Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Krowy, staw i my...

Pokaż wątki Pokaż posty

Krowy, staw i my...

Marlenaa 11:24, 11 mar 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Beatko, to fakt, wiatr potrafi być nieznośny, przez co o niektórych roślinach mogę tylko pomarzyć, coś za coś Też się cieszę, że znowu tu jestem. Stęskniłam się za ogrodowiczanami ;D Tobie również dobrego dnia
____________________
krowy, staw i my
anabuko1 16:39, 11 mar 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Marlenaa napisał(a)
Sierpień 2020


Bardzo ładna ta rabata przed domem.
I szpaler z begonkami.
Kupujesz je ? czy wysiewasz ?
Hortensję też masz ładne.
I urokliwa ta ławeczka.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Marlenaa 17:24, 11 mar 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Hej Aniu z Dębowych zakątków Miło, że mnie odwiedziłaś. Begonki kupuję, za mało parapetów aby wszystko wysiewać. Lecę do Ciebie
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 21:49, 15 mar 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Wczoraj i dziś trochę popracowałam w ogródku, nie padało Chociaż wiatr dawał się we znaki, ale jak to mój mąż mówi: było przywyknąć
Ku mojej radości okazało się, że chyba werbena patagońska przeżyła. Nie wiem jak to możliwe, przy takich mrozach jakie miały miejsce tej zimy. Może pierzynka śniegowa pomogła i moje lenistwo Jesienią nie wybieram opadłych liści z rabat, więc werbena była nimi przykryta i śniegiem.

____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 22:07, 15 mar 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Wysiewów ciąg dalszy. Tym razem za pomocnika miałam moją kotkę. Pomocnik ogrodowy numer dwa (synuś jest pierwszy ), nornice i inne gryzonie nie mają z nią szans

____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 22:20, 15 mar 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Dzisiejsze zwiastuny wiosny. Jak je widzę, sama buzia się śmieje




____________________
krowy, staw i my
beta 08:32, 16 mar 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Marlenko
ale fajna wiosna u Ciebie
jakie fajne etykietki do wysiewów widzę

moja kotka wysiewami nie bardzo zainteresowana jest, ale nornicami i myszami bardzo

miłego dnia
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 08:37, 16 mar 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Marlenaa napisał(a)
Wczoraj i dziś trochę popracowałam w ogródku, nie padało Chociaż wiatr dawał się we znaki, ale jak to mój mąż mówi: było przywyknąć
Ku mojej radości okazało się, że chyba werbena patagońska przeżyła. Nie wiem jak to możliwe, przy takich mrozach jakie miały miejsce tej zimy. Może pierzynka śniegowa pomogła i moje lenistwo Jesienią nie wybieram opadłych liści z rabat, więc werbena była nimi przykryta i śniegiem.



właśnie się zastawiam czy moja przeżyje zimę...w zeszłym sezonie przezimowała bez problemu...ale teraz zima była bardziej sroga ...no zobaczymy...
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Marlenaa 09:31, 16 mar 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Hej Beatko
Etykiety do wysiewów są na zasadzie: potrzeba matką wynalazku. Już kilka lat widelce walały się w szufladzie, aż się przydały Werbena w tamtym roku też u mnie przezimowała. Tylko poprzednia zima wiadomo jaka była... Trzymam kciuki za Twoje werbenki
____________________
krowy, staw i my
anabuko1 11:08, 16 mar 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Marlenaa napisał(a)
Dzisiejsze zwiastuny wiosny. Jak je widzę, sama buzia się śmieje





O proszę jaką masz piękną kolorową wiosnę.
U mnie dopiero listki krokusowe widzę. To na kwitnienia sobie jeszcze poczekam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies