Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 10:58, 19 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632


____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 10:31, 25 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Magnolia juz sie rozbija, pierwsze tulipany, hiacynty, tawuła juz prawie i az strach pomyslec, ze ma być mróz Przez weekend czas z wnuczka spedzałam na sportowo bo pogoda cudna była a prace w ogrodzie poczekają









____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 18:47, 25 mar 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Zapowiedź wiosny dałaś ale wnuczka Cię pochłonęła
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
marba 20:19, 28 mar 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Nacieszyłam oczy wiosennymi kolorkami. Śliczne krokusy.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
danuta_szwajcer 17:28, 04 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Zapowiedź wiosny dałaś ale wnuczka Cię pochłonęła


Wiesz wnuki mnie zawsze pochłaniają ale tylko była starsza na weekend, nie wyrabiam Ula oj za dużo tego i wszystko już wolniej idzie, coś mi kręgosłup czy czort wie dokucza, po niedzieli znowu mam wnuki bo strajki i egzaminy to odpoczne troche. Coraz bardzie zielono ale susza straszna, musze podlewac ale te roslinki deszczu potrzebują.





____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 17:34, 04 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
marba napisał(a)
Nacieszyłam oczy wiosennymi kolorkami. Śliczne krokusy.


A wiesz Basiu jeszcze nawet niektóre kwitną krokusy, coraz więcej kolorów bo i tulipany też zakwitły.





____________________
Liliowo i kolorowo:)
Kindzia 10:58, 05 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Matko i córko...Danuś...ile już kwiecia masz! I tulipany nawet? U mnie jeszcze...jedynie magnolia Satisfaction się wyrychliła i pewno teraz ją już w rozkwicie zobaczę

Ja też dyżurowo-wnusiowa jestem, córka za pracą w szpitalu zatęskniła, to jak ona na dyżurze, to dzieci popołudniami u nas, zięć w pracy na zajęciach przecież. Tylko tyle, że mnie to nie koliduje z pracami w ogrodzie. Właśnie mnie oświeciło u jednej z dziewczyn na wątku, że to już kwiecień i następne rośliny w kolejce po cięcie stoją...nie mam pytań


Buziaczki Danuś
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Urszulla 10:48, 06 kwi 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Danusiu, masz piękny kwitnący ogród. Już niedługo będziesz w nim nie tylko pracować ale też siedzieć macham
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
danuta_szwajcer 17:38, 07 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Kindzia napisał(a)
Matko i córko...Danuś...ile już kwiecia masz! I tulipany nawet? U mnie jeszcze...jedynie magnolia Satisfaction się wyrychliła i pewno teraz ją już w rozkwicie zobaczę

Ja też dyżurowo-wnusiowa jestem, córka za pracą w szpitalu zatęskniła, to jak ona na dyżurze, to dzieci popołudniami u nas, zięć w pracy na zajęciach przecież. Tylko tyle, że mnie to nie koliduje z pracami w ogrodzie. Właśnie mnie oświeciło u jednej z dziewczyn na wątku, że to już kwiecień i następne rośliny w kolejce po cięcie stoją...nie mam pytań


Buziaczki Danuś


Jak sie ciesze, że jesteś chodz też całą zime mnie tu nie było. Zapewne i u Ciebie tez juz piękna wiosna, po wczorajszym deszczu wszystko ruszyło, nagle się zazieleniło, dzisiaj nawet kosiłam chodz nie lubie tego robić w niedziele ale mus bo od jutra na tydzień mam wnusie pod opieke bo strajki O dziwo nawet mam troche tulipanów.
A jak pięknie pachnie teraz w ogrodzie Buzka








____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 17:46, 07 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Nawet Rodki dwa juz sie rozbijaja, pieknie jest









____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies