Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blaski i cienie nowego życia

Pokaż wątki Pokaż posty

Blaski i cienie nowego życia

Urszulla 12:40, 14 paź 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Magleska napisał(a)
Ula taki widoczek z okna cieszy

ciekawe ,czy wypali się ten miskant


To potrwa trochę czasu, będzie musiał się poddać. Potem wykopię
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 12:41, 14 paź 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kawał ogrodu masz


To co widać na fotce to 1/4
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Roocika 13:46, 14 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Urszulla napisał(a)


Dzięki, trochę spóźnione. Takie widoki potrzymują moją psychikę jak jest skoszona trawa.

Ula z ta skoszoną trawa to prawda. Namowilam meza na koszenie tego co mamy kosiarką elektryczna- to moje zadanie, ktore bardzo lubię... reszte chwastow przy rzeczce i skarpach kosi mąż kosa spalinowa, a ze czasu nigdy dosc, to ciagle patrze na chwasty, staram sie nie denerwować, bo doba nie jest z gumy...
Widok na zielenine koi nerwy
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
malgorzata_s... 17:21, 14 paź 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ula ja ostatnio ogrodowo lenię się całkowicie. Pozdrawiam i życzenia Belferce składam serdeczne
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Iwonka 17:48, 14 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Urszulla napisał(a)
Na miły weekend choć deszczowy zostawiam tylko 1 fotkę robioną z domu, lubię jesień u siebie mam najmniej stresòw ogrodowych wiosną i latem wiele rzecxy mi brakuje albo nie pasuje a jesienią uwielbiam liście i nawet akceptuję chwasty w rabatach



Czasem mniej znaczy więcej Śliczne to zdjęcie i faktycznie tak jak Sylwia pisze, kawał ogrodu masz.
Jesień jest fajna, nie gonią nas już tak wyrzuty sumienia co trzeba by zrobić.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Urszulla 17:53, 14 paź 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Rench napisał(a)

Dopadła Cię chandra jesienna Ale jak chciało ci się fotki pstrykać, to nie jest źle



Optymistycznie miałam w planach dziś w wolny dzień dokończyć prace ogrodowe ale pogoda wogóle niczemu nie sprzyja więc wzięłam się za prace kuchenne.


Fotek nie będzie bo wieje szalony wiatr nawet sobota nie zanosi się na ogród. Cieszę się że chociaż udało mi się skosić przed ulewami
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 17:55, 14 paź 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ula ja ostatnio ogrodowo lenię się całkowicie. Pozdrawiam i życzenia Belferce składam serdeczne


Ty możesz się lenić w ogrodzie
Za życzenia dziękuję
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 18:02, 14 paź 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Iwonka napisał(a)


Czasem mniej znaczy więcej Śliczne to zdjęcie i faktycznie tak jak Sylwia pisze, kawał ogrodu masz.
Jesień jest fajna, nie gonią nas już tak wyrzuty sumienia co trzeba by zrobić.


Za rok, jak doczekam zrobię drugą fotkę części z nowymi rabatami...razem to będzie dopiero połowa ogrodu- mamy chyba zbliżone połacie lecz ja mam łatwiej bo w miarę równo. A Ty masz fajny drzewostan

Nie mam jak zrobić zdjęć bardziej przestrzennych bo domy sąsiadów widać.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Iwonka 18:10, 14 paź 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Urszulla napisał(a)


Za rok, jak doczekam zrobię drugą fotkę części z nowymi rabatami...razem to będzie dopiero połowa ogrodu- mamy chyba zbliżone połacie lecz ja mam łatwiej bo w miarę równo. A Ty masz fajny drzewostan

Nie mam jak zrobić zdjęć bardziej przestrzennych bo domy sąsiadów widać.


Ja też staram się nie focić sąsiadów
Twoja działka jest mega, najbardziej wam zazdroszczę płaskiego terenu.
Ja niby mam 20 arów, ale chałupa, garaże, podjazd na chyba 10 aut, zbocza na południu i północy - mnóstwo badziewia trudnego do aranżacji.
Muszę kiedyś rzuty z góry na około zrobić to zobaczysz. A najlepiej jak kiedyś zrobisz tour po Małopolsce to i mnie odwiedzisz
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Urszulla 18:29, 14 paź 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21838
Agania napisał(a)


Dopatrzyłam, że masz dwa miłorzęby, ten na pniu już ładnie żółciutki
Tego zwykłego też mam zapomniałam o nim, myślałam, że nie przeżył,
bo rośnie w pomiędzy dużymi drzewami, chociaż startował na równi,
nie nadążył za konkurencją, żyje, ale co to za życie
Ula ten zwykły tez śliczny, życzę Ci żeby był ozdobą ogrodu
Macham


Dziękuję
Testuję rośliny w ekstremalnych warunkach, ten od północnej strony..
Tyle że w zaciszu murów.
A tego na pniu bardzo lubię.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies