Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Grubej dyni zmagania z naturą

Pokaż wątki Pokaż posty

Grubej dyni zmagania z naturą

kachat 13:11, 16 wrz 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Ale się ciekawie robi Gabiony super, gdybym tylko miała gdzie, to bym sobie skopiowała Na razie myślę, jak taki murek bez klatki zrobić
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
limonka 12:15, 21 wrz 2013


Dołączył: 17 wrz 2013
Posty: 89
Witaj! świetny pomysł na niedrogie murki gabionowe - naprawdę fajnie to wygląda
____________________
Monika Limonkowy gaj w fazie projektu
12:43, 23 wrz 2013
Bardzo fajny pomysł z gabionami i to jeszcze własnej produkcji,zdolny mąż..też takiego mam
Ogród całkiem inny od mojego ale bardzo mi się podoba
..no i świetny nick..
ewa004 17:14, 20 lis 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
I ja wpadłam ta Dynię zobaczyć kobieto skąd Ci taki nick wytrzasnęłaś

Gabiony super ,uśmiecham się cały czas pod nosem że kamieni szukałaś
Ja mam też problem (a właściwie do dzisiaj miałam ) z kamieniami tylko w druga stronę ,co z nimi zrobić .
Na moich polach uprawnych jest tyle kamieni że drogi polne nimi wykładamy bo nie wiadomo co z nimi robić ,ale teraz mam już pomysła .....tylko gdzie te gabiony upchnąć
Świetnie ,odznaczam wątek i będę śledzić
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
kasiula79 18:39, 20 lis 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Witam - super planujesz rabaty. Jeżeli mogę coś doradzić od siebie, to posadzoną przy tarasie lawendę wzbogaciłabym o róże (najlepiej pachnące, ponieważ rosłyby blisko tarasu), a narysowany przez Ciebie szpaler tujek rozdzieliłabym kilkoma szt świerka serbskiego, albo choiny kanadyjskiej. Sama mam posadzony taki dłuuugi rząd szmaragdów i na wiosnę będę je właśnie rozdzielać świerkami żeby złagodzić tę monotonię

pozdrawiam i oczywiście zaznaczam wątek - będę zagladać
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
gruba_dynia 10:00, 02 gru 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Witajcie.
U nas jesień postraszyła wczesnymi choć krótkotrwałymi przymrozkami i zakończyliśmy prace ogrodowe w tym sezonie już wiele dni temu. Chociaż gdybym wiedziała że aż do grudnia nie będzie mrozu i śniegu to posadziłabym żywopłot. Ale gabiony udało nam się skończyć. Wiosną ruszamy pełną parą. I oczywiście jak rok temu, mam postanowienie wykonać projekt niezagospodarowanej jeszcze części ogrodu, mam nadzieję że z Waszą pomocą.



____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
gruba_dynia 10:15, 02 gru 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
A tu właśnie wspomniany teren dla którego chcę zrobić projekt przez zimę.
Widok na pólnoc

i to samo ale z widokiem na południe.



____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
Gardenarium 10:25, 02 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wykorzystaj motyw gabionu w innych częściach ogrodu, może jakiś placyk (wgłębnik) z ławką albo meblami, podkreśliny spektakularnym drzewem? (Ambrowiec).

Zasłoń słup i jeśli się da okoliczne domy wyższymi nasadzeniami.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:30, 02 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
gruba_dynia napisał(a)






Odradzam dąb, będzie "walił" żołędziami w dach, że nie będziecie mogli spać Poza tym rozwali gabiony kiedyś. Posadź lepiej tutaj cudnego klona palmowego o pierzastych i purpurowych listkach. Dębu wcale nie sadź. Dostaje na bank mączniaka.
Za chwilę rozwali gabiony.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Netka 11:16, 05 gru 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 548
Też podziwiam gabiony Super wyglądają i ogród zaczyna nabierać charakteru Będę kibicować
____________________
Aneta - Mój ogród w cieniu drzew
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies