Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do kwadratu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do kwadratu

AlicyaLK 11:03, 14 maj 2014


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Ja też jestem analogowa i wszystko zapisuję w notesie Mogę szukać informacji, inspiracji itp. w internecie, ale lubię mieć coś namacalnego
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
Mila 11:19, 14 maj 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Z fotkami bardzo dobry pomysł. Jestem w sklepie (teraz) i bach .... co to miało być do magnolii , sprawdzam foto i nam agrecol do magnolii
Słonecznego dnia życzę
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
malkul 12:28, 14 maj 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
gusiarz napisał(a)
To wczorajsza fotka... kosy oczyszczają trawnik i rabaty z robali... nawet ślimaki zbierają ... ale dżydże też




ty nie żartuj że to jest GRACEK!!??
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
kamilcia_w 13:08, 14 maj 2014

Dołączył: 14 maj 2013
Posty: 82


Kosy w moim ogrodzie moszczą się w korze rozrzucając ją na trawnik.
Miło tu u Ciebie, pozdrawiam ciepło.
____________________
Ogród nad Nogatem
Magda_ 13:39, 14 maj 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
możesz mieć dobrą rękę i chęć podarowania komuś roślinki ale ta osoba może nie umieć/ nie chcieć o nią dbać i wtedy klapa
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Tess 13:41, 14 maj 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12190
Aguś, przypomnij mi, co dalej w czosnkami, co wykiełkowały?
Pieknie i dużo wykiełkowało mi szubertów, Gladiatory marnie.
Pikować? W doniczki? Czy co?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
gusiarz 15:13, 14 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
ojjjj ilu gości.... a ja właśnie Magnoliową tartę piekę... ze szpinakiem mmmmm... pycha!!! (Już paluchem farsz wyjadałam )

Alicjo - ja też tak właśnie robię... bo jakby tak komp padł... lub prądu nie było... co u nas na wsi rzecz normalna...

Maju - ooooo.... jaki piękny avatarek od razu człowiekowi uśmiech kfitnie na buzi

Gosiu... potfory porosły tej wiosny... jest mokro a one szaleją. Mam jednak dwa, które słabiej idą... jeden musiałam wykopać i odchwaścić, bo inaczej się nie dało... bałam się randapu uzywać. Ale nie wiem co dolega drugiemu... pewnie go coś podkopało i podgryzło, bo kopczyk przy nim znalazłam

Kamilciu - miło mi cię gościć w naszym ogródku ... Kosy mają budki na naszej brzozie i latają jak szalone w poszukiwaniu robaków ... wieczorem i rano pięknie śpiewają.

Magdziu - coś w tym jest... jesienią w pienińskim wyprosił u mnie sąsiad gracka... dałam.... u mnie podsypany nawozem, otoczony kamieniami, by go ktoś nie skosił, nie zdeptał... i rośnie mimo, że nas tam niem ma na co dzień. U niego... szkoda mówić... skoszony kilka razy kosiarką marnie rośnie... ale może jeszcze ruszy.

Tesia - ja mam nasionka w rabacie przy serbach - tam mają zacisznie i ich pies nie depta. Ale dziewczyny radzą by do jakiejś donicy przełożyć i z nią zadołować w ogrodzie. Może gladiator wykiełkuje ci za rok. U mnie tak było, że kilka kiełków miałam z nasion ub. wiosny i wszystko prasnęłam pod serby, zła że nie wzeszły. A w tym roku szok! Wzeszły chyba wszystkie . Trzeba uważać przy plewieniu, by nie powyrywać cebulek. Możesz podsypać kompostem lub podlewać florowitem... Ale wiesz mimo wszystko trzeba dłuuugo na nie czekać.
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Mila 22:17, 14 maj 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 543
Hahahhaha tak też pomyślałam, że na taką nie wiadomo jaką pogodę w sam raz
____________________
Mila - Majowo nie tylko w maju
Madzenka 22:19, 14 maj 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gracki mnie zachwycają! Posadizłam sobie kopiująć Ciebie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
gusiarz 09:25, 15 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Maja - masz rację - na taka paskudną pogodę jak znalazł.

Marzenko - jestem dumna jak paffff

____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies