Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak więcej błędów nie popełnić......

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak więcej błędów nie popełnić......

Aneta1309 21:43, 07 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Dorota123 napisał(a)
Witaj
Podoba mi się Twój styl w ogrodzie, jest tak przejrzyście. Nie potrafię być tak konsekwentna w działaniu.


Witaj Dorotko! to bardzo budujące kiedy to co robię podoba się też innym Człowiek wtedy dostaje kopa do dalszej pracy nad ogrodem i to chyba na tym polega siła tego forum Długo ekspyrementowałam z różnym skutkiem w ogrodzie ale już chyba wiem co chcę mieć i co m i się podoba z realizacją bywa różnie jedna rabata wyjdzie dobrze od razu inne przekopuję do skutku. Zapraszam serdecznie jak tylko się trochę ogarnę zajrzę do Ciebie Pozdrawiam.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 21:46, 07 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Agatko, Beatko i Kasiu mam nadzieję jakoś nadrobić chociaż pismo obrazkowe. Cieszę się dziewczyny, że jesteście buziaki zostawiam
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 22:23, 07 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
agata19762 napisał(a)
Anetko zatem witaj i zasypuj nas fotkami ...uwielbiamy je przecież
fajnie, że urlop się udał ...



Fotek ogrodu raczej dzisiaj nie będzie bo nie byo czasu robić a po ogólnym przeglądzie wychodzi na to że przybyło ale tylko chwastów blans wypadł ok bo strat nie było mimo takich upałów.Wydaje mi się że mi obwódkę bukszpanową grzyb pobiera kilka roślinek jakoś dziwnie żółknie nie ma jak popryskać bo się rozpadało.
A u Was jak dalej leje?
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 22:26, 07 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
I dla Beatki fotka ostatnich zakupów taka byle jaka ale tylko taką mam

____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Gocha 23:16, 07 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Anetko a dlaczego tylko dla Beatki fotki zakupów? Ja też lubię oglądać takie fotki. To nie pytam się o pozwolenie i wlepiam moje ślepia i się gapię. A gdzie robiłaś zakupy ? Ja dzisiaj wybrałam się do Świdnika kupić bergenię i oczywiście kupiłam jeszcze 3 jeżówki ( nie wiem dlaczego ale one mnie zawsze przyciągają ) 3 rozplenice, przetacznik, odętkę białą i 8 bergenii ale takiej o mniejszych wydłużonych liściach. Tylko wracałam ze Świdnika w totalnej ulewie i gradzie i nie miałam się gdzie schować- horror przeżyłam.Gorąco pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
iwonaal 10:50, 08 sie 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Ja nie mogę ale zakupowy szał.
____________________
Zakochana w ogrodach
Aneta1309 21:39, 08 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Gocha napisał(a)
Anetko a dlaczego tylko dla Beatki fotki zakupów? Ja też lubię oglądać takie fotki. To nie pytam się o pozwolenie i wlepiam moje ślepia i się gapię. A gdzie robiłaś zakupy ? Ja dzisiaj wybrałam się do Świdnika kupić bergenię i oczywiście kupiłam jeszcze 3 jeżówki ( nie wiem dlaczego ale one mnie zawsze przyciągają ) 3 rozplenice, przetacznik, odętkę białą i 8 bergenii ale takiej o mniejszych wydłużonych liściach. Tylko wracałam ze Świdnika w totalnej ulewie i gradzie i nie miałam się gdzie schować- horror przeżyłam.Gorąco pozdrawiam


Gosiu dla Beatki bo się domagała fotek Wysyłam Ci info na pw
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Aneta1309 21:48, 08 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
iwonaal napisał(a)
Ja nie mogę ale zakupowy szał.


Iwonko jak ja kofam takie szałowe zakupy szkoda tylko że tak rzadko mam okazję.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
agata19762 21:58, 08 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Anetko obrabowałaś bank czy co ???
uwielbiam zakupy ogrodowe !!!

kupiłam topsin i co z tego jak leje jak diabli
wstrzymane prace ogrodowe
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Aneta1309 22:26, 08 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
M popełnił błąd zabierając mnie ze sobą i puszczając samą na zakupy w okolicy gdzie jest tyle szkółek. Jego reakcja na zapakowany samochód jak wróciłam nie nadaje się do powtórzenia na forum Byłam taka szczęśliwiutka po tych zakupach,że szybko odpuścił.Największym ograniczeniem był za mały samochód więcej nie miałam gdzie zapakować. Corsę mi dał a jednak cwana z niego bestia.Nic następnym razem wezmę kombi.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies