Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blokersi w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Blokersi w ogrodzie

Gardenarium 20:48, 21 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
I detale w obiektywie Witka.

Dzięki kochani, że mogliśmy być z Wami i postawić stopę Ogrodowiska na angielskiej ziemi




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kondzio 21:19, 21 sie 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Super spotkanie piękny ogród i bedzie jeszcze piekniejszyz Ogrodowiskiem
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kocurra 21:33, 21 sie 2013


Dołączył: 02 gru 2011
Posty: 43
Gardenarium napisał(a)
To miejsce jest rewelacyjne





Potwierdzam, to miejsce jest rewelacyjne. Też tam byłam, też to i owo piłam, i pozdrawiam Blokersów, dumna, że ich ogród tak żywo zaistniał na Ogrodowisku, co jest na równi zasługą ogrodu jak i ich osobowości. Zresztą, to mój podziw bałwochwalczy dla tych właśnie bukszpanów, zrodził u Asi podejrzenie, że musiałam zostać zarażona- wiadomo czym. I tak się zgadałyśmy, iż obie po Ogrodowisku hulamy, nic o tym nawzajem nie wiedząc, mimo że w "realu" znamy sie juz kupe lat i bynajmniej nie pobieżnie.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1232-ogrod-pechowy-potrzebuje-szkieletu
Gardenarium 21:42, 21 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Och jak fajnie, że się odnalazłyście
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Lukas 21:46, 21 sie 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Świetne spotkanie, a ogród ma duży potencjał
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Kocurra 21:48, 21 sie 2013


Dołączył: 02 gru 2011
Posty: 43
Tak trochę odwrotnie niż to bywa w naszych internetowych czasach, że ludzie często najpierw poznają się w sieci, a potem spotykają w realu, a my - stare kumpele z rzeczywistości nagle odkrywamy wspólną pasję i okazuje się, ta tam- że bywamy na tym samym forum, długo o tym nie wiedząc, ot- nie wpadłyśmy na siebie na ogrodowisku, nie zgdałyśmy się -bo to od czasu emigracji Blokersów rozmowy telefoniczne jedynie rzadkie i temat ogrodów w nich nie gościł, tylko te bukszapny skłoniły Asię do przepytania mnie, czy aby mój zachwyt nie ma swoich źródeł tu właśnie. Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1232-ogrod-pechowy-potrzebuje-szkieletu
Sebek 22:06, 21 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale super spotkanie Miło Was widzieć
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Joasia 22:14, 21 sie 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Danusiu, dziekujemy za super fotorelacje!
Na Waszych zdjeciach wszystko wyglada lepiej niz w rzeczywistosci

Debro, dzieki za mile slowa
Sad w tym roku wyjatkowo obrodzil,
a odmiany jabloni mamy bardzo cenne jak na UK,
nie do dostania w Tesco Tym wieksza radosc!

Kocurro kochana, skoro juz ujawnilas nasza pozawirtualna przyjazn, powolujac sie na nia,
pozwole sobie domagac sie uzupelnienia Twojego wateczku!!! Pochwal sie koniecznie bo jest czym,
a najlepiej wlasnie oglada sie zdjecia z "przed" i "po" dla porownania. Usciskow moc!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, tych co odwiedzili nas w realu I tych, co wpadaja wirtualnie.
Bardzo to dopingujace i motywujace.
Dziekuje za mile komentarze.
____________________
Blokersi w ogrodzie
Gardenarium 22:17, 21 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jestem... co ja gadam...jesteśmy szczęśliwi bo w życiu bym się nie spodziewała, że odnajdę Ogrodowiczan w realu w tym akurat kraju który kocham za ogrody i szacunek dla nich i sposób ich uprawy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 22:26, 21 sie 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Jestem... co ja gadam...jesteśmy szczęśliwi bo w życiu bym się nie spodziewała, że odnajdę Ogrodowiczan w realu w tym akurat kraju który kocham za ogrody i szacunek dla nich i sposób ich uprawy.


No pacz.....A tu tyle ogrodoświrów się namnożyło
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies