Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W sowim ogrodzie (od pobojowiska do ogrodowiska)

Pokaż wątki Pokaż posty

W sowim ogrodzie (od pobojowiska do ogrodowiska)

Lidka 09:27, 04 kwi 2014

Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 211
Pozdrawiam wszystkich, którzy tu czasem zabłądzą.
Tradycyjnie zaniedbuję swój wątek ale biegam po ogrodach i podpatruję dość często.
Cała rewolucja u mnie przesunęła się w czasie (niestety nie odwołana). Będziemy mogli stopniowo i bardziej przemyślanie podejść do tematu.
Na razie cieszę się wczesną w tym roku wiosną i postaram się dokumentować bardziej systematycznie. Żałuję, że zdjęcia nie są moją silna stroną.
____________________
Pozdrawiam Lidka - w sowim ogrodzie
madeline28 09:48, 04 kwi 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
Hej, ładnie tu u Ciebie. Przecudne hosty
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
Lidka 10:22, 04 kwi 2014

Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 211
Dziękuję maeline28.Tak naprawdę to tylko dwie odmiany. Na tym na pewno nie skończę ale muszę już znać miejsce docelowe po 'rewolucji". Ciężko u mnie z cieniem.
____________________
Pozdrawiam Lidka - w sowim ogrodzie
asiach 11:53, 04 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Pędzę z rewizytą. Mówisz, że nie widzisz u siebie takich wielkich zmian po 7 latach a ja jestem w szoku. Było jak było a jest cudnie. Kolorowo, czysto i zadbanie. Sporo roślin takich jak u mnie. Pięknie i gratuluje będę zaglądać. Pozdrawiam
Lidka 12:10, 04 kwi 2014

Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 211
Asiach fajnie, że wpadłaś i dzięki za miłe słowa.
Ja nie pisałam o tych zmianach przez jakąś fałszywą skromność, tylko po prostu dla mnie dojrzały ogród to taki z duużymi drzewami i "krzaczorami" - żeby nie było widać sąsiadów - taki jak Twój.
____________________
Pozdrawiam Lidka - w sowim ogrodzie
asiach 12:18, 04 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Jeszcze poczekaj małą chwileczkę. Ja właśnie zaczęłam od drzew większych , mniejszych ale podstawy żeby odgrodzić się od sąsiadów a później mniejsze krzaczki i byliny. Ale ie do końca jestem jeszcze zasłonięta a sąsiadów mam jak to ktoś okreslił mało dbających. Można nie mieć pieniążków ale można to co się ma utrzymać w nalezytym ładzie - to tylko własna praca.
admete 15:12, 09 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Przyszłam z rewizytą
Kawa dawno wypita a ja z nosem w monitorze z zachwytem oglądam każde zdjęcie
(i faktycznie aż się prosi o większą ich ilość hahahaha)

Przebiegłam cały wątek i to niesamowite obserwować jak zmienia się Twój ogród na przestrzeni tych kilku lat

Tworzą się niesamowite zakątki - pozytywnie zazdroszczę

Będę zaglądać, tylko cykaj cykaj zdjęcia żeby wyłapywać zmiany w Twoim ogrodzie
A my tu będziemy z rozmarzeniem podziwiać .

Pozdrawiam Aga

Ps za brak warzywnika faktycznie należą Ci się baty hahahaha
miejsce masz, więc wytyczaj i działaj
To będzie kolejne cudne miejsce u Ciebie w ogrodzie
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Lidka 07:34, 10 kwi 2014

Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 211
Admete dzięki za pochwały - każdy ich potrzebuje.
Gdybym wiedziała, że wpadniesz, wypiłybyśmy kawę razem. Niestety po południu mam za dużą konkurencję w dostępie do komputera, tak że preferuję kawę poranną ( tak 6 rano w pracy).

Co do warzywnika to nie jest jeszcze temat stracony w tym roku ale na razie... sza.
____________________
Pozdrawiam Lidka - w sowim ogrodzie
admete 16:32, 19 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Ozz 09:30, 23 maj 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Uwielbiam tereny Dolnego Śląska - mają zdecydowanie ,,duszę". Ciekawa jestem tej ,,rewolucji"
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies