Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blokersi w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Blokersi w ogrodzie

Mala_Mi 22:53, 20 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Joasiu... protestuję.. znikł podpis ...z nazwą wątku i jak ja tu trafię jak zamknę zakładkę... napraw plissss....podpis w stopce to jak drogowskaz..jak drzwi do ogrodu..... blokersi w ogrodzie...... nie ma zjadło..... kosmos porwał..... A ja z powodu nazwy wątku tu wlazłam... I chcę dalej włazić... ale klamka ukradziona...czyżby nasi tu byli ?????
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Joasia 23:27, 20 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Aniu, ja nawet nie wiedziałam, że miałam jakiś podpis

Pokombinowałam trochę i może już jest widoczny?

Tym czasem tworzy sie mapka naszego ogrodu
____________________
Blokersi w ogrodzie
Lena 09:29, 21 sty 2013


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Joasiu witaj

Fajnie że dołączyłaś z kraju ogrodów - a to że jeszcze nie masz jak ONi - to tylko kwestia czasu.
Wsiąkniesz i po roku -dwuch stworzysz cudowny ogród.A miejsca do kupowania roślin zazdraszczam

____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Joasia 13:33, 21 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Danusiu, bardzo chętnie zapoznam się z Twoią trasą po Anglii.
Jeśli tylko okoliczności pozwolą, byłoby mi niezwykle miło poznać Cię osobiście.

Jest i mapka.


[
Mam nadzieję, że opis jest w miarę czytelny. Nr 7, budleje zasłaniają sąsiadów, miało być . "Zjadło mi" kawałek opisu.

Niestety koniec działki zajmują stare szopy i miniwysypisko smieci - pozostałosci po poprzednich właścicielach Szopy do rozebrania, wysypisko jest w trakcie uprzątania ale jest tego sporo więc robimy to na raty ale do wiosny planujemy się wyrobić. Ponieważ poprzedni właściciele mieli sporo zabudowań typu szopy, kurniki, klatki dla zwierząt, mamy teraz w ogrodzie sporo fundamentów po rozebranych szopach itp. Właściwie wszędzie na planie gdzie są puste miejsca są fundamenty, ceglane lub betonowe. Myślałam o tym, żeby przerobic je jakoś na rabaty ale chyba jednak trzeba będzie je burzyć - wrrr...
.

____________________
Blokersi w ogrodzie
Mala_Mi 13:36, 21 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Drogowskaz działa Od razu zobaczyłam, że u blokersów coś się pojawiło i myk... ruch myszką i zaglądam.. ale uciekam, bo w pracy masakra jakaś... poniedziałek.. i byle do pijątku...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Joasia 13:39, 21 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Aniu, czujna jesteś jak ważka
U mnie poniedziałkowy spokój - mąż w pracy, starsza córa w szkole, młodsza turla się na kocu ... chwilo trwaj
Czas poczytać o trawach ozdobnych
____________________
Blokersi w ogrodzie
AgaNet 18:21, 21 sty 2013

Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 366
Witaj Joasiu
Miło widzieć kogoś z wysp
Masz SZALENIE DUŻY OGRÓD !!! Rewelacja !!! I sa nawet drzewa !!! Jeszcze większa rewelacja !!! a reszta - ani się obejrzysz i będzie ogród

Pozdrawiam ze szkocji
____________________
Pozdrawiam :) Agata Isle of Skye, Zamek Dunvegan i ogrody; Gardening Scotland; Ogrody przy zamku Crathes; Pitmedden Garden; Ogród różany przy Drum Castle
Gardenarium 18:25, 21 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Joasia napisał(a)
Aniu, czujna jesteś jak ważka
U mnie poniedziałkowy spokój - mąż w pracy, starsza córa w szkole, młodsza turla się na kocu ... chwilo trwaj
Czas poczytać o trawach ozdobnych


Polecam te

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/287-trawy-ozdobne-jakie-gatunki-wybrac
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joasia 18:45, 21 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
No to wpadam jak liwka w kompot

Danusiu, dziękuję!
Jest więc lista: hosty, trawy i zioła ... I byliny. Duuużo bylin

No i jeszcze zakupiona w amoku hortensja ... Ale nie wiem czy jej nie zmarnowałam.
Chyba niepotrzebnie posadziłam od razu w grunt. Mogła sobie podrosnąć i umocnic się w donicy.
Zobaczymy na wiosne jak z nią będzie.
____________________
Blokersi w ogrodzie
jotka 23:46, 22 sty 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Witaj Joasiu Ja tez blokers Teraz juz nie tak wysoko postawiony (3 piętro), ale kiedyś hoho - 11-te

Pdglądam co u Ciebie i będę podgladać
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies