Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak więcej błędów nie popełnić......

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak więcej błędów nie popełnić......

basia3012 16:26, 28 wrz 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Anetko, witam się u Ciebie w ogrodzie. Jestem nim zachwycona. Spokojny, wyważony, elegancki. Po prostu piękny ogród. Lubię taki styl.
Czy dobrze zrozumiałam, tniesz swoje bukszpany i inne rośliny cięte tylko raz w czerwcu? Czy jeszcze potem trochę korygujesz?
Anetko, czy mogłabyś mi podpowiedzieć jak ciąć bukszpany aby szybko nabrały masy w szerokość? Bo ja mam dosyć młode, 2 lata i są na razie dosyć cienkie.
A ile lat jest u Ciebie ta sesleria jesienna? Jest piękna.
Jeśli nie masz nic przeciwko to zaznaczam sobie Twój wątek i będę podglądała.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Aneta1309 12:23, 04 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Witaj Basiu, bardzo się cieszę, że Ci się podoba w naszym ogrodzie .
Rabata z sedlerią powstała pod koniec czerwca 2017, osobiście bardzo ją lubię za to, że prawie bezobsługowa.
Bukszpany tnę w czerwcu potem tylko to, co wyrośnie przed szereg W tym roku nic nie trzeba było korygować.
Pozdrawiam i ostatnie fotki zostawiam no i oczywiście zapraszam
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 12:36, 04 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 10:02, 08 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
No i się zaczyna, zima się zbliża

____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Nowa12 19:13, 08 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
U mnie niestety też tak przez 2 dni było. Niestety bo takiej pogody to spodziewałam się dopiero w grudniu .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
AnnaMS 20:09, 08 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Ależ piękne widoczki jesienno-zimowe Bez względu na pogodę zawsze masz ślicznie czyściutko, wszystko na swoim miejscu, nie ma liści ani igieł sosnowych przykrywających rabaty jak kołdrą ... Ogród przemyślany w każdym calu Trawniczka masz sporo, nie planujesz czasem kwadratowej wysepki w stylu nowoczesnym np. z brzozami, trawami ...
Kurcze, marzy mi się tyle miejsca na byliny, trawy, drzewa - buki, graby, lipy ...
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
ewelaa74 20:33, 16 paź 2019


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Pięknie się prezentują Twoje kulki
Zaglądam i pozdrawiam
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
BasiaLT 13:31, 21 paź 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Niezmiernie mi się u ciebie podoba. Masz bardzo fajnie zrobione "ramy" ogrodu. Jak się chce klasycznie to jest a jak bardziej kolorowo to wystarczy dodać roślinek i już. Super efekt.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Aneta1309 21:01, 21 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Nowa12 napisał(a)
U mnie niestety też tak przez 2 dni było. Niestety bo takiej pogody to spodziewałam się dopiero w grudniu .


Cześć Agatko, na szczęście pogoda pozytywnie nas jeszcze zaskoczyła
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 21:30, 21 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
AnnaMS napisał(a)
Ależ piękne widoczki jesienno-zimowe Bez względu na pogodę zawsze masz ślicznie czyściutko, wszystko na swoim miejscu, nie ma liści ani igieł sosnowych przykrywających rabaty jak kołdrą ... Ogród przemyślany w każdym calu Trawniczka masz sporo, nie planujesz czasem kwadratowej wysepki w stylu nowoczesnym np. z brzozami, trawami ...
Kurcze, marzy mi się tyle miejsca na byliny, trawy, drzewa - buki, graby, lipy ...


Aniu nie kuś nowe rabaty i owszem ale to na razie w fazie planów.Na zdjęciach rzeczywiście wygląda jakby tego trawnika były hektary ale w rzeczywistości chyba nie ma go tak dużo, zwłaszcza za domem gdzie nową rabatą sesleriową oddzieliłam część gospodarczą działki.Z przodu jest znacznie więcej miejsca ale tam mamy oczyszczalnię więc rabata z drzewami nie wchodzi w grę.
Brzozy miałam ale nic pod nimi nie rosło i mus było się z nimi pożegnać a ostatnia w tym roku została złamana przez wichurę. Bardzo je lubię.
Za komplementa wielkie merci
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies