Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

kitek81 22:36, 23 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
no hej Ewka, przeczytałam Twój wątek, wow, ale masz piękny domek i całą działeczkę, sporo zrobione i co najważniejsze, pomysły co zrobisz w tym roku! Pomoc widzę też masz, więc nic tylko na tą wiosnę czekać i działać Powodzenia i pozdrawiam serdecznie
PS, widzę, że obydwie dopiero zaczynamy przygodę na Ogrodowisku
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
anna_g 23:46, 23 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
EPODLAS napisał(a)
Ewa, też tęsknię za łopatą, grabiami a nawet widłami. Praca w ogrodzie to prawie areobik, skłony, przysiady jednym słowem gimnastyka za darmo i na świeżym powietrzu.


Wczoraj po pracy "przekopywałam" łyżeczką i widelcem ziemię w moich siewkach i doniczkach. Normalnie musiałam... Ale potem od razu zrobiło mi się lepiej. Pozdrawiam, miłej niedzieli
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Ewa4 01:18, 24 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Anna_g dziękuję za odwiedziny.ja dziś na śniegu zarys rabat robiłam i marzyłam co gdzie będzie i zaraz samopoczucie leprze.pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
monteverde 01:21, 24 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ewa4 napisał(a)
o tak Marta w zeszłym roku wiosną chodziłam po działce i nie wiedziałam że tyle roślin posadziłam czekałam na kwiaty bo zapomniałam co tam posadziłam a jak zakwitło to wielka radość w tym roku pewnie też coś zaskoczy

Też tak mam z tym zapominaniem dlatego wsadzam znaczniki pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ewa4 10:21, 24 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Aniu ale to takie fajne uczucie jak wiosna zaskakuje we własnym ogrodzie zastanawiam się a ja to mam a z kąd ja to mam a kiedy ja to tu posadziłam także wszystko ma swe uroki a nad tabliczkami myślę bo czasem zdaży się coś nie chcący wykopać może w tym sezonie to zrobię
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Marlenaa 15:10, 24 lut 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Witaj Ewo, tym razem u Ciebie Wielkość działki mamy podobną, znam ból koszenia trawy. W ubiegłym sezonie mój M się wkurzył i kupił traktorek do koszenia. Teraz ma wielką frajdę, jeździ sobie popijając piwko, a co najważniejsze z koszem nie trzeba się szarpać. A ja już nie muszę go błagać o skoszenie trawy
Będę zaglądać. Pozdrawiam.
____________________
krowy, staw i my
Ewa4 16:27, 24 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Marlenko mój M też mi w zeszłym roku o traktorku gadał ale na co mu traktorek jak i tak nie miał by czasu żeby kosić więc ja to robię a on tylko zbiera pochwały że ładnie dba o trawkę zawsze przykoszona itd . no i zamiast tego traktorka chcę ogrodzenie w tym roku coś za coś ale zobaczymy
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Iw31 18:25, 24 lut 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 89
Witaj Ewko
dziekuje za odwiedziny
a co do wiosny to najpiekniejsza pora roku wszystko co niby uschło puszcza nowe poczki i budzi sie do zycia takie cuda czyni tylko wiosna..
____________________
Iwony ogród marzeń
Babetka 21:31, 24 lut 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Cześć Ewcia,
Bardzo dziękuję za ciepłe przywitanie. Trzymaj się cieplutko. Pozdrawiam
____________________
Babetka Wśród SWOICH
Marta7 09:07, 25 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Ewa4 napisał(a)
o tak Marta w zeszłym roku wiosną chodziłam po działce i nie wiedziałam że tyle roślin posadziłam czekałam na kwiaty bo zapomniałam co tam posadziłam a jak zakwitło to wielka radość w tym roku pewnie też coś zaskoczy [/quote

Ewuś,jak mam tak samo,teraz tej jesieni to przynajmniej patyczki powbijalam i przynajmniej wiem co i gdzie mogę się spodziewać,często na wiosne niszczylam cebulki sadząc np bratki,ale i tak spodziewam się niespodzianek pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies