Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

jolka 23:53, 09 lip 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
effka napisał(a)
Witaj. Wracam po dłuższej przerwie do twojego ogrodu a tu takie róże i lawenda! jak marzenie... podkradnę pomysł do swojego ogródka.


Hej Lawenda dopiero się rozkręca, a róże różnie.. jedne jeszcze nie, inne już po Tak czy inaczej cieszę się, że różane widoki Gości upajają No i oczywiście ... podkradaj co Ci się podoba
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
paulina_ns 09:29, 10 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Jolus tęsknilam! Ileż można odpoczywać? Żartuje, fajnie,że się trochę zrelaksowalas! Ja na odpoczynek póki co czasu nie mam, chociaż wakacje są...no nie mów,że zamówiłaś munstead? Kurcze ja też chciałam, ale myślałam,że już nie będziesz nic zamawiała, więc nawet nie pisałam a jednej róży nie wysyłaja, a na więcej póki co u mnie miejsca brak...buziaczki
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Pszczelarnia 11:31, 10 lip 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jola, prozaiczne pytanie, jak czyścisz tę kostkę kamienną? Jest idealna.

A u mnie Bonica dopiero zaczyna.

Bardzo fajna aranżacja różana pod brzozami. Spokojna i elegancka, i zaskakująca.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kawa 11:57, 10 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hej hej
Joluś to co Maledivy ?? Majorka??
przyznaj się!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
jolka 22:36, 10 lip 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
paulina_ns napisał(a)
Jolus tęsknilam! Ileż można odpoczywać? Żartuje, fajnie,że się trochę zrelaksowalas! Ja na odpoczynek póki co czasu nie mam, chociaż wakacje są...no nie mów,że zamówiłaś munstead? Kurcze ja też chciałam, ale myślałam,że już nie będziesz nic zamawiała, więc nawet nie pisałam a jednej róży nie wysyłaja, a na więcej póki co u mnie miejsca brak...buziaczki

Hehe, Paula.. jak to miło, że ktoś czeka

No zamówiłam kolejne munstead Nic CI nie mówiłam, bo pisałaś, że dopiero na jesień będziesz kupować. Chętnie bym CI domówiła, ale już mam paczkę w drodze. Oni tak ekspresowo zawsze wysyłają. Ale, nie wykluczam, że to nie jest moje ostatnie słowo w kwestii róż Jakby coś to będę trąbić

Macham, buziam trawowo-kwiatkowo




____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:45, 10 lip 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Pszczelarnia napisał(a)
Jola, prozaiczne pytanie, jak czyścisz tę kostkę kamienną? Jest idealna. A u mnie Bonica dopiero zaczyna.

Bardzo fajna aranżacja różana pod brzozami. Spokojna i elegancka, i zaskakująca.


Hej Ewusia Co do kostki granitowej to tylko ją na bieżąco zmywam wodą, jak się jakieś błoto naniesie. Ale już widzę, że od północnej strony robi się ciemniejsza i pokrywa się chyba delikatnym mchem. Nie wiem czym to czyścić.

Co do róż w brzozowej - dziękuję Brzozy strasznie ruszyły w tym roku, dopiero co sadziliśmy chude patyczki, a są już konkretne drzewa. Zastanawiam się jak to dalej z nimi będzie

A że bonica dopiero u Ciebie zaczyna to mnie strasznie dziwi, u mnie już prawie po niej.
Zostawiam jeżówki wczorajsze, białe powoli zaczynają

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
iwonkap 22:48, 10 lip 2017

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Jolu przy jakich roślinkach masz te jeżowki ?
jolka 23:00, 10 lip 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Kawa napisał(a)
hej hej Joluś to co Maledivy ?? Majorka??
przyznaj się!

Hehe, majorka powiadasz?? Gdzieś czytałam, że Ogrodowisko na SriLance odpoczywa
A ja już odpoczywam w ogrodzie No, powiedzmy, że odpoczywam. Dziś znów miałam atak na skarpę. Wyczyściłam z chwastów jakieś 3/4 tych całych irg, i ciemność oraz burza mnie przegoniły Jutro c.d.

Macham zielonym Anabell zaczynają




____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 23:09, 10 lip 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
iwonkap napisał(a)
Jolu przy jakich roślinkach masz te jeżowki ?

To zależy o które się pytasz Białe mam przy serbach i rododendronach, a kolorowe przy grabach, miskantach, hostach, żurawkach. W tych kolorowych muszę jakiś porządek zrobić, bo się lekki rozgardiasz zrobił. Ale póki co jest co jest, ile mam czasu tyle robię

Białe w towarzystwie raz jeszcze
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Kawa 10:04, 11 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911

u mnie też twoje białe jeżówki zaczynają
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies