Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 11:01, 19 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Kindzia napisał(a)
Super, że dziewczynki się do ogrodu garną. Masz wielki teren, pomoc się przyda. A jeszcze taka
Mówisz, że magnolię ścięło u Ciebie...ciekawe jak tam moje...no i jeszcze się martwię o kwitnienie piwonii drzewiastej. Ta też wrażliwa na przymrozki...


Macham


A wiesz, ze tak mnie korci ją u siebie posadzic ale jak piszesz, ze tez lubi przymarzac to nie, mi potem tak jest zal tych roslinek. U mnie nie ma domow wokol i zawsze jest zimnej no i te wiatry. Ale bardzo sie ciesze, ze tulipany pierwszy raz mi nie wyrosly puste. Ale lilie marne, bede musiala zrobic od nowa rabate dla nich.
A co do pomocy to oby tak bylo, chodz zapewne to taki dzieciecy zapał tylko. Ciesze sie bardzo, ze tak lubia do nas przyjezdzacWesołego Aleluja Kasiu







____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 11:08, 19 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632





____________________
Liliowo i kolorowo:)
Milka 12:42, 19 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Identyczne stadium mamy i niemal te same rośliny
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Urszulla 15:24, 20 kwi 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Masz kolorowo i pięknie. Fajnie że wnuczki lubią prace ogrodowe, ale też im inne atrakcje zapewniasz to szalejecie.

Radosnych Świąt
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
marba 17:31, 20 kwi 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Danusiu, uroczy masz ten zakątek z ławeczką. Chętnie przysiadłabym i kontemplowała piękne otoczenie.
Wesołych Świąt, Danusiu.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
danuta_szwajcer 11:49, 22 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)
Identyczne stadium mamy i niemal te same rośliny


Ale bzy jeszcze nie zakwitły, susza okropna, rodek juz pięknie zakwitł, za dwa dni bedzie w pełni kwitnienia. Obiela zawsze ok.10-15 maja kwitła a teraz juz sie rozbija. pozdrawiam




____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 11:57, 22 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Masz kolorowo i pięknie. Fajnie że wnuczki lubią prace ogrodowe, ale też im inne atrakcje zapewniasz to szalejecie.

Radosnych Świąt


Dziękuje Ula, oj tak juz jest bardzo kolorowo bo i zlotliny i tawuły i rodki i dużo tulipanów kwitnie, barwinek całymi dywanami no i moje ulubione niezapominajki
Popatrz jak ten nasz klon juz duzy prawie 3m a jabłonie zawsze kwitły w maju no tak sie zmienia klimat chodz ta susza jest przerażająca




____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 12:08, 22 kwi 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
marba napisał(a)
Danusiu, uroczy masz ten zakątek z ławeczką. Chętnie przysiadłabym i kontemplowała piękne otoczenie.
Wesołych Świąt, Danusiu.


Dziekuje Basiu chodz sama malo kiedy na nia siadam, mamy miejsce do biesiadowania z panorama na ogrod, piekna pogoda to korzystamy



____________________
Liliowo i kolorowo:)
Milka 19:17, 23 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Elaty widzę tak?
U mnie też sucho, podlewam, ale już mam dość, niech w końcu poleje.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kindzia 10:24, 24 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
U mnie nie przymroziło I magnolie całe i piwonie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies