Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

anka_ 15:23, 24 lip 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Iggia napisał(a)

Hehehe - mało kto wie co to - a to po prostu owoce w żelu (galaretce) z soku owocowego A to taka fajna nazwa
Anka - zawsze możesz zrobić frużelinę wiśniową , ....

Robiłam dzisiaj wiśniową z tego przepisu co dała Agnieszka. Pychoootka.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Marta7 11:41, 25 lip 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
anka_ napisał(a)

Robiłam dzisiaj wiśniową z tego przepisu co dała Agnieszka. Pychoootka.


Ania przepis mam przepisany,mus spróbować
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 11:57, 25 lip 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Boćki u sąsiada



Liliowce



Hortensje





____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Iggia 20:59, 25 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
anka_ napisał(a)

Robiłam dzisiaj wiśniową z tego przepisu co dała Agnieszka. Pychoootka.

Cieszę się, że smakuje a dawałaś kardamon i wanilie czy sam kardamon?

Marta, śliczne zdjęcia i to co na zdjęciach
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
anka_ 21:49, 25 lip 2015


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Iggia napisał(a)

Cieszę się, że smakuje a dawałaś kardamon i wanilie czy sam kardamon?


Nie będziecie się śmiać, to wam powiem jak kupowałam przyprawy. Oczywiście sobie nie zapisałam nazwy i tyle wiedziałam że cosik na 'K'. Więc pakowałam po kolei- kolendra, kozieradka (a jak kiedyś chciałam kupić to nie było), nad kurkumą się zastanawiam, moje towarzystwo się śmieje, że może koperek..... Wreszcie jak w oczka wpadł kardamon to mnie olśniło, że to to. Ale z tego szczęścia o wanilii zapomniałam. Nic straconego, w poniedziałek jadę po wiśnie, na pewno spróbuję i tą opcję.
Nie wiem co to za odmiana wiśni, ale dość kwaskowata. Smak tej frużeliny skojarzył mi się z żurawiną i dzisiaj jak miałam gości wykorzystałam ją do mięska. I powiem wam, że zrobił furorę.

Marta7 napisał(a)
Boćki u sąsiada



U nas w okolicy większość gniazd już pusta, czyżby do sejmików już się szykowały? Chyba dużo za wcześnie?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Iggia 22:16, 25 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
anka_ napisał(a)


Nie będziecie się śmiać, to wam powiem jak kupowałam przyprawy. Oczywiście sobie nie zapisałam nazwy i tyle wiedziałam że cosik na 'K'. Więc pakowałam po kolei- kolendra, kozieradka (a jak kiedyś chciałam kupić to nie było), nad kurkumą się zastanawiam, moje towarzystwo się śmieje, że może koperek..... Wreszcie jak w oczka wpadł kardamon to mnie olśniło, że to to. Ale z tego szczęścia o wanilii zapomniałam. Nic straconego, w poniedziałek jadę po wiśnie, na pewno spróbuję i tą opcję.
Nie wiem co to za odmiana wiśni, ale dość kwaskowata. Smak tej frużeliny skojarzył mi się z żurawiną i dzisiaj jak miałam gości wykorzystałam ją do mięska. I powiem wam, że zrobił furorę.

Dobrze, że w końcu znalazłaś ten kardamon
A na to żeby frużelina wiśniowa robila za dodatek do mięsa nie wpadła bym. Ale jak zrobiła furorę to się cieszę
To teraz jeszcze połączenie wiśni kardamonu i wanilii i czekam ns relacje czy to Ci będzie smakowało
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
kitek81 22:49, 25 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ślicznie, z resztą jak zawsze
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Margeritka 15:51, 30 lip 2015


Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 70
Ależ pięknie u Ciebie,kocham takie klimaty a już ten maleńki biały stoliczek i sówki mnie urzekły.Pozdrawiam gorąco z bardzo zimnego wybrzeża
____________________
MargeritkaMałgorzatkowe skarby
danuta_szwajcer 18:14, 07 sie 2015


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Jak tam dajesz rade Martus w te upały? Sliczny ten cytrynowy liliowiec Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
eugenia_stef... 21:59, 16 sie 2015


Dołączył: 29 sty 2014
Posty: 559
Marto witaj musiałam wpaść do Ciebie i popodziwiać Twój ogród


to zdjęcie bardzo mi się spodobało
____________________
Kolorowy Ogród Geni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies