Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blokersi w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Blokersi w ogrodzie

Kocurra 22:34, 21 sie 2013


Dołączył: 02 gru 2011
Posty: 43
Joasia napisał(a)
Danusiu, dziekujemy za super fotorelacje!
Na Waszych zdjeciach wszystko wyglada lepiej niz w rzeczywistosci

Debro, dzieki za mile slowa
Sad w tym roku wyjatkowo obrodzil,
a odmiany jabloni mamy bardzo cenne jak na UK,
nie do dostania w Tesco Tym wieksza radosc!

Kocurro kochana, skoro juz ujawnilas nasza pozawirtualna przyjazn, powolujac sie na nia,
pozwole sobie domagac sie uzupelnienia Twojego wateczku!!! Pochwal sie koniecznie bo jest czym,
a najlepiej wlasnie oglada sie zdjecia z "przed" i "po" dla porownania. Usciskow moc!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, tych co odwiedzili nas w realu I tych, co wpadaja wirtualnie.
Bardzo to dopingujace i motywujace.
Dziekuje za mile komentarze.

Ha, Joanno Blokerko, już tak nie chciałam się nadmiernie tutaj wywnętrzać z mojej zażyłości z Waszym ogrodem, aby nie sprawiać wrażenia, że chcę się popławić w jego sławie, ale co tam -dodam jeszcze, że na własne oczy widziałam, jak się Wasza łąka kwietna siała. A z moim ogrodem,to najlepiej do metamorfoz, bo rzeczywiście, zyskuje przez porównanie ze stanem poprzednim, ale niestety, blado wypada ze średnią ogrodowiskową, perełkom do pięt nie sięgając. Jutro jednak postaram sie obnażyć.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1232-ogrod-pechowy-potrzebuje-szkieletu
Joasia 22:43, 21 sie 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Kocurra napisał(a)

. A z moim ogrodem,to najlepiej do metamorfoz, bo rzeczywiście, zyskuje przez porównanie ze stanem poprzednim, ale niestety, blado wypada ze średnią ogrodowiskową, perełkom do pięt nie sięgając. .

Ja mysle, ze Twoj jest perelka w swojej klasie
Marze, ze kiedys takich pieknych rabat sie dorobie jak Ty!
I trzymam za slowo w sprawie jutrzejszego uzupelniania!

____________________
Blokersi w ogrodzie
Slawko 22:49, 21 sie 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Super relacja! Jestem pewien, że wspaniali z Was ludzie Joasiu... bukszpany na prawdę wymiatają Pozdrawiam
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
agatanowa 00:22, 22 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Joasia napisał(a)






Nie mogę oczu oderwać od tego murka z poskręcanymi pniami!

A łąka jak z bajki
Jak nic przeczytam wszystko

ps. choć tu o kwiatach się pisze, to ja nie mogę się opamietać i napiszę, że sama jesteś jak naturalny kwiat Joaśka, piękna dziewczyno
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
agatanowa 02:44, 22 sie 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Przeczytane jednym tchem. Niektóre zdjęcia oglądałam wielokrotnie! Dojrzałam też dwa inne cudne kwiatuszki, a jakie świeże; Marysię i Tosię Gratuluję. Gratuluję też męża (i mężowi Was), szalenie dużo pracy wykonał, aby uwić to gniazdo. Ogród już jest piękny, ma wspaniałe ramy, jest taki z patyną, klimatem. Starodrzew zachwyca.

Jednak w tym wątku nie o kwiatkach głównie się pisze, ale o tym, jak wiele człowiek jest w stanie zrobić, aby mieć piękny ogród, jesli tylko zechce i się mocno zaprze, jak wspaniale rodzina razem może się wspierać i uzupełniać w swej drodze do realizacji wspólnych planów. Jak Wy ładnie razem wszystko robicie, jak ten ogród czujecie, jak się uzupełniacie i tworzycie swoje - nie tylko otoczenie - ale wspólne życie.

I też o przyjaźni bez granic.
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Kocurra 12:03, 22 sie 2013


Dołączył: 02 gru 2011
Posty: 43
Joasia napisał(a)

Ja mysle, ze Twoj jest perelka w swojej klasie
Marze, ze kiedys takich pieknych rabat sie dorobie jak Ty!
I trzymam za slowo w sprawie jutrzejszego uzupelniania!


Melduję Pani, że noc zarwałam i historię pechowego uzupełniłam, Zapraszam.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1232-ogrod-pechowy-potrzebuje-szkieletu
Milka 13:57, 22 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Bardzo sympatyczne spotkanie, mili gospodarze, ogród pełen ciekawych miejsc i fajna atmosfera
murki, płaskorzeźby i taras, zachwycające
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 20:05, 22 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Asiu.. na początku bywałą, potem przestałam, ale i wątek coś stał..... teraz wiem dlaczego...... zrobiliście kupę świetnej roboty, najgorszej roboty.. teren nie przypomina tego co było. Murek jest świetny... baksiki wypasione .... o urodzie właścicielki nie wspominam, bom kobieta
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Joasia 23:45, 27 sie 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Jeszcze raz serdecznie (choc z opóźnionym zapłonem) dziękuję wszystkim za takie miłe komentarze!
Od niektórych, to się nawet zarumieniłam (Agato! ), a mąż mi w piórka już obrasta po tym wszystkim, co przeczytał To bardzo miłe uczucie napracować się i zostać docenionym
Tym czasem u blokersów powstała słoikowa manufaktura. Sad w tym roku obrodził tak obficie,
że ledwo nadążamy z produkcją przetworów.
Pozdrawiamy wszystkich serdecznie i ciągle jeszcze wakacyjnie!
____________________
Blokersi w ogrodzie
Joasia 23:46, 27 sie 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Kocurra napisał(a)

Melduję Pani, że noc zarwałam i historię pechowego uzupełniłam, Zapraszam.

Pędzę zobaczyć!
____________________
Blokersi w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies