Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak więcej błędów nie popełnić......

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak więcej błędów nie popełnić......

ewa004 23:09, 24 lip 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Anetko w wątku metamorfozy Twój ogród ujrzałam i od razu pokochałam
ślicznie u Ciebie ,taki ogród to jest to co lubię.
Kochana a hortka to mnie powaliła na łopatki BOSKA !!
Wszystko piękne !!
I nie wyganiaj mnie bo się nigdzie nie ruszę zaznaczam watek i będę Cię nawiedzać
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Aneta1309 08:40, 25 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Dziękujemy Ewo z komplememnta i zapraszamy goście tutaj zawsze są mile widziani i kawusia też się znajdzie
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 08:46, 25 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Gocha napisał(a)
Anetko przepraszam, że tak późno do Ciebie przybywam. ale lepiej późno niż wcale. Po pierwsze dzięki, że przyjechałaś i mogłyśmy się poznać super kobitko. Ogród masz cudny. A te hortensje wymiatają, jak Ty to robisz, że nie przemarzaja i mają tyle kwiatów . Ja bardzo lubię te ogrodowe i mam nawet 2 szt. i u mnie nie kwitną więć chyba je w końcu wyeksmituję. A ta rabatka z białym kamyczkiem i bukszpanami to moja ulubiona- cudo. Pozdrawiam buziaki.


Gosiu z tą hortensją nic nie robię co więcej posadzona jest na przeciągu i zawsze kwitnie chyba się polubiłyśmyA swoim może znajdź inne miejsce ja tej drugiej dałam kolejną szansę bo też przez kilka lat nie kwitła i miałam ją eksmitować ale po przesadzeniu zakwitła. Wcale mi ona w tym miejscu (żwirek obok modrzewia) nie pasuje ale na razie nie ruszam bo fajnie zakwitła.
Buziaki
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 08:52, 25 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Magdalena25 napisał(a)



To ja chyba też kupię jakaś tujkę, albo cyrysika i spróbuje. A ciełaś od razu? Czy czekałaś aż trochę podrosną?
Miłego dnia


Moja miała moze z 60 cm jak ją ciełam robiła się brązowa po zimie i w środku Tak to jest jak człowiek pójdzie do sklepu i nie ma pojęcia o tym co kupuje ale chyba każdy takie wpadki zaliczył
Jak będziesz kupowała swoją to mus ją trochę rozgarnąć zeby sprawdzić czy coś fajnego da się z niej uformować. Jak pisałam z jednej wyszło fajne a z drugiej już takie sobie.Powiem szczrze, że żadna to filozofia. Nad formowaniem graba się teraz zastanawiam może się jesienią do lasu przejdę po jakiś fajny egzemplarz i zobaczymy co z tego wyjdzie
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
dorciabe 17:57, 25 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Jak tam? byłaś na zakupach?
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Aneta1309 22:44, 25 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Byłam, byłam dzień wolny miałam M akurat miał spotkanie w Puławach to wykorzystałam chwilę i zwiedziłam szkółki
Kupiłam 5 kulek bukszpanowych, 5 Limek,3 miskanty ML, jeden Gracek duży egzemplarz już zrobiłam z niego 4 szt.
Choiny kanadyjskie które chciałam kupić drogie mieli jeszcze chwilę się rozejrzę.
Ogólnie bardzo zadowolona jestem z tych zakupów
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
dorciabe 09:43, 26 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Aneta1309 napisał(a)

Ogólnie bardzo zadowolona jestem z tych zakupów


No z takich zakupów nie być zadowolonym to grzech
Choiny mówisz, że drogie, a Tobie pewnie więcej potrzeba. Jaka jest cena choiny i jak dużej, bo ciekawi mnie?
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
agata19762 13:14, 26 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
no to zaszalałaś z zakupami KOBIETO
miłej soboty
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
dorciabe 20:23, 26 lip 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Anetka wkleiłam Ci słowa Danusi, co mówiła o choinie kanadyjskiej



"Jeśli chcecie formować od początku, trzeba kupować młode okazy, wtedy dostatecznie się zagęszczą.
A dużych efekt nie wyjdzie, będzie goła od dołu."

"Jeśli mogę coś radzić, lepszy jest cis, nie ogałaca się od dołu, nie rzednie, Choina może opaść i będzie niepowodzenie. Kilka lat ok, ale w małym ogrodzie odradzam"



tak więc lepiej malutkie i tańsze pewnie
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
toby 22:15, 26 lip 2014


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 74
Aneta1309 napisał(a)


przepiękna hortensja!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies