Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem

Pokaż wątki Pokaż posty

Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem

Toszka 00:01, 10 lip 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
str 4 i 5
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
aneta230972 00:04, 10 lip 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Toszka napisał(a)
str 4 i 5

No właśnie .
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
beta 23:21, 11 lip 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
hajka...jakie piękne zbiory truskawek mieliście..aż mi ślinka pociekła
a pomocnika na kółkach zazdraszczam...ja się niestety spóźniłam z zakupem i już nie było....ale może na jesień

widzę, że bakcyla różanego załapałaś

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
dajana 12:42, 12 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Doczytałam ze pierwsza łopata juz wbita budowa ruszyła,zbiory truskawek wzorcowe ,mąz w domu ,dzieciaki mają zabawę,robale się panoszą ,główkujesz czym obsadzić rabaty.Jednym słowem wszystko się kręci,tylko czterech łapek nie dostrzegłam ,gdzie on?Czasu mam bardzo niewiele Aneciu, ale wpadłam kiedy cię ujrzałam na swoim wątku z radością.Twój M wygląda na tym traktorku jak prawdziwy farmer Powodzenie wam życzę w budowiePergole bym obsadziła kiwi,ma cudne kolorowe liście i smaczne owoce Obsadzę nimi mój domek drewniany .U mnie dwa Serby nie są ciekawe reszta piękna .Miłego weekendu Anetko!
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Madzenka 22:15, 12 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gratuluję rozpoczecia budowy!!
Muszę sie cofnąć aby przeczytać czy sobie poradziłaś z tymi wstrętny i larwami....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
rumiankowa 12:07, 08 maj 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Witam serdecznie niedaleką sąsiadkę wpadłam na ten wątek przeglądając ogrodowiskową mapę ogrodów.

Będę zaglądać i kibicować dalszym pracom
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
dajana 11:50, 12 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Anetko nowy sezon się zaczął, gdzie jesteś dziecinko? Wierzę że u ciebie wszystko dobrze się kreci .Mrugnij chociaż oczkiem dla uspokojenia Uściski serdeczne ode mnie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
aneta230972 11:48, 22 paź 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Wieki całe mnie nie było ale jest ważny a nawet bardzo ważny powód. 17 kwietnia 2015 nasza rodzinka powiększyła się o chłopczyka #3. I obecnie cały nasz świat kręci się wokół Adasia. A w zasadzie to maluch ustawiał nas w szeregu (szczególnie mnie) będąc jeszcze w brzuszku .



Jestem z chłopakami przez ponad 10 mies. w roku sama dlatego też wszelkie plany ogrodowe są teraz daleko w tyle. Co nie znaczy, że nie cieszyliśmy się w tym roku pięknymi różami. Moje rosa rugosa posadzone wzdłuż ogrodzenia zakwitły tak cudnie pachnącymi kwiatami, że ich zapach rozchodził się po okolicy.



A i brzuszki (oraz zamrażalka)są wciąż pełne od truskawek, borówek, poziomek, jeżyn i malin.


No i oczywiście moje ulubione pomidory. Na nie również musiałam znaleźć czas. Pielęgnowane od nasionka, przetrwały nawet najgorszy okres i odpłaciły się smacznymi owocami.

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie .

____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Pszczelarnia 13:47, 22 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
. Zebrałaś i cieszysz się owocami swojej pracy. Pięknie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Marlenaa 11:05, 23 paź 2015


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Hej Anetko miło, że wróciłaś. Mnie też bardzo długo nie było, z tego samego powodu Z tą różnicą, że u mnie drugi chłopak, a u Ciebie jak widzę trzeci. Gratuluję.
Różyczki piękne. Mszyca i inne dziadostwa nie atakują jej? Czy jak większość róż bez oprysków się nie obeszło?
____________________
krowy, staw i my
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies