Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grubej dyni zmagania z naturą

Pokaż wątki Pokaż posty

Grubej dyni zmagania z naturą

aga_szsz 10:36, 15 maj 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Na szczęście nie musiałam brnąć przez 1000 str, także udało mi sie przejrzeć cały wątek. Fajny ogród powstaje..
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
beta 11:54, 15 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
zaznaczam...fajny ogród powstaje...podobają mi sie Twoje gabiony...fajne, że stosując inne wypełnienie (tu kamień polny) można uzyskać zupełnie różne klimaty...super...podoba mi się i zostaję
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Jagodaa 12:27, 15 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Przeczytałam wszystko . Ciekawa jestem dalszych działań.

Dobra decyzja z likwidacją nierówności pod lawendą. Czy ten bluszcz będziesz puszczać na ogrodzenie? Nie ma tam ryzyka, że pewnego dnia ktoś Wam zrobi niespodziankę i powstanie dom tuż obok? Może ja mam skrzywienie na punkcie zasłaniania się, ale pierwsza myśl, to jakiś cienki żywopłot w tym miejscu .

Zazdroszczę grabowego na froncie... Ciągle kombinuję nad tym, gdzie by tak u siebie....

Dąb - przemyśl to jeszcze .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
kaska_kadysz... 19:30, 16 maj 2014


Dołączył: 20 wrz 2010
Posty: 223
Deklaruję się jako kolejny czytelnik Mój przyszły dom będzie w podobnej stylistyce, ale na razie istnieje tylko na papierze.

Na tle tuj może dereń? Czerwone pędy rysują graficzny wzór na jednolitym zielonym tle.

Sadziłam 'Gracilimusa' u siebie i niestety wypadł po zimie. Może u Ciebie bardziej się poszczęści. Pozdrawiam
____________________
Podlasie * Podlasie Reaktywacja
bozka 17:13, 17 maj 2014


Dołączył: 27 paź 2012
Posty: 154
Ja również zaznaczam wątek. Idziesz jak burza, super macie pomysły
Taki ogród to moje marzenie linie proste są rewelacyjne Pozdrawiam.
____________________
Bożena
Aneta1309 23:00, 17 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Witaj, Bardzo ładny ogród tworzycie zaznaczam sobie i z pewnością będę tu często zagladać.
Fotel rewelka.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
gruba_dynia 09:31, 19 maj 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Dzięki dziewczyny za miłe słowa, ale ogrodem to jeszcze trudno nazwać, ale przyznaję, że coraz milej siedzi się na tarasie.
Co do zasłaniania.... przyzwyczailiśmy się że jesteśmy na widoku Właściciel działki sąsiadującej z naszą nie ma w planach budowy, ani sprzedaży jej w najbliższych latach. Korzystamy więc z widoku i przestrzeni, a kiedyś zobaczymy...

W związku z tym, że zaczynamy pracę nad kolejną częścią ogrodu, uzupełnię braki w historii naszego ogrodu - wykonanie, niewidocznego juz teraz systemu odprowadzenia wody z rynien. Ostatnie dwa tygodnie codziennych opadów przetestowały system i i jest ok. Made by oczywiście Dyniek
____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
gruba_dynia 09:46, 19 maj 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Głowne bohaterki przedsięwzięcia:



____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
gruba_dynia 09:49, 19 maj 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Część 1. Tył domu




____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
gruba_dynia 09:51, 19 maj 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493




____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies