Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blokersi w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Blokersi w ogrodzie

hanka_andrus 00:57, 19 sie 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Pewnie "brystol" ją wchłonął Ale swojacy z Bristolu ją odnajdą! To pewne!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 01:01, 19 sie 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
A jak nie odnajdą?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Leida 08:49, 20 sie 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 346
Na szczęście Danusię odnaleźli.

Przysympatyczne spotkanie z jeszcze sympatyczniejszymi ludźmi.

Nawet sobie nie wyobrażacie ile pracy Blokersi włożyli w ten ogród. Jak oglądam pierwsze zdjęcia to jestem pełna podziwu dla pracy Asi i Piotra. Przypuszczam, że za parę lat jadąc do Anglii na wycieczkę pojedziemy do ich ogródu już całą grupą jako jeden z ogrodów do zwiedzania.

I cieszę się, że mogłam spotkać ich w realu. I teraz wiem, gdzie jest różanecznik, który znalazł się prawie jako "skarb" czy magnolia z kwitnącą obok niej przecudnej urody łąką kwietną. Powodzenia w dalszych pracach!

Na zdjęcia musicie poczekać aż Danusia się ogarnie bo tylko ona robiła zdjęcia z tego spotkania.

Dziękuję, że miałam okazję Was poznać. I buziaki dla mojej ulubienicy Marysi - ta na pewno zostanie angielską ogrodniczką.

____________________
Hania
Joasia 00:08, 21 sie 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Haniu, dzięki za mile slowa!
I za spotkanie
Do zwiedzania ogrodu zapraszamy, jak najbardziej.
Cos wykombinujemy, zeby Was na dluzej sciagnac.
Moze jakies rzeźby. ..?

Haniu! Piotrek z tych emocji zapomnial Ci zapakowac nasiona na łąkę kwietna. Podeslij adresik na pw. Bedziem slac priorytetem
____________________
Blokersi w ogrodzie
Debra 00:28, 21 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Joasiu, a zdjęcia ze spotkania będą?

Pozdrawiam
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Joasia 19:52, 21 sie 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Debro,witaj
Mysle, ze Danusia wrzuci jakies zdjecia, gdy bedzie miala chwile, co pewnie niepredko nastapi
Ale nie spodziewajcie sie niczego spektakularnego
Zwlaszcza po widokach z Lady Farm!
____________________
Blokersi w ogrodzie
Gardenarium 19:55, 21 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na pewno nastąpi prędzej niż myślicie. Teraz kolej właśnie na wizytę w przemiłym towarzystwie blokersów.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:02, 21 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Cały czas miałyśmy z Asią kontakt telefoniczny, więc z rozpoznaniem Piotra nie było problem, już jak widziałam go przez okno hotelowe od razu wiedziałam, że idzie po nas, bo miał telefon w ręku i uśmiech na twarzy.
Tutaj migawki z Bristolu podczas jazdy








____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Debra 20:02, 21 sie 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Joasia napisał(a)
Debro,witaj
Mysle, ze Danusia wrzuci jakies zdjecia, gdy bedzie miala chwile, co pewnie niepredko nastapi
Ale nie spodziewajcie sie niczego spektakularnego
Zwlaszcza po widokach z Lady Farm!


Joasiu, ja raczej wolę widoki mniej spektakularne, ale miłe dla oka
Oczywiście te z LF są dla oka miłe, bo ogród ciekawy, ale takie drzewa z murkiem jak Wasze, są zdecydowanie bardziej ciekawe, jak dla mnie
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Gardenarium 20:03, 21 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zwróciłam uwagę na ładne kwietniki






A tutaj już osiedle naszych Gospodarzy




____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies