Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielony chaos u Dawida

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony chaos u Dawida

Tess 08:57, 14 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Piękne mieczyki pokazujesz. Takie zdrowe i dorodne. Moje w tym roku kiepskie są, niestety.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
tengel27 18:43, 14 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Dzisiejszy dzień zakończył się prawie całkowitym zakończeniem rabatki... brakuje tylko kilku większych kamolców, ale to za jakiś czas, bo trzeba je przywlec z pól.

Na chwilę obecną wygląda to tak:







____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
EPODLAS 18:58, 16 sie 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Kamienie pięknie komponują się z rozchodnikami. Tak zrobiłam w zeszłym roku. A między kamienie, tam gdzie jest ziemia, można wsadzić macierzankę, nie będzie rosło zielsko. Jak się rabata wypełni roślinami będzie pięknie. Musiałeś się napracować z tymi kamolami.
____________________
Mój ogród
tengel27 20:12, 16 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
EPODLAS napisał(a)
Kamienie pięknie komponują się z rozchodnikami. Tak zrobiłam w zeszłym roku. A między kamienie, tam gdzie jest ziemia, można wsadzić macierzankę, nie będzie rosło zielsko. Jak się rabata wypełni roślinami będzie pięknie. Musiałeś się napracować z tymi kamolami.


Rośliny dojdą z czasem A co do pracy, to trochę przesadziłem. Dowiedziałem się następnego dnia co to znaczy z bólem unosić szklankę kawy do ust. Zatem teraz przerwa od kamieni na minimum 2 tygodnie. Na spokojnie będę robił rabatkę cienistą.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
EPODLAS 10:24, 17 sie 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Ale mam nadzieję, że już nie masz problemu z piciem kawy. Na stronie 1 zobaczyłam pięknego powojnika kwitnącego wiosną. Cudny i do tego fajny kolor. Widok musi być niesamowity. Morze dzwonków powojnikowych.
____________________
Mój ogród
tengel27 10:38, 17 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Bożenko, proszki pomogły i jest w porządku. Jednak mimo wszystko trochę cięższe prace zostawiam na potem.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
popcorn 10:41, 17 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kuruj się! Ale efekt fajny Posadź coś tam szybko a resztę obsyp korą, bo Cię chwasty zjedzą! Oj wiem coś o tym... a jak widzę tyle odsłoniętej ziemi to aż ciarki przechodzą plewienie się szykuje

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
monteverde 10:52, 17 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Fajnie ci wyszły te kamienie, teraz skalniaczki i bedzie super, a milin potrafi po posadzeniu 3 lata nie kwitnąć,ale jak zacznie to już poleci tu masz namiary na mieczyk bizantyjski ja pomimo wszystko lubię mieczyki i sadzę i wykopuję, ale faktycznie roboty z nimi co nie miara pozdrawiam http://www.swiatcebul.pl/product-pol-870-Mieczyk-bizantyjski-zimowy-10-szt.html
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
tengel27 11:11, 17 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
monteverde napisał(a)
Fajnie ci wyszły te kamienie, teraz skalniaczki i bedzie super, a milin potrafi po posadzeniu 3 lata nie kwitnąć,ale jak zacznie to już poleci tu masz namiary na mieczyk bizantyjski ja pomimo wszystko lubię mieczyki i sadzę i wykopuję, ale faktycznie roboty z nimi co nie miara pozdrawiam http://www.swiatcebul.pl/product-pol-870-Mieczyk-bizantyjski-zimowy-10-szt.html


Mieczyki też lubię i stąd dzielnie sadzę i kopię, a potem znowu sadzę i kopię W tym roku po raz pierwszy nie dokupiłem nic nowego, ale wiosną to kto wie
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
tengel27 11:13, 17 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
popcarol napisał(a)
Kuruj się! Ale efekt fajny Posadź coś tam szybko a resztę obsyp korą, bo Cię chwasty zjedzą! Oj wiem coś o tym... a jak widzę tyle odsłoniętej ziemi to aż ciarki przechodzą plewienie się szykuje

pozdrawiam!!


Wyrywania chwastów się nie boją Niestety finansowo nie jestem w stanie kupić kory w potrzebnej ilości. Wolę te parę złotych wydać na rosliny i zrobić tam gąszcz, gdzie niewiele chwastów urośnie.

____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies