Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

jolka 00:45, 12 lip 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Ananasek napisał(a)
Hej Joluś! Przybiegłam się pochwalić, że jedna z jezówek które posiałam wiosną z Twoich nasionek ma pączka Jak tylko zakwitnie prześlę zdjęcie PS. Byłam w Twoich stronach w weekend ale burze były takie paskudne że nawet nie dzwoniłam do Ciebie.


HejNo to się cieszę, że się jeżówki spisały Niech Ci pięknie rosną. A ja weekendowo byłam jeszcze na wakacjach, tak więc paskudnej pogody nie zaznałam Za to dziś chciałam skarpę doplewić, róże przyciąć to mnie deszcz przegonił
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
paulina_ns 06:52, 12 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jolka napisał(a)


Hej Specjalnie dla Ciebie zrobiłam sesję przesyłce podczas rozpakowania
Zamawiałam w florinbudzie.

Porządnie zapakowana, róże usztywnione, wyglądają z kartonu.


Po wyciągnięciu - każda zapakowana w osobny worek, usztywniona bambusem, obwiązana tasiemką.



Po dalszym rozpakowaniu - w szeregu zbiórka:


Dodam jeszcze, że zamówiłam w niedzielę. Dziś jest wtorek (no już środa), jak przyjechałam z pracy paczka czekała na mnie przy bramce Super bezproblemowa dostawa. Trochę się boję, żeby nie zapeszyć tymi superlatywami, ale póki co jestem z całokształtu realizacji zamówienia zadowolona


Ja też jestem bardzo Zadowolona jeżeli chodzi o ten sklep, zawsze ładne krzaczki przesyłają. Jolus jaki w końcu kolor ma ta munstead? Tutaj na zdjęciach wyszedł taki bordowy, a na zdjęciach w necie jest trochę inny...jak będziesz miała chwilkę zrobisz mi dokładniejsze zdjęcie? Plissss, a i mów tu szybko gdzie je posadzisz?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Moniq 09:49, 12 lip 2017


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
też kupowałam róże w F. i tak super zapakowane i piekne okazy. Polecam. Oby tylko rosły jak najszybciej.
Masz może pastelle? u mnie pieknie kwitnie ale jakaś maława.
____________________
beskidzkie marzenie
Kawa 09:52, 12 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911

śliczne krzaczorki
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Msazalka18 09:57, 12 lip 2017

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 190
jolka napisał(a)





Dodam jeszcze, że zamówiłam w niedzielę. Dziś jest wtorek (no już środa), jak przyjechałam z pracy paczka czekała na mnie przy bramce Super bezproblemowa dostawa. Trochę się boję, żeby nie zapeszyć tymi superlatywami, ale póki co jestem z całokształtu realizacji zamówienia zadowolona


Piękne krzaczki tfu tfu i ładnie zapakowane. Kto by pomyślał że różyczki przez internet ładniejsze niż w niejednej szkółce. A jaki miły Pan się odezwał .... szkoda tylko że produkt niedostępny.
Dziękuję za namiary skorzystam napewno. Buziak wieeeeelki

Pozdrawiam
____________________
zimozielony biało różowy
jolka 23:29, 12 lip 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
paulina_ns napisał(a)
Ja też jestem bardzo Zadowolona jeżeli chodzi o ten sklep, zawsze ładne krzaczki przesyłają. Jolus jaki w końcu kolor ma ta munstead? Tutaj na zdjęciach wyszedł taki bordowy, a na zdjęciach w necie jest trochę inny...jak będziesz miała chwilkę zrobisz mi dokładniejsze zdjęcie? Plissss, a i mów tu szybko gdzie je posadzisz?


Paula, teraz dopiero przeczytałam, jutro Ci pstryknę fotkę. Zdjęcie ze strony sprzedawcy dosyć dobrze oddają jej kolor. Tyle, że jest taka bardziej aksamitna.. A posadzę ją obok tamtych trzech, wiesz jak to u mnie ,,, musi być większa ilość bo inaczej się wszystko gubi i nie ma efektu.
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 23:30, 12 lip 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Moniq napisał(a)
też kupowałam róże w F. i tak super zapakowane i piekne okazy. Polecam. Oby tylko rosły jak najszybciej. Masz może pastelle? u mnie pieknie kwitnie ale jakaś maława.


Moni, co do F. oczywiście się zgadzam.
A pastelli nie mam, pozachwycam się u Ciebie
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 23:31, 12 lip 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Kawa napisał(a)

śliczne krzaczorki

No, zobaczymy jak się zaaklimatyzują.
Póki co czekają na posadzenie
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 23:36, 12 lip 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Msazalka18 napisał(a)
Piękne krzaczki tfu tfu i ładnie zapakowane. Kto by pomyślał że różyczki przez internet ładniejsze niż w niejednej szkółce. A jaki miły Pan się odezwał .... szkoda tylko że produkt niedostępny. Dziękuję za namiary skorzystam na pewno. Buziak wieeeeelki
Pozdrawiam


Hehe, no Pan miły, i chyba się dosyć zna na sztuce A w szkółkach czasem taka lipa, że szkoda mówić. Nie dbają o rośliny, często nie wiedzą nawet co sprzedają, a do tego marża nie wiadomo jaka wysoka. Czasem wolę kupić przez net. Poza tym, nie mam czasu jeździć po szkółkach, a tu sobie kliknę nawet o północy i paczka sama przychodzi do domu


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 23:49, 12 lip 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
A u mnie ogólnie "sezon ogórkowy". Na początek szklarnia, chyba jeszcze nie pokazywałam, że w ogóle coś tam rośnie Nie wspomnę już, że nasadziłam wszystkiego za gęsto, a w ogórkach się taki busz zrobił, że ciężko ogórki znaleźć Ojj, durna ja Ale na przyszły rok będę wiedzieć co i jak

Tak więc - po prawej stronie szklarni ogórki, po lewej pomidory.
Obecnie jedne i drugie są już pod dachem
Przed wejściem do szklarni rosną świdośliwy.





Pierwsze ogórki już w słoiku Tylko mnie martwią liści, bo widzę, że już coś łapią.

Nie żeby mi jakoś szczególnie na ogórkowych liściach zależało, ale jeszcze bardzo dużo kwiatów jest, no i byłoby nieźle, gdyby udało im się dorosnąć. Myślicie, że coś mam im robić??
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies