Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 10:09, 09 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Kindzia napisał(a)
Danuś, my też więcej dyżurów z wnukami mamy, bo nawet przedszkola strajkują. Dobrze, że M ma nocki w tym tygodniu...dzisiaj miałam wolne jeszcze, to zostaliśmy i cięłam buksy, ale gdzie tam do końca...pogoda ma się zmienić, oby i deszczu jeszcze trochę przyszło.
O piwoniach Ci u mnie napisałam.


Deszcz bardzo potrzebny chodz teraz to wolę pogodę jak mam wnusie, pomocnice, wczoraj ogród podlewały



____________________
Liliowo i kolorowo:)
Dorota123 22:31, 09 kwi 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
U Ciebie już dużo kwiatów, ale pewnie najbardziej cieszą te dwa śliczne kwiatuszki na huśtawce.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Milka 07:32, 10 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusia, wiosennie, pięknie, kwiecia full, a wnusie najfajniejsze
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
danuta_szwajcer 18:20, 17 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dorota123 napisał(a)
U Ciebie już dużo kwiatów, ale pewnie najbardziej cieszą te dwa śliczne kwiatuszki na huśtawce.


Oj cieszą bardzo, starsza bardzo chętna do siana, sadzenia, plewienia oj oby jej to zostało, mam nasiane oby przymrozkow nie było w maju bo te teraz magnolie juz przymroziło Kazda ma swoje donice i nasionka






____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 18:29, 17 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)
Danusia, wiosennie, pięknie, kwiecia full, a wnusie najfajniejsze

Oj Irenko gdzie mi tam do Twojej wiosny, w dodatku przymrozek i juz po magnoli, dlatego nie sadze wiecej bo to nie ma sensu, u mnie jednak duzo zimnej niż u Ciebie. W dodatku jest taka susza a sil i czasu brak na podlewanie, dzis w biegu pokosilam, bardzo mi kregoslup dokucza, chęci są ale... Roze pąki mają, o dziwo mam dosyć dużo tulipanów i nawet pomnożyły się. Pozdrawiam Irenko




____________________
Liliowo i kolorowo:)
marba 19:53, 17 kwi 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Danusiu, mnie też często brakuje sił na ogród, ale z takimi chętnymi do pracy i fajnymi pomocnikami damy radę.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Milka 09:51, 18 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Czyli, jak to w ogrodzie, plusy i minusy trzeba się cieszyć, tym co jest. U nas nie koszone, sajgon z trawnikiem, niech cokolwiek zarasta łyse place, byle zielone. Nie mam kiedy dosiewki zrobić. Susza i u mnie. Pomocnic zazdraszczam, u mnie też tylko wnusia do tego chętna, buź
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kindzia 11:04, 18 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Super, że dziewczynki się do ogrodu garną. Masz wielki teren, pomoc się przyda. A jeszcze taka
Mówisz, że magnolię ścięło u Ciebie...ciekawe jak tam moje...no i jeszcze się martwię o kwitnienie piwonii drzewiastej. Ta też wrażliwa na przymrozki...


Macham
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
danuta_szwajcer 10:44, 19 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
marba napisał(a)
Danusiu, mnie też często brakuje sił na ogród, ale z takimi chętnymi do pracy i fajnymi pomocnikami damy radę.


Basiu siły to jeszcze mam ale cos mi organizm strajkuje, czas ciagle gonie, teraz chwile przerwy na kawke i do garów a pomocnice to chyba sama wiesz haha wiecej pilnowania i roboty jak sa we dwie ale radosc tez ogromna no i jezdze z nimi do kina, teatru, wrotkarnie itp...aktywna babcia Dzis wiosna w ogrodzie cudna.
Wszystko w pąkach, glicynia cała w pąkach.



Wiciokrzew jako drzewko juz tak zakwitło.



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 10:51, 19 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)
Czyli, jak to w ogrodzie, plusy i minusy trzeba się cieszyć, tym co jest. U nas nie koszone, sajgon z trawnikiem, niech cokolwiek zarasta łyse place, byle zielone. Nie mam kiedy dosiewki zrobić. Susza i u mnie. Pomocnic zazdraszczam, u mnie też tylko wnusia do tego chętna, buź


No niestety, oby tylko grad omijał bo wszystko w pąkach, akurat chyba jak bede na wakacjach to zakwitnie, dużo bo wczesnie w tym roku i azalie i rodki
Róże pączki mają i hortki niektore. Trzy hortensje ogrodowe chyba z powodu suszy padły
U mnie tez miejscami trawnik nieciekawy po zimie no i sucho bardzo, wczoraj podlewalam ale na trawnik juz czasu nie miałam ani sił.


Elaty chyba sie mają dobrze? No i kwitną





____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies