Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek na trzy lata

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek na trzy lata

Iwcia 12:55, 23 maj 2016

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
Mam nadzieję, że ze zdrowiem to nic poważnego
zmęczenie - to chyba normalne na takim etapie. Pamiętam, że też miałam dość tych ciągłych wyborów. Miało być miło a było frustrująco. Nie musisz mnie przepraszać Ewo, nic się nie stało. Ogródek - pomalutku, bo czasu brak. Zakupiłam buka, który strasznie mi się podoba. Rodki zakwitły po przesadzeniu (widać słonka im było trzeba). Tylko śliwowiśnia jakaś taka marna, liście małe, chyba ma jakiegoś szkodnika, czeka ją oprysk, a może tak się aklimatyzuje... te wsadzone jesienią, mimo, że małe, wyglądają jak cukiereczki . Popsuł mi się aparat i taka jestem jak bez ręki. Pozdrawiam, trzymaj się cieplutko.
____________________
Mój przyszły ogród
ewalm 14:25, 23 maj 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Dzięki Iwonko
W sumie to jest miło, tylko na wiele rzeczy trzeba ogromnie długo czekać, co mnie męczy. Na przykład teraz na drzwi czekamy. I reklamacje, rzecz chyba nie do uniknięcia przy zakupach przez internet. A to takie nudne jest. Chętnie bym kupiła normalnie ale niektórych rzeczy w ogóle nie da się zobaczyć na żywo, albo ja nie umiem ich zlokalizować. Już mi się nie chce.

Ostatnio przeprowadzamy się średnio co trzy lata i uważam, że wyczerpałam limit

Buka widziałam i rododendronów się wreszcie doczekałaś
____________________
Ogródek na trzy lata
Fama 23:23, 24 maj 2016

Dołączył: 11 paź 2014
Posty: 324
Ewalm, to teraz z tego co widzę jesteśmy sąsiadkami Już wkrótce będziesz nowy ogród zakładać Fajnie Ci, bo masz dużą wiedzę bazową na temat roślin i projektowania. Będę regularnie podglądać
____________________
Ciasny ale własny
ewalm 13:50, 04 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Famo, witaj Sąsiadkami z Warszawy czy bliżej - z dzielnicy?
Jeszcze daleko do nowego ogrodu. Wszystko w swoim czasie
Raczej nie planowałam umieszczania go tutaj. I jakoś nie mam zacięcia do dokumentowania czegokolwiek w trakcie powstawania. Tamten niemiecki ogródek to trochę co innego - wątek to taka pamiątka po nim
____________________
Ogródek na trzy lata
ewalm 13:50, 04 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Famo, witaj Sąsiadkami z Warszawy czy bliżej - z dzielnicy?
Jeszcze daleko do nowego ogrodu. Wszystko w swoim czasie
Raczej nie planowałam umieszczania go tutaj. I jakoś nie mam zacięcia do dokumentowania czegokolwiek w trakcie powstawania. Tamten niemiecki ogródek to trochę co innego - wątek to taka pamiątka po nim
____________________
Ogródek na trzy lata
Fama 21:05, 04 cze 2016

Dołączył: 11 paź 2014
Posty: 324
Chodziło mi o Wawę, ale może i z dzielnicy nie zarejestrowałam gdzie mieszkasz, ja na Białołęce w każdym razie ☺
____________________
Ciasny ale własny
ewalm 13:20, 05 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
No to z dzielnicy też
____________________
Ogródek na trzy lata
ewa004 10:54, 18 paź 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Ja z wizyta tym razem nie ogrodową
Od Juzi przyszłam zobaczyc jakie firanki kupiłaś
Jestem na etapie zmiany wystroju okien ,kupiłam już zasłony i nie wiem jakie firany wybrać
Z czego kupiłaś ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
ewalm 11:54, 20 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
A, dzień dobry Chyba wiele nie pomogę - zupełnie zwykłe z białego tiulu z LM. Dosyć przezroczyste, bez wzorów. Widok z okien to mam akurat fajny, nie chcę go zasłaniać. Ale z firankami jakoś przytulniej. Wystrój okien u nas oprze się raczej na zasłonach, ale do tego etapu jeszcze nie dotarłam
____________________
Ogródek na trzy lata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies