Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Roocika 16:04, 04 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ula nie zawieszaj Sił Ci życzę
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Gosialuk 19:46, 04 paź 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5269
Po co zawieszać. Przecież możesz tylko od czasu do czasu się odezwać.
Również życzę zdrowia.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
ewsyg 15:51, 05 paź 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Urszulla napisał(a)
Magnolia Yellow River oszalała



Silver Dollar są super



Ja moją zawsze tnę po kwitnięciu. Bardzo dużo wody potrzebuje i nic nie chciało pod nią rosnąć. wiosną się z nią pożegnam. Będzie przesadzona do innego ogrodu. Z siedmiu magnolii nie będzie ani jednej. U mnie dla nich za zimno i mało radości z nich miałam. Przeważnie nie zdarzyły zakwitnąć.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 15:53, 05 paź 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Podoba mi się ta róża



Edenki są niezastąpione, coraz bardziej je lubię
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Urszulla 20:58, 05 paź 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
sylwia_slomczewska napisał(a)
Fajnie rośliny rosną Na zdrowie uważaj, ale w wątku nie zawieszaj


Nawet o tym nie myślałam tylko o przerwie bo mam mało czasu przynajmniej do grudnia i nic ogrodowego chyba się u mnie nie wydarzy.

Edenki z dziś nie kosiłam bo padało więc fotki ostatnie są
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 21:04, 05 paź 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Magleska napisał(a)
Magnolia cudna i te hortki -też patyki chcem


Pamiętam, będę w przysłym sezonie ukorzeniać dla innych bo w tym sezonie ukorzeniły się tylko 2 z pięciu i dosadziłam żeby szpaler powiększyć.

Róże malutkie NN ale kwitną co roku non stop od czerwca, jakieś terminatorki. Ładnie im przy tych trawach i w przyszłym roku posadzę pod płotem przed trawami. Mam je dwie i jakiś plan na obsadzenie. U mnie wszystko wolno idzie, nie tak jak u Ciebie



____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 21:09, 05 paź 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Roocika napisał(a)
Ula nie zawieszaj Sił Ci życzę


Nie zawieszam, raczej nie mam teraz co wrzucać już bo wszystko znane. Wolę do innych zaglądnąć w wolnym czasie

Artemis w drugim kwitnieniu wśród traw, sąsiadka ostatnio się tym zachwycała. Trawami moimi też i hortensjami też.

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 21:12, 05 paź 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Gosialuk napisał(a)
Po co zawieszać. Przecież możesz tylko od czasu do czasu się odezwać.
Również życzę zdrowia.


Jasne że po wątkach łażę. U mie nic ciekawego oprócz traw



Z domu fajnie widać jak tymi kotkami wiatr na tyłach miota

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 21:19, 05 paź 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
ewsyg napisał(a)


Ja moją zawsze tnę po kwitnięciu. Bardzo dużo wody potrzebuje i nic nie chciało pod nią rosnąć. wiosną się z nią pożegnam. Będzie przesadzona do innego ogrodu. Z siedmiu magnolii nie będzie ani jednej. U mnie dla nich za zimno i mało radości z nich miałam. Przeważnie nie zdarzyły zakwitnąć.


Nie wiedziałam że magnolie lubią dużo wody. Siedmiu magnolii się pozbywas, o szkoda.
Jakąś wąską kolumnową bym przygarnęła zamiast klona Crimson. Ale dałam ostatnią szansę. Jak będę wykopywać to kupię wąską magnolię

A to róża miniaturka którą dostałam. Kwitnie pierwszy raz w tym sezonie.

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 21:24, 05 paź 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
ewsyg napisał(a)
Podoba mi się ta róża



Edenki są niezastąpione, coraz bardziej je lubię


Edenki są cudowne i dużo osób je lubi

A te marketówki miały być wielkokwiatowe. Raczej dla mnie to okrywowe, nawet je polubiłam. Lecz nie mam dla nich miejscówki. Miały iść do Sylwi.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies