Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Warmińskie dylematy

Pokaż wątki Pokaż posty

Warmińskie dylematy

Megi 23:01, 05 sie 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
ja od zawsze chciałam mieć córkę, mąż zresztą też, no i się pofarciło

Podlałam co trzeba, zastanowiłam się nad ostatecznym kształtem i formatem nasadzeń na mojej rabacie, wkopałam dwa zabiedzone cisy, zatem można iść spać
____________________
Megi 18:03, 12 sie 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
W ogrodzie niewiele się zmieniło, gdyż myślami jestem już na wyjeździe i w ogrodach/szkółkach, które mam zamiar po drodze odwiedzić, dzięki temu nazwożę z wyjazdu upragnionych roślin, o ile tylko uda mi się wszystkie znaleźć, bo lista jest bardzo długa, a bagażnik niestety nie jest z gumy po powrocie będzie się działo, mam już zamówioną ekipę wspomagającą w postaci moich rodziców, więc powinno pójść już gładko, zwłaszcza że wreszcie uporałam się z pomysłem, jak to ma dokładnie wyglądać.

Ale nie próżnuję robiąc przetwory na zimę Wczoraj było przygotowywanie kolejnej porcji nalewek, wcześniej były słodkości w słoikach, a dzisiaj ogórki na 2 sposoby. Uwielbiam domowe smakołyki
____________________
monteverde 18:11, 12 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Megi a jakie to naleweczki zrobiłaś? pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Megi 18:26, 12 sie 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Aniu, obowiązkowo wiśniowa na dwa sposoby się robi w większej ilości i trochę z czerwonej porzeczki. Poza tym pierwszy raz nastawiłyśmy z mamą śliwkową, ale jakoś bez przekonania raczej. Truskawkową nastawiła moja mama, a ja czekam na żurawinę, bo żurawinowej ostała się niecała butelkę z zeszłego roku.
____________________
Sebek 18:32, 12 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Megi napisał(a)
ja od zawsze chciałam mieć córkę, mąż zresztą też, no i się pofarciło

Podlałam co trzeba, zastanowiłam się nad ostatecznym kształtem i formatem ...


Do tego momentu nie wiedziałem czy chodzi o tak zaplanowaną córkę czy o nasadzenia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Megi 18:35, 12 sie 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Sebek napisał(a)

ja od zawsze chciałam mieć córkę, mąż zresztą też, no i się pofarciło

Podlałam co trzeba, zastanowiłam się nad ostatecznym kształtem i formatem ...


Do tego momentu nie wiedziałem czy chodzi o tak zaplanowaną córkę czy o nasadzenia


"ÓMARŁAM" ze śmiechu

Sebek, jesteś niemożliwy
____________________
monteverde 18:38, 12 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Megi napisał(a)
Aniu, obowiązkowo wiśniowa na dwa sposoby się robi w większej ilości i trochę z czerwonej porzeczki. Poza tym pierwszy raz nastawiłyśmy z mamą śliwkową, ale jakoś bez przekonania raczej. Truskawkową nastawiła moja mama, a ja czekam na żurawinę, bo żurawinowej ostała się niecała butelkę z zeszłego roku.

czyli śliwowica?, no to będzie co zimą próbować
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Megi 18:44, 12 sie 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Aniu nie wiem, co z tych śliwek wyjdzie, jak dla mnie to trochę za wczesne te śliwki były, ale moja mama to uparta osoba

Mam też zamiar spróbować zrobić malinówkę z mrożonych malin ze śmietaną, dostałam przepis od znajomej i bardzo mnie nęci takie coś
____________________
monteverde 18:47, 12 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
No to zrób, może będzie możliwość spróbować
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Megi 19:00, 12 sie 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Aniu, jak się udadzą nalewki, to bardzo chętnie poczęstuję dobra nalewka nie jest zła
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies