Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazurskie klimaty Małgorzaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazurskie klimaty Małgorzaty

Basieksp 18:27, 11 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
malgorzatakarpacz napisał(a)


Basia--to karmik dla ptaków pokażnych rozmiarów,stoi na ogromnym sosnowym pniu,pień zarósł powojem a karmik od czasu do czasu odgruzowóję z tegp powoja bo też by zarósł--zimą jest tam wielki ptasi rejwach.





Fajny taki ogrom a powiedz co masz w tych donicach posadzone, ja mam u siebie też takie duże donice (inne) ale chodzi mi o wielkość, posadziłam w zeszłym roku w nich hortensje ogrodowe, kupione jakoś rosły, zimę przetrwały, ale teraz takie miernoty, chyba źle im w tych donicach, będą myślała nad czymś innym chyba.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
malgorzataka... 18:29, 11 cze 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Dzisiaj bawiłam się w fryzjera---plecków nie czuję,leżę i kwiczę.

____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
malgorzataka... 19:23, 11 cze 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
olciamanolcia napisał(a)


O kurde ale piekne Moje powolutku przekwitają- Teraz czekam tylko na Krzysztofy


U mnie trochę póżniej wszystko zaczyna,ale już też ostatnie ich tchnienie.

[i



..a tu coś w podobnej tonacji kolorystycznej

____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Kordina 01:11, 13 cze 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
malgorzatakarpacz napisał(a)
Dzisiaj bawiłam się w fryzjera---plecków nie czuję,leżę i kwiczę.



Świetnie przycięłaś! Potrzebny Ci stołeczek na kółkach do robót ogrodowych dla ochrony kręgosłupa, mam taki i sobie chwalę
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
malgorzataka... 15:38, 13 cze 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Basieksp napisał(a)


Fajny taki ogrom a powiedz co masz w tych donicach posadzone, ja mam u siebie też takie duże donice (inne) ale chodzi mi o wielkość, posadziłam w zeszłym roku w nich hortensje ogrodowe, kupione jakoś rosły, zimę przetrwały, ale teraz takie miernoty, chyba źle im w tych donicach, będą myślała nad czymś innym chyba.


Rożne roślinny tam siedziały--jesienią siedziały wrzosy--pięknie wyglądały niestety nie przetrwały zimy ,ponieważ wywalałam juki to część wsadziłam w te donice i jakoś trwają może coś zmienię pózniej.
W ozdobne donice zawsze dopasowuję najpierw plastykową nie sadzę bezpośrednio do ozdobnych-wydaje mi się że szybciej się niszczą.
Hortensje to żarłoczne rośliny więc swoim musisz dać trochę więcej papu bo tamto które miały już chyba wykorzystały--podlej je na ten czas florowitem albo czymś do hortensji.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
malgorzataka... 15:47, 13 cze 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Kordina napisał(a)


Świetnie przycięłaś! Potrzebny Ci stołeczek na kółkach do robót ogrodowych dla ochrony kręgosłupa, mam taki i sobie chwalę


...o matko Bożeno stołeczek,laseczka nie,nie,nie i oby jak najdłużej nie,ale wiem że życie lubi płatać figle.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
malgorzataka... 21:45, 17 cze 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Długo czekałam ale się doczekałam --moja parasolowata magnolia zakwitła nareszcie--warto było piękne kwiaty.



____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Joku 22:02, 17 cze 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12096
Warto było czekać na takie kwiaty.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
malgorzataka... 22:09, 17 cze 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Zatwiłam jedną ze swoich ulubionych donic-- z wściekłości myślałam że ugryzę się w doopę--nawet tego ogryska który się ostał wyrzucić nie miałam sumienia

____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 22:14, 17 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
O kurczę, też byłabym wściekła ale na zdjęciu nie widać zbytnio, że tej jednej trochę brakuje, one są tak ładne, a te hosty w nich świetnie dobrałaś bardzo ładnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies