Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blokersi w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Blokersi w ogrodzie

Joasia 22:01, 06 lut 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Bogda napisał(a)
OO witam i ja sąsiadkę

Witaj
____________________
Blokersi w ogrodzie
Gardenarium 22:03, 06 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jako chrzestny to Witek się znajdzie jeszcze , Hania (Leida) może być, na pewno na tej wycieczce będzie Recento, ale ja bym chciała coś podziałać więc chyba imprezki nie będziemy robić weselnej

Byłabym zapomniała chyba Irenka z Waligórą będzie też
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 22:04, 06 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Gardenarium napisał(a)
Jako chrzestny to Witek się znajdzie jeszcze , Hania (Leida) może być, na pewno na tej wycieczce będzie Recento, ale ja bym chciała coś podziałać więc chyba imprezki nie będziemy robić weselnej


hahahhaha wiedziałam, że Szefowa nie usiedzi! Wiedziałam....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Joasia 22:13, 06 lut 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Gardenarium napisał(a)
ale ja bym chciała coś podziałać więc chyba imprezki nie będziemy robić weselnej

Weselnej nie. Tylko takie malusie chrzciny
____________________
Blokersi w ogrodzie
hanka_andrus 22:28, 06 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witaj wieczorową porą! Szykuje się wizyta z odsieczą! Tyle miłych osób,jak zrobi burzę mózgów....to
będziemy ochać!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Joasia 23:05, 06 lut 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Hanusiu, poki co to ja sie zapatruje na koniec maja - poczatek czerwca w Koszalkowie
i zamierzam sie przygotowac do Wizyty Kontrolnej pod Twoim czujnym okiem, jesli o czywiscie
znajdziesz chwilke
____________________
Blokersi w ogrodzie
hanka_andrus 23:26, 06 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Joanko! O ile będziesz miała życzenie.....mój bałagan jest do pooglądania!Jak sprecyzujesz termin, to może jeszcze ktoś się znajdzie do towarzystwa!Zapraszam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Joasia 23:34, 06 lut 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Chyba z emocji dostalam goraczki. Ide sie polozyc, Dziewczyny
Haniu, niech mi sie Twoje piekne kwiatki przysnia
Dam znac jak kupimy bilety, kiedy wpadam na pielenie i korepetycje do Ciebie
____________________
Blokersi w ogrodzie
anna_g 09:50, 07 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Wczoraj już późną nocą zajrzałam tutaj żeby sprawdzić co blokersi robią w ogrodzie... I zostałam na dobre - choć napisać już nie zdołałam, padłam i zasnęłam - Przycupnęłam tutaj bo tu strasznie sympatycznie i miło... jeśli pozwolisz zostanę na dłużej.
Dla pocieszenia powiem Ci, (choć wstyd się przyznać, więc niech to będzie nasza tajemnica hi hi hi) - że Ty blokers to nie ma wstydu nie wiedzieć... ale ja całe swoje życie (a żyję lat ...ści i ciut miałam to szczęście mieszkać tylko w domkach z ogrodami... a i tak... nie wiem... i tak... zadaję pytanie takie że aż głupio no ale trudno - na naukę nie jest za późno nigdy (tak słyszałam ) więc się uczę. Wsiąkłam tu na dobre
Będę Ci kibicować - ogródek fajny - ze zdjęc myślałam że malusi a tu takie cudo - no i nasza Szefowa w się nim zajmie, oj oj - będzie się działo. Może kiedyś uda mi się coś pomóc...
Zdrowiejcie dziewczyny... i róbcie plany
Nie mam nic kwitnącego na stanie - więc na dobry początek dnia posyłam Ci to co mam - mój prawie kwitnący prawie wiosenny parapet Pozdrawiam - Ania


na ścierkę proszę nie patrzeć (nie zauważyłam w pośpiechu



a teraz znikam bo jestem w pracy a "duch Szefa czuwa i patrzy"

ps. wydaje mi się, że te bukszpany to jednak za blisko muru
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
hanka_andrus 12:04, 07 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Hejka! Jak zdrowie?Może coś na poprawę nastroju?


____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies