Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Pokaż wątki Pokaż posty

Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Dorka 12:08, 13 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
wydaje mi się, że to różnie bywa, jestem przekonan, że częściej i chętniej jeździlibyśmy po Polsce gdyby właśnie ta pogoda była bardziej sprzyjająca bo na razie jest licho ja na przykład czerpię ogromną przyjemność ze zwiedzania Polskich miejsc ale jak jest ładna pogoda, bo inaczej nie ma tej frajdy bo mi niestety deszcz przeszczkadza
____________________
Dorota Białołęka
Tess 12:15, 13 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12101
ale ja tylko napisałam, dlaczego agroturystykę odpuściliśmy
Nie oceniam turystycznych upodobań Polaków, bo to ich wybór i ich pieniądze
Zresztą, uczciwie mówiąc, to baza turystyczna u nas taka sobie jest Pewnie też dlatego, że klimat mamy, jaki mamy (krótkie lato), położenie geograficzne, takie sobie, góry na południu, morze na północy, a powinno być całkiem na odwrót
I za granicą - póki co - taniej, i obsługa lepsza

I kółeczko się zamyka
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Dorka 12:28, 13 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
oooooooooo tak, warunki mieszkaniowe i obsługa czasami są koszmarne tak jak koszmarne pieniądze każą sobie płacić za taki warunki ale oczywiście nie mierzymy wszystkich jedną miarą i dalej zwiedzamy
____________________
Dorota Białołęka
Kondzio 18:33, 13 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Tess napisał(a)

A swoją drogą to szkoda, że nie zdecydowałaś się na agroturystykę bo mielibyśmy gdzie jeździć


Dobrze, że się nie zdecydowaliśmy: tam sezon krótki (po 15 sierpnia prawie nikogo już nie ma, bo zimno), to raczej utrzymać się z tego by nie dało
A i Polacy wolą do ciepłych krajów jeździć, nad basenem się wylegiwać, niż rodzime krajobrazy podziwiać
A tu jestes w dłedzie coraz wiecej ludzi jezdzi po Polsce I Ja zwiedza
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 18:34, 13 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
witam cie i zostawiam swój slad ze bylem masz ładny ogród i moze być naprawdej eszcze piekny Jest tu duzy potencjał
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Dorka 18:40, 13 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Miło Cię powitać i jak znasz jakieś ciekawe miejsca do zwiedzania to pisz proszę a może jakieś fajne drogi do podróżowania na moto ?
____________________
Dorota Białołęka
Kondzio 18:49, 13 wrz 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
My akurat kupujemy wyjazdu z gruponu wikendy i staramy sie jeżdzić popolsce teraz jesteśmy maniakami zwiedzania całego śląska i nie tylko nie mieliśmy jeszcze złych doswidczen z gruponem ale powiem szczeze jak bym znalazł naprawde dobrego zdazeni agroturystyke na pewno bym jezdził uwielbiam regionalizm kuchnie i sztuke ludową i nato nie oszczedzamy
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Sebek 19:00, 13 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Piękne miejsca zwiedziłaś Fotki śliczne
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Welka 19:01, 13 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Dorka napisał(a)
Miło Cię powitać i jak znasz jakieś ciekawe miejsca do zwiedzania to pisz proszę a może jakieś fajne drogi do podróżowania na moto ?


Witam!
Przejrzałam sobie jeszcze raz wątek, bo nie pamiętam czy zostawiłam wpis, do piękna niewiele mu brakuje

Byłaś w kwietniu na Warmii, u mnie w Gietrz., na rozpoczęciu sezonu moto?

Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Dorka 19:29, 13 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Kondzio napisał(a)
My akurat kupujemy wyjazdu z gruponu wikendy i staramy sie jeżdzić popolsce teraz jesteśmy maniakami zwiedzania całego śląska i nie tylko nie mieliśmy jeszcze złych doswidczen z gruponem ale powiem szczeze jak bym znalazł naprawde dobrego zdazeni agroturystyke na pewno bym jezdził uwielbiam regionalizm kuchnie i sztuke ludową i nato nie oszczedzamy


tylko, że ciężko znaleźć takie gospodarstwo agroturystyczne z tradycjami ale nie niemożliwe więc ja póki co, jak się da to uprawiam z M. turystykę motocyklową a jak się nie da to samochodem i mam urozmaicenie
____________________
Dorota Białołęka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies