Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Angielski ogród - chciałabym...

Pokaż wątki Pokaż posty

Angielski ogród - chciałabym...

Monika76 21:34, 16 paź 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Na dobranoc Krwawnik przy tarasie w towarzystwie róży i lawendy.
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
paulina_ns 21:38, 16 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Moniczko, szybko działasz super ogrodzenie widzę,że wiele się u Ciebie pozmieniało i to w ciągu jednego sezonu, oby tak dalej pozdrawiam.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Monika76 21:47, 16 paź 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Paulinko dziękuję.
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
agatanowa 23:10, 16 paź 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Monika76 napisał(a)



Ale cudne zdjęcia! Gratulacje dla Ciebie z tytułu wspaniałych owoców Twojej pracy!
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Monika76 19:52, 20 paź 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Agata dziękuję. Syn to takie ukoronowanie moich matczynych pragnień. Mam jeszcze 9 letnią wspaniałą córcię, ale nie chciałam aby była jedynaczką. Troszkę życie poplątało mi plany, ale w końcu jest- cudo chłopak, mój mały mężczyzna . Wszystkim zawrócił w sercach.
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Monika76 19:54, 20 paź 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Wykopałam taką trawę na polu obok domu i na próbę wsadziłam miedzy tuje. Przyjęła się i wygląda tam na całkiem szczęśliwą. Muszę ze szpadlem udać się znowu na wykopki.
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Monika76 12:27, 18 lis 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
O rany tępo odwiedzania mojego wątku na Ogrodowisku mam szalone. Wasze ogrody obserwuję nieustannie, ale do mojego zaglądam sporadycznie.
JESIEŃ cudna i słoneczna przynajmniej u mnie.
Na mojej "angielskiej" rabacie dosadziłam Werbeny i Żurawki. Ale ku mojemu zdziwieniu zakwitły jeszcze kwiaty
i wrzosy jeszcze fioletowe są. Fajna ta jesień, chociaż zima podobno już tuż tuż, aż się boję Zubilewicza oglądać
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Monika76 12:34, 18 lis 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Na poprawę nastroju nabyłam ostatnio u mnie na klamotach fotel do ogrodu( za całe 50zł) na słodkie lenistwo w przyszłym roku
oraz bujaka do tegoż samego błogiego leniuchowania za równie symboliczną opłatę.

Leżanka docelowo stanie pod brzozą w moim ulubionym zakątku, który obecnie nie zachęca, ale pomału przejdzie metamorfozę. Fajnie tam jest w upalne dni bo cień daje ukojenie, niestety w tym roku nie było mi dane odpoczywać gdyż mój synuś wymagał nieustającej uwagi, a ja nadal tkwię na "budowie" nie w "domu".
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
Monika76 12:39, 18 lis 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 574
Mam pytanie natury trawiastej- czy stipy mam jakoś zabezpieczyć przed zimą? I czy RH również czymś obadulić? Hortensje ogrodowe które mam posadzone zabezpieczyłam, wrzosy poprzykrywałam jodłą a z trawami nie wiem co zrobić.
____________________
Monika - Angielski ogród chciałabym
paulina_ns 13:20, 18 lis 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Monika76 napisał(a)
Agata dziękuję. Syn to takie ukoronowanie moich matczynych pragnień. Mam jeszcze 9 letnią wspaniałą córcię, ale nie chciałam aby była jedynaczką. Troszkę życie poplątało mi plany, ale w końcu jest- cudo chłopak, mój mały mężczyzna . Wszystkim zawrócił w sercach.


Synowie potrafią skraść serce mamy, coś o tym wiem Śliczny ten Twój mały mężczyzna pozdrawiam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies