Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warmińskie dylematy

Pokaż wątki Pokaż posty

Warmińskie dylematy

monteverde 23:30, 13 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Megi właśnie do Ciebie pisałam i nagle pstryk nie mam internetu, myslałam,że już nie odpalę, jeszcze raz dzięki za wizytę czekam na następne spotkanie torcik super Następne spotkanie bez samochodów pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 23:32, 13 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ciasto pychota
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Megi 23:35, 13 sie 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Aniu, to ja dziękuję za zaproszenie. Jest mi niezmiernie miło, że was obie poznałam. A jak masz ochotę na torcik, to jutro mogę kawałek podrzucić jak będę do miasta jechała. Nie zeżarliśmy od razu wszystkiego, my kulturalne ludzie
____________________
kasik778 23:44, 13 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Megi napisał(a)
W ogrodzie niewiele się zmieniło, gdyż myślami jestem już na wyjeździe i w ogrodach/szkółkach, które mam zamiar po drodze odwiedzić, dzięki temu nazwożę z wyjazdu upragnionych roślin, o ile tylko uda mi się wszystkie znaleźć, bo lista jest bardzo długa, a bagażnik niestety nie jest z gumy po powrocie będzie się działo, mam już zamówioną ekipę wspomagającą w postaci moich rodziców, więc powinno pójść już gładko, zwłaszcza że wreszcie uporałam się z pomysłem, jak to ma dokładnie wyglądać.

Ale nie próżnuję robiąc przetwory na zimę Wczoraj było przygotowywanie kolejnej porcji nalewek, wcześniej były słodkości w słoikach, a dzisiaj ogórki na 2 sposoby. Uwielbiam domowe smakołyki


Witam pięknie, bo mnie do siebie zwabiłaś tymi ogórkami w miodzie, które pokazałaś u Eweliny

ja też całkowicie przemeblowuję swój ogród, będę kibicować
____________________
Megi 00:15, 14 sie 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Kasik, witam serdecznie i zapraszam, chociaż niewiele do oglądania jeszcze. Ogród musi poczekać, aż wrócę z urlopu razem z nowymi nabytkami. Ale wtedy mam nadzieję nadgonić wszystko i poprawić część chociaż.
Czuję się trochę tak, jakbym zaczynała zakładać ogród od nowa i bardzo mi się to podoba. Część roślin zmienia jedynie miejsce nasadzenia, część wywędruje całkiem robiąc miejsce nowym ja jestem niespokojna woda, coś się musi zawsze dziać
____________________
kasik778 00:18, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
tak jak ja, już się na mnie sąsiedzi dziwnie patrzą, jak ciągle coś przesadzam i dosadzam
____________________
Megi 00:32, 14 sie 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
kasik778 napisał(a)
tak jak ja, już się na mnie sąsiedzi dziwnie patrzą, jak ciągle coś przesadzam i dosadzam


To tylko znaczy, że nie czują ogrodowego bluesa, inaczej by zapytali, czy nie trzeba pomóc
____________________
kasik778 00:34, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Megi napisał(a)

tak jak ja, już się na mnie sąsiedzi dziwnie patrzą, jak ciągle coś przesadzam i dosadzam


To tylko znaczy, że nie czują ogrodowego bluesa, inaczej by zapytali, czy nie trzeba pomóc


raczej myślą, niebezpieczna wariatka, omijać z daleka
____________________
monteverde 00:42, 14 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
hahahaha
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 00:42, 14 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
co pół godziny jeden wpis zwariowac można
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies