Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród średniowieczny i nie tylko

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród średniowieczny i nie tylko

Lidka 14:24, 06 maj 2011

Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 211

Znalazłam kopalnię wiedzy o różach, nie zawiedziesz się:
www.roses.webhost.pl
Ja jestem na etapie studiowania katalogu szkółki Rosarium drugi sezon, ale jak na razie brak kasy.
Wyobrażam sobie ten spektakl w Twoim ogródku.
Pokazałam twoje dokonania mężowi.Oboje jesteśmy pod wrażeniem.No i nasunęło się pytanie:"czy on to wszystko robi sam?!"
____________________
Pozdrawiam Lidka - w sowim ogrodzie
andie 15:52, 06 maj 2011

Dołączył: 06 maj 2011
Posty: 15
link nie działa to jakaś ściema;/
MarekW 16:00, 06 maj 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
działa tylko w nagłówku trzeba wykasować część adresu odnoszącą się do ogrodowiska, albo ręcznie wklepać nazwę strony
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
MarekW 16:36, 06 maj 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Lidka napisał(a)

Znalazłam kopalnię wiedzy o różach, nie zawiedziesz się:
www.roses.webhost.pl
Ja jestem na etapie studiowania katalogu szkółki Rosarium drugi sezon, ale jak na razie brak kasy.
Wyobrażam sobie ten spektakl w Twoim ogródku.
Pokazałam twoje dokonania mężowi.Oboje jesteśmy pod wrażeniem.No i nasunęło się pytanie:"czy on to wszystko robi sam?!"

własnoręcznie i własnonożnie w 90 %, bo ostatnio miałem pomocnika - Mowa o ogródku średniowiecznym, bo nasadzenia na skarpie i plantowanie terenu pod trawnik na górze robiła firma. No także miałem pomoc przy spawaniu podpór - ja niestety nie posiadłem jeszcze umiejętności spawania, ale już czyszczenie malowanie i oczywiście trzymanie przy spawaniu to moja praca
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
kaisog1 12:59, 07 maj 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Marku ja nic nie pisałam w tym wątku bo siedzę wiecznie z "rozdziawioną" gębą i podziwiam! Nie myślałam nawet, że zrealizowanie założenia wyjdzie Ci tak super. Chyba zapiszę się do Ciebie na kurs układania nawierzchni
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
MarekW 20:48, 07 maj 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Chętnie pomogę jeśli będę potrafił. Powiedz tylko jaki masz materiał i co chcesz wyłożyć (placyk czy ścieżkę, czy może coś innego) ja mam jeszcze jeden pomysł na wykorzystanie tego co mam jak się uda to zrealizować to chyba się wam spodoba.
Ma to być ścieżka na trawniku, ale taka trochę inna, tzn w kwiatki może narysuję wzór i się pochwalę - a może się komuś spodoba i też sobie taką zrobi. Kopiowanie mile widziane
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
kaisog1 20:51, 07 maj 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
hmmmm w kwiatki? To mnie zaciekawiłeś... No to "a kysz" do rysowania
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
MarekW 21:05, 07 maj 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
No to proszę
Otóż kwiatki są z betonowej trelinki jaką widać na moich zdjęciach, różowy środek to macierzanka, żeby pachniało kiedy się chodzi a wokół trawnik. Płyty montowane na równo z trawnikiem żeby nie przeszkadzały w koszeniu.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
kaisog1 21:13, 07 maj 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Nosz kurtka na wacie, jaki fajny pomysł! To kiedy zaczynasz?
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Syla 21:15, 07 maj 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
MarekW napisał(a)
No to proszę
Otóż kwiatki są z betonowej trelinki jaką widać na moich zdjęciach, różowy środek to macierzanka, żeby pachniało kiedy się chodzi a wokół trawnik. Płyty montowane na równo z trawnikiem żeby nie przeszkadzały w koszeniu.



Przyglądam się Twojej pracy i z niedowierzaniem kręcę głową , że można tworzyć takie cudeńka. Wielki ukłon za pomysły i realizację
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies