Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Krowy, staw i my...

Pokaż wątki Pokaż posty

Krowy, staw i my...

Marlenaa 21:15, 17 mar 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Aniu, jeszcze chwilka i u Ciebie też krokusy zakwitną U mnie, na razie, tylko w jednym miejscu tak wiosennie - wystawa południowa.
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 07:06, 22 mar 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Witajcie w ten piękny wiosenny poranek

Dzisiejszy widok z okna.
Dobrze, że chociaż słonko świeci i po południu ma być na plusie. Mam nadzieję, że ostatni raz widzę śnieg tej wiosny.
Dobrego dnia wszystkim życzę i ciepełka.

____________________
krowy, staw i my
beta 07:38, 22 mar 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
widok jak malowany...pięknie to wygląda...
pozdrawiam
u nas dziś rano na minusie
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
popcorn 07:41, 22 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Piękny widok Mimo białego świństwa
____________________
Mój nowy ogródek
Marlenaa 21:56, 22 mar 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Beatko, miło, że zaglądasz, ściskam
Popcorn, dziękuję za odwiedzinki Białe świństwo niech już idzie precz
____________________
krowy, staw i my
LIDKA 10:28, 23 mar 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7219
Wątek masz niedługi ale ciekawy. Jak zakończyła się historia z bobrami?

Wyczarowałaś ładny ogród. Pokazuj więcej zdjęć i nas nie opuszczaj.

Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Martka 20:55, 23 mar 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Witaj Marlenaa,
przejrzałam Twój wątek, tyle rzeczy się zadziało na przestrzeni tych prawie 10 lat, dzieci urosły (niesamowite, jak szybko...), ogród wypiękniał, życie splotło się z nim na dobre Oprócz krów były poziomki, bobry, żywopłot grabowy, cudny warzywnik, potem przerwa w zdjęciach i niespodzianka! Zdjęcia z ostatniego czasu, jak to się pozmieniało! Piękne kwiecie, zielona trawa, Wasze miejsce. Gratuluję i podziwiam pracowitość! Jakie plany na najbliższy czas? co się zadziało z grabami? co ze stawem? Najważniejsze jednak, niezależnie od tego, czy tu na forum są zdjęcia czy nie, abyś się dobrze czuła w tym miejscu, w którym jesteś  i mam nadzieję, że jest Ci tam bardzo dobrze! Pozdrawiam!
Marlenaa 10:34, 27 mar 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Witaj Lidko, już nie zamierzam was opuszczać Bobry raz są, raz znikają. Muszę tylko pilnować aby nie podkopywały się pod ogrodzeniem
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 11:19, 27 mar 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Martko, miło, że zechciałaś obejrzeć cały wątek Planów bardzo dużo, a co uda się zrobić to zobaczymy. Na pewno chciałabym więcej skrzyń na warzywa i szklarnie. Jak na razie staw chcemy w połowie zasypać, utworzyłby się wgłębnik i tam postawimy altanę. Graby na razie rosną, mam nadzieję, że dobroczynek rozprawi się ze szpecielami.
Masz rację, najważniejsze aby dobrze się czuć na swojej ziemi. Ja kocham to miejsce miłością wielką. Mogłabym nie wychodzić z ogrodu. Myślę, że wszyscy ogrodomaniacy tak mają
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 08:51, 28 mar 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Wczoraj, w powietrzu, czuć było prawdziwą wiosnę


____________________
krowy, staw i my
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies