. Przychodzę do domu i padam na pysk. A robota sama się nie zrobi . Dzieci nie ma i niby mniej osób bałagan robi, a jednak zawsze coś jest. Jak nie dom to wokół niego.

Skusiłaś się na rośliny? Ciekawa jestem
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 12:11, 19 paź 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
gierczusia napisał(a)
Juleczko ja widzem ,że po tych wagarach to jakoś nie umiesz wrócić na stałe na łono ogrodowiska...mam ten sam problem ale ściskam Ciė gorąco .....jak tam mentalne przygotowanie do roku szkolnego ?? Dobrze ??


Fakt czasami wrócić na forum to ciężko. Ale też zmęczenie po pracy daje nie kość, do tego ciut chorób w rodzinie i kumulacja stresu robi swoje ...no cóż zimą chyba więcej czasu powinno być
Wakacje minęły na leniuchowaniu ale takim zdrowym, bo przeprosiłam się z moim rowerem i intensywnie sierpień spędziłam. Trzeba mi koniecznie ruchu, nie umiem siedzieć w miejscu. Przytłacza mnie to...dobrze że choć kilka dni słońca mamy przynajmniej trochę optymizmu
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 08:12, 22 paź 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Julcia...zmobilizować Cię do forum przyleciałam...który to już raz???

Dawaj jesienne fotki
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
AsiaK_Z 09:00, 22 paź 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Juluś, ściskam Cię mocno
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies