Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Pokaż wątki Pokaż posty

Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Dorka 18:23, 11 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Pozwolę sobie wtrącić się do Twojej wypowiedzi Irenko i powiedzieć, że właśnie czasami zastanawiam się czy to dobrze czy źle, wydaje nam się, że ogród jest całkiem niezły a tu bach !!!!!!!!!!!! patrzysz na inne i ........... nagle okazuje się, że to nie to co miało być
____________________
Dorota Białołęka
beta 21:33, 11 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Dorka napisał(a)
Kobieto !!!!!!!!!!!!!!! kim Ty jesteś z zawodu, przypadkiem nie psychoterapeutą ???????????? takie fluidy od Ciebie biją

Ale wiesz co ? jak mam się lepiej poczuć (czyli jak to w naszym narodzie mam się pocieszyć, że Ty masz gorzej) to chętnie przyjadę hi, hi, hi

Jeste kochana



Tereska potrafi z doła wyciągnąć

i jest nieoceniona
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Dorka 22:23, 11 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
No właśnie doznałam tego na własnej skórze
____________________
Dorota Białołęka
Tess 08:27, 12 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
irena_milek napisał(a)

Tereniu, nawet jak człowiek dłużej na Ogrodowisku jest, to też dziury w całym u siebie w ogrodzie szuka

nie narzekaj na swoje marności, widziałam okiem Gosi, jest bujnie!


1. Jeszcze do tego etapu nie doszłam))))))
2. tak, szczególnie bujna była nieskoszona trawa))))))))))))
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 08:28, 12 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Dorka napisał(a)
Kobieto !!!!!!!!!!!!!!! kim Ty jesteś z zawodu, przypadkiem nie psychoterapeutą ???????????? takie fluidy od Ciebie biją

Ale wiesz co ? jak mam się lepiej poczuć (czyli jak to w naszym narodzie mam się pocieszyć, że Ty masz gorzej) to chętnie przyjadę hi, hi, hi

Jeste kochana



Psychoterapeutą nie
Przyjeżdzaj, poczujesz się duuuuużo lepiej
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Dorka 10:07, 12 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
To napisz mi, kiedy mam przyjechać
____________________
Dorota Białołęka
Dorka 10:32, 12 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Chciałm Wam pokazać piękny, stary wiadukt kolejowy, jeden z najwyższych w Polsce. Znajduje się na północy w miejscowości Stańczyki. Seredecznie polecam
____________________
Dorota Białołęka
Tess 10:48, 12 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Byłam, widziałam, zachwyciłam się

to ja może niejako przy okazji, ponieważ to jest w tych właśnie okolicach polecam, z całego serca polecam, odwiedzenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego.
To tam, gdzie najgłębsze polskie jezioro - Hańcza, z którego wypływa najpiękniejsza górska rzeka na nizinach - Czarna Hańcza.
SPK jest przępiekny! Nie należy ograniczyć swojego tam pobytu do zaparkowania samochodu na parkingu w Błaskowiźnie i przespacerować się nad jezioro, by rzucić okiem na jego cudną taflę wody
To tylko kropla w morzu tego, co można i nalezy tam zobaczyć I z tego miejsca wcale nie widać najpiekniejszego fragmentu jeziora
Och, mogłabym strasznie długo o tym miejscu pisać, bo zakochałam się w nim bez pamięci (miałam nawet taki wariacki pomysł, by tam działkę kupić i agroturystykę prowadzić)
Ale zobaczcie sami tutaj:
http://www.spk.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=20&Itemid=5

Dorka, byłaś tam?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Dorka 11:02, 12 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Jeszcze nie byłam ale teraz to na pewno już pojadę i to pewnie zorganizuję wycieczkę motocyklową, ponieważ fantastycznie jeździ się w takich rejonach
Poproszę Cię abyś napisała mi więcej szczegółów o tym miejscu, co bym mogła zorganizować trip
A swoją drogą to szkoda, że nie zdecydowałaś się na agroturystykę bo mielibyśmy gdzie jeździć
____________________
Dorota Białołęka
Dorka 13:23, 12 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Ponieważ nie mogę jeszcze pokazywać swoich pięknych roślin, to przesyłam kilka roślin z wyjazdu, może również zatrzymam trochę lato przez obiektyw ?
____________________
Dorota Białołęka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies