Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Pokaż wątki Pokaż posty

Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Dorka 19:31, 13 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Sebek napisał(a)
Piękne miejsca zwiedziłaś Fotki śliczne


Dzięki Sebek, aż się nie chciało wracać ale to nie nowość no i w tym czasie Ty szalałeś z nasadzeniami wyszło ekstraaaaaaaaaaaaaaaa
____________________
Dorota Białołęka
Dorka 19:33, 13 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Ewelinka231281 napisał(a)

Miło Cię powitać i jak znasz jakieś ciekawe miejsca do zwiedzania to pisz proszę a może jakieś fajne drogi do podróżowania na moto ?


Witam!
Przejrzałam sobie jeszcze raz wątek, bo nie pamiętam czy zostawiłam wpis, do piękna niewiele mu brakuje

Byłaś w kwietniu na Warmii, u mnie w Gietrz., na rozpoczęciu sezonu moto?

Pozdrawiam


Cześć Ewelinko, nie jesteś dla mnie anonimowa bo zaglądam do Ciebie a na rozpoczęciu sezonu niestety nie byłam tylko oglądałam w telewizji ale uwielbiam jeździć w Twoje okolice na moto
____________________
Dorota Białołęka
Welka 19:35, 13 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Dorka napisał(a)


Miło Cię powitać i jak znasz jakieś ciekawe miejsca do zwiedzania to pisz proszę a może jakieś fajne drogi do podróżowania na moto ?


Witam!
Przejrzałam sobie jeszcze raz wątek, bo nie pamiętam czy zostawiłam wpis, do piękna niewiele mu brakuje

Byłaś w kwietniu na Warmii, u mnie w Gietrz., na rozpoczęciu sezonu moto?

Pozdrawiam


Cześć Ewelinko, nie jesteś dla mnie anonimowa bo zaglądam do Ciebie a na rozpoczęciu sezonu niestety nie byłam tylko oglądałam w telewizji ale uwielbiam jeździć w Twoje okolice na moto


To następnym razem zajedź na kawkę
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Dorka 19:39, 13 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Z największą przyjemnością dziękuję za zaproszenie. Niestety przy takiej pogodzie chyba szybciej zamkniemy sezon ale to nic, w przyszłym roku znów będzie sezon
____________________
Dorota Białołęka
Kondzio 19:46, 13 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Dorka napisał(a)

My akurat kupujemy wyjazdu z gruponu wikendy i staramy sie jeżdzić popolsce teraz jesteśmy maniakami zwiedzania całego śląska i nie tylko nie mieliśmy jeszcze złych doswidczen z gruponem ale powiem szczeze jak bym znalazł naprawde dobrego zdazeni agroturystyke na pewno bym jezdził uwielbiam regionalizm kuchnie i sztuke ludową i nato nie oszczedzamy


tylko, że ciężko znaleźć takie gospodarstwo agroturystyczne z tradycjami ale nie niemożliwe więc ja póki co, jak się da to uprawiam z M. turystykę motocyklową a jak się nie da to samochodem i mam urozmaicenie
A znasz takie miejsca Agro my przeważnie samochodowe bo nie jezdze motorem Zawsze uwazałem ze to nie bezpieczne i sie bojem
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
anieszka 20:11, 13 wrz 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Dorka napisał(a)
Z największą przyjemnością dziękuję za zaproszenie. Niestety przy takiej pogodzie chyba szybciej zamkniemy sezon ale to nic, w przyszłym roku znów będzie sezon


To po drodze możesz wstąpić do mnie

W ogrodzie mnóstwo zmnian, rabaty poszerzone, kanciki porobione i to już mnóstwo roboty
Brakiem weny się nie przejmuj, na pewno przyjdzie - polecam popodglądać ogrody : z lustrem i u greglis, na pewno tam znajdziesz inspirację
A córki prześliczne i raczej wyglądasz jak ich siostra a nie mama

Ja swój ogród robię etapami, ale i tak ciągle coś zmieniam i przesadzam

Buźka i powodzenia
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Dorka 20:44, 13 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Eeeeeeee, jazda na motorze nie jest niebezpieczna jeśli jest się ostrożnym i jeździ się rekreacyjnie a jest naprawdę super

ostatnio zwiedzonym miejscem była Białowieża - "Pod Żubrem" ul. Południowa 33 i dodam że bywa, iż pod okno (rzadko bo rzadko ale się zdarza) podchodzi żubr
____________________
Dorota Białołęka
anieszka 20:48, 13 wrz 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Od razu wróciła nostalgia do młodzieńczych lat jak jeździłam na zloty, szalałam na trojce i junaku chłopaka och
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Dorka 21:49, 13 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
anieszka napisał(a)

Z największą przyjemnością dziękuję za zaproszenie. Niestety przy takiej pogodzie chyba szybciej zamkniemy sezon ale to nic, w przyszłym roku znów będzie sezon


To po drodze możesz wstąpić do mnie

W ogrodzie mnóstwo zmnian, rabaty poszerzone, kanciki porobione i to już mnóstwo roboty
Brakiem weny się nie przejmuj, na pewno przyjdzie - polecam popodglądać ogrody : z lustrem i u greglis, na pewno tam znajdziesz inspirację
A córki prześliczne i raczej wyglądasz jak ich siostra a nie mama

Ja swój ogród robię etapami, ale i tak ciągle coś zmieniam i przesadzam

Buźka i powodzenia


Właśnie Aguś, etapy tak jak u Ciebie to jest to co będę robić bo inaczej się nie da (oczywiście jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze) Więc Tobie również będę kibicować ogrodowiskowo

Wielkie dzięki za zaproszenie

Mam pomysła !!!!!!!!!!! zrobię objazd ogrodów z M. na motorze skoro poznałam tylu życzliwych Ogrodowiczów - hura !!!!!!!!!
____________________
Dorota Białołęka
Dorka 21:52, 13 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
anieszka napisał(a)
Od razu wróciła nostalgia do młodzieńczych lat jak jeździłam na zloty, szalałam na trojce i junaku chłopaka och


No kochana, to jeden krok i wracaj do jazdy na moto i będziemy jeździć razem Jam dojrzała kobieta a nadal czuję wiatr we włosach
____________________
Dorota Białołęka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies