Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Pokaż wątki Pokaż posty

Chcę mieć piękny ogród....... i to jest mój problem

Dorka 12:46, 11 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Wróciłam fizycznie ale jeszcze nie mentalnie
Czy jestem gotowa do pracy w ogrodzie ? no cóż ....................... u mnie obecnie tak jak w samochodzie, któremu zabrakło paliwa. Niby technicznie gotowy ale i tak bez paliwa nie pojedzie
Wiem na 100%, że jak ruszę z miejsca to pójdę jak przecinak ................ ale najpierw muszę ruszyć a może nie każdy ma dar do ogrodnictwa ? dostałam rady od Danusi, podpowiedzi od świetniastych Ogrodowiczów a nadal nie umiem tego logicznie poskładać. Chwilowo się poddaję ale może to minie
____________________
Dorota Białołęka
beta 14:00, 11 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Dorka napisał(a)
Wróciłam fizycznie ale jeszcze nie mentalnie
Czy jestem gotowa do pracy w ogrodzie ? no cóż ....................... u mnie obecnie tak jak w samochodzie, któremu zabrakło paliwa. Niby technicznie gotowy ale i tak bez paliwa nie pojedzie
Wiem na 100%, że jak ruszę z miejsca to pójdę jak przecinak ................ ale najpierw muszę ruszyć a może nie każdy ma dar do ogrodnictwa ? dostałam rady od Danusi, podpowiedzi od świetniastych Ogrodowiczów a nadal nie umiem tego logicznie poskładać. Chwilowo się poddaję ale może to minie




fajnie to okresliłaś- samochód , któremu zabrakło paliwa, czasami też tak się czuje

jestem pewna że niedługo wystartujesz i ledwo Cie będzie można dogonić

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Dorka 14:05, 11 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Wpadnę i zobaczę jak Tobie się wiedzie
____________________
Dorota Białołęka
popcorn 15:14, 11 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jak jest tak gorąco to ja też wymiękam
Ale nie martw się, odsapniesz chwilę i pójdziesz jak przecinak

pozdrawiam, powodzenia!
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
Dorka 16:30, 11 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Wielkie dzięki za wsparcie i dziękuję za odwiedziny
____________________
Dorota Białołęka
Tess 16:37, 11 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Dorka, Ty zmień nazwę wątku. Na bardziej optymistyczną
Od razu lepiej się poczujesz

Odrzuć to "i to jest mój problem". Jaki problem? Zero problemów!
Problemów się nie uwiecznia, nie podkreśla, problemy się rozwiązuje
Mieć piękny ogród to wyzwanie, to przyjemność, to radość

Chcę mieć piękny ogród
I wystarczy
Albo lepiej - chcę mieć piekniejszy ogród Bo wszak Ty już masz piękny ogród
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Dorka 16:51, 11 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
No własnie Tess, w zasadzie ze wszystkim się zgadzam co piszesz, wiem również, że optymizm przenosi góry, wypycha pierś do góry w akcie gotowości do działania ............ no i muszę doprowadzić do tego, żeby ogarnianie ogrodu stało się tą przyjemnością i radością jak napisałaś tylko naprawdę nie mogę ruszyć z miejsca. Czuję się chwilowo jak przybetonowana. Za Twą radą pomyślę o zmianie tytułu choć póki co, on naprawdę odzwierciedla mój obecny stan ducha
Właśnie widzisz, też wydawało mi się, że mam całkiem niezły ogród bo "piękny" - wybacz - ale nigdy o nim tak nie myślałam, może właśnie dlatego, że brak w nim kolorów ale jak naoglądałam się innych ogródów to popadłam w niemoc

Ale masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie było mnie tydzień i witam się takim dołem muszę się trochę ogarnąć i przestać użalać się nad sobą
____________________
Dorota Białołęka
Tess 16:58, 11 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Dorka, ten stan ducha to normalka dla kazdego, kto zawitał na Ogrodowisko
Zajrzałam na początek, żeby zobaczyć, od kiedy tu jesteś.
Kochana, po miesiącu na Ogrodowisku i odwiedzeniu mnóstwa ogrodów to ja miałam dół jak krater wulkanu!
ale mnie nikt nie powiedział, że to taki stan, który kazdy tu przechodził
To ja Ci mówię - to jak choroba dziecieca, każdy ją przejść musi ale już czas rekonwalescencji minął Wystarczy
Bo jak dłużej w tym dople posiedzisz, to Cię zima zastanie i aż do wiosny czekać będziesz musiała, żeby coś zacząć zmieniać!

Ty przyjedź do mnie, to zobaczysz, jak wygląda moje ogrodowe królestwo! Marność nad marnosciami! Ale ja wiem, że będzie lepiej. Moze nie od razu, ale będzie!
I to własnie fakt, że zima mnie zaskoczy, zmusił mnie do działania!

więc - wygramol się z tego dołka i działaj
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Dorka 17:36, 11 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Kobieto !!!!!!!!!!!!!!! kim Ty jesteś z zawodu, przypadkiem nie psychoterapeutą ???????????? takie fluidy od Ciebie biją

Ale wiesz co ? jak mam się lepiej poczuć (czyli jak to w naszym narodzie mam się pocieszyć, że Ty masz gorzej) to chętnie przyjadę hi, hi, hi

Jeste kochana
____________________
Dorota Białołęka
Milka 17:49, 11 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tess napisał(a)
Dorka, ten stan ducha to normalka dla kazdego, kto zawitał na Ogrodowisko
Zajrzałam na początek, żeby zobaczyć, od kiedy tu jesteś.
Kochana, po miesiącu na Ogrodowisku i odwiedzeniu mnóstwa ogrodów to ja miałam dół jak krater wulkanu!
ale mnie nikt nie powiedział, że to taki stan, który kazdy tu przechodził
To ja Ci mówię - to jak choroba dziecieca, każdy ją przejść musi ale już czas rekonwalescencji minął Wystarczy
Bo jak dłużej w tym dople posiedzisz, to Cię zima zastanie i aż do wiosny czekać będziesz musiała, żeby coś zacząć zmieniać!

Ty przyjedź do mnie, to zobaczysz, jak wygląda moje ogrodowe królestwo! Marność nad marnosciami! Ale ja wiem, że będzie lepiej. Moze nie od razu, ale będzie!
I to własnie fakt, że zima mnie zaskoczy, zmusił mnie do działania!

więc - wygramol się z tego dołka i działaj


Tereniu, nawet jak człowiek dłużej na Ogrodowisku jest, to też dziury w całym u siebie w ogrodzie szuka

nie narzekaj na swoje marności, widziałam okiem Gosi, jest bujnie!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies