Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak więcej błędów nie popełnić......

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak więcej błędów nie popełnić......

Aneta1309 08:39, 20 maj 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
HannaR napisał(a)
Pięknie i super porządek. Zawilce wspaniałe. Chyba też chcę takie.


Zawilce też lubię, ale nie mogą rosnąć w pobliżu wiśni.Ze względu na umbry wylądowały w kącie ogrodu. Na szczęście dają radę wszędzie.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 08:50, 20 maj 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
dubelek
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 08:59, 20 maj 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Na ten tydzień zaplanowana nowa trawiasta rabata.Emuś całą sobotę zdzierał dzielnie darń.


____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Marga 10:19, 20 maj 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Coś Ty zrobiła biednym chwastom??? Wszystkie wyplewiłaś. Żartuję. MAsz cudnie posprzątane i czyściutko. Rabaty masz piękne, rośliny zdrowe i ogromniaste (moje zawilce jeszcze są malutkie). Normalnie nie mogę się napatrzeć! ślicznie masz.
Szkoda, że eMków się nie pożycza, bo nie ma kto mi darni ściągnąć
____________________
Ogród dla moich synków
Aneta1309 12:09, 20 maj 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Chwastów trochę mam ale nie za dużo, staram się wyrywać na bieżąco ale zawsze znajdą się takie, które mnie przechytrzą.
Emuś to chyba ma już dość, nie skarży się bo pewnie liczy, że to już ostatnia rabata. Miejsca na nowe coraz mniej się robi. Przyjdzie chyba poszerzać albo całe nasadzenia zmieniać .
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
sarenka 12:42, 20 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Aneta1309 napisał(a)
[img size=360x480]https://wwjpg[/img]
jaki porządek! I ile miejsca możesz mi napisać jakie szerokości mają te rabaty? I co tam rośnie?
____________________
Magda W samym sloncu
Gocha 14:52, 20 maj 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Anetko jaki piękny masz trawnik. I fajnie będzie z nową rabatką szczególnie trawiastą. Super. A jak u Ciebie bukszpany się mają ?
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Aneta1309 18:33, 20 maj 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
sarenka napisał(a)
jaki porządek! I ile miejsca możesz mi napisać jakie szerokości mają te rabaty? I co tam rośnie?


Megi rabaty mają ok 2,5 metra szerokości(pada więc nie chce mi się dokładnie mierzyć). Tło tworzą cisy, potem ML i Umbry potem róże Artemis przed nimi kulki z bukszpanu i trawy.Wcześniej na rabacie szpaler limek i rozplenice przed nimi.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 18:40, 20 maj 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Gocha napisał(a)
Anetko jaki piękny masz trawnik. I fajnie będzie z nową rabatką szczególnie trawiastą. Super. A jak u Ciebie bukszpany się mają ?


Gosiu trawnik zaczął wysychać, na zdjęciach może tego nie widać ale coś złego się z nim dzieje, powinien być w lepszym stanie, bo nie ma suszy podejrzewam powtórkę z poprzedniego roku i pędraki.
Pada nowa rabata musi poczekać.
Bukszpany obserwuję i póki co nie widzę u siebie tych paskud. Raczej nie mam złudzeń, że do mnie nie przylecą i przyznaję się, że nie wyobrażam sobie sytuacji, że wylecą mi bukszpany z ogrodu.
A u Ciebie jak opanowałaś sytuację?
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
vita 07:53, 21 maj 2019


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Hej Zawsze mi imponują tak zadbane ogrody. Z wiekiem dojrzewam aby podobnie ogarnąć swój. Na kondycję trawnika na pewno mają wpływ pędraki.
U mnie plaga! I jeszcze mrówki! Ćma to straszne widmo, co dzień przeglądam kilka bukszpanów. Rzeczywiście, u Ciebie wylecieć nie mogą!

Pogody życzę, bo rabata pysznie zaczęta
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies