Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blokersi w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Blokersi w ogrodzie

Kasiek 00:52, 20 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Witam i ja nowa Ogrodomaniaczke
Watek zapowiada sie ciekawie,napewno bede tu gosciem.Pozdrawiam z pieknej Bawarii
____________________
Bawarka
hanka_andrus 01:09, 20 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Joanko,Witaj ponownie! Jest mi niezmiernie miło!Może kiedyś uda się spotkać przed koszalińskim ratuszem?Bywasz w kraju?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 01:53, 20 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć Joanko witam również i o ogród się nie martw wszyscy pomożemy aby był piękny, a masz już jakiś plan nasadzeń?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zbigniew_gazda 08:34, 20 sty 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Joanko też przybiegłem się przywitać. Danusia nasza Szefowa jak będzie następnym razem w Bristolu to Ci wszystko narysuje końcem parasolki na trawniku co i jak ma być ha ha ha. Pozdrawiam i życzę sukcesów nie tylko ogrodowych.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Moniika 10:13, 20 sty 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witam ponownie teraz już są Śliczne zdjęcia ! Będę z przyjemnością oglądać zmiany u Ciebie pozdrawiam serdecznie
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
EPODLAS 10:27, 20 sty 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Joanno, ja też jestem blokersem z tym, że aktualnym. Działkę mam dosyć daleko od domu. A ty już jesteś panią na włościach . Blokersi też potrafią zmienić się w zagorzałych ogrodników i wierzę, że i z tobą tak się stanie. Nawet w nocy będziesz siać, przesadzać, planować itd. Twój maluch będzie się wychowywał już pośród natury.
____________________
Mój ogród
Mala_Mi 12:20, 20 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Nie martw się cebulowymi, byle nie zawiązały paków kwiatowych przed nadejściem mrozów..to zakwitną wiosną
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Joasia 14:43, 20 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Ależ tu u Was ruch na forum Jak na targach orgodniczych
Super!

Danusiu Dziękuję za link i za kwiatki. Bath uwielbiamy i często bywamy.
Do tej pory bywaliśmy w ogrodzie botanicznym na zwykłych spacerach. W tym roku pojedziemy
na spacer z notatnikiem

Haniu, bywamy w kraju, oczywiśie. Nieczęsto ale bywamy. Byłoby miło się spotkać.
W której części miasta masz działeczkę? Czy dobrze wywnioskowałam z opisu
trasy dojazdu, że to Jamno?

Zbyszku, dziękuję za powitanie. Wyczytałam już, że Szefowa bywa w UK i odwiedza angielskie targi i ogrody. Mam taki podstępny plan, że Ją kiedyś do siebie zwabię ale o tym cicho sza, narazie

Monteverde, planu nasadzeń niestety jeszcze nie mamy bo my się dopiero dowiedzieliśmy niedawno, że takie coś istnieje Oj, wesołą będziecie mieli, mówię Wam. Póki co wsadziliśmy jesienią worek cebul ale to było zanim się dowiedzieliśmy, że przydałby się plan ... Trochę już wzeszło, teraz leżą przysypane śniegiem. Zobaczymy co z nich będzie

Aniu, dziękuję za słowa otuchy Dam znać po roztopach jak moje maleństwa się miewają.
Póki co w ogrodzie wyrósł bałwan
____________________
Blokersi w ogrodzie
kaisog1 14:44, 20 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Nooooo kochana ... to Ty masz ogromiaste szczęście z tym UK Nie jeden z forum by sie dał pokroic żeby chociaż przez chwilę tam pobyć
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 14:51, 20 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja bym tam mogła połowę życia spędzić i tak jest, bo jak tam nie jestem to myślę przynajmniej.

Będę pomagać, a w kwestii nazw i notesów, ja mam prosty sposób, zdjęcie kwiatka, potem zdjęcie nazwy. Jak niewidoczna to napisac na kartce i sfotografować napis. Tylko czasem napisów wcale nie ma, ale to pomaga usystematyzować nazewnictwo.

A narysuj jakiś prosty szkice działeczki, linia domu, jak z tarasem i prostokącik długość i szerokość. Popaczymy

Będę w Birmingham - BBC Gardener's World Live (16 czerwca) i Chelsea F.S (24 maja). Potem trasa, mogę podać może do jakiegoś ogrodu dojedziesz? i się spotkamy ??

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies