Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

Lulilaj 11:13, 11 lip 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
jolka napisał(a)
A tu jeszcze w szpalerze i poglądowo pojedynczy krzak.
Tak jak już mówiłam, wielkie porosły w tym roku te róże







Przepiękna rabata
A już myślałam, że nie będę sadzić u siebie róż

Zresztą bardzo podoba mi się styl w którym tworzysz swój ogród...
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
paulina_ns 11:39, 11 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jolka napisał(a)

Hehe, Paula.. jak to miło, że ktoś czeka

No zamówiłam kolejne munstead Nic CI nie mówiłam, bo pisałaś, że dopiero na jesień będziesz kupować. Chętnie bym CI domówiła, ale już mam paczkę w drodze. Oni tak ekspresowo zawsze wysyłają. Ale, nie wykluczam, że to nie jest moje ostatnie słowo w kwestii róż Jakby coś to będę trąbić

Macham, buziam trawowo-kwiatkowo






Pewnie,że czekam, przecież Twój ogród jest na mojej liście najpiękniejszych ogrodów tutaj uwielbiam oglądać Twoje zdjęcia jak Ci wszystko rośnie, dojrzewa...pamiętam nasze początki i teraz po kilku latach widać jak wszystko pięknie urosło.

Co do róż no tak wspominałam o jesieni, ale akurat na munstead miejsce czeka już od dawna, ale nie da się zamówić jednej, a na więcej miejsce jeszcze nie gotowe, ale jak coś trab ile wlezie

Jeżówki w trawach cudne już niedługo będzie ryneczek lidlowy
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Msazalka18 13:05, 11 lip 2017

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 190
Gdzie zamawiasz róże??? mogę prosić o zdjęcie podglądowe jak przyjdzie paczuszka?

może i ja się skuszę na jakieś różyczki jak to sama paczka puka do drzwi


z góry dziękuję

Pozdrawiam
____________________
zimozielony biało różowy
paulina_ns 13:46, 11 lip 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Jolus wykupilas mi wszystkie munstead, Osz Ty!!
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Ananasek 18:05, 11 lip 2017

Dołączył: 16 lut 2015
Posty: 221
Hej Joluś!
Przybiegłam się pochwalić, że jedna z jezówek które posiałam wiosną z Twoich nasionek ma pączka Jak tylko zakwitnie prześlę zdjęcie
PS. Byłam w Twoich stronach w weekend ale burze były takie paskudne że nawet nie dzwoniłam do Ciebie.
____________________
Beata Moje nieplony
Ananasek 18:05, 11 lip 2017

Dołączył: 16 lut 2015
Posty: 221
Hej Joluś!
Przybiegłam się pochwalić, że jedna z jezówek które posiałam wiosną z Twoich nasionek ma pączka Jak tylko zakwitnie prześlę zdjęcie
PS. Byłam w Twoich stronach w weekend ale burze były takie paskudne że nawet nie dzwoniłam do Ciebie.
____________________
Beata Moje nieplony
jolka 00:24, 12 lip 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Lulilaj napisał(a)
Przepiękna rabata A już myślałam, że nie będę sadzić u siebie róż Zresztą bardzo podoba mi się styl w którym tworzysz swój ogród...


Hej Asia Cieszy mnie, że Ci się ogród i różyczki podobają Miałam je już ciachać, ale ciągle pada, wiec czekam niech się wykwitną i liczę na powtórkę za jakiś czas. Hehe, myślałaś,że róż nie będziesz sadzić ... pochodź sobie troszkę po różnych wątkach a zmienisz zdanie Róże mają jednak coś w sobie

Pozdrawiam kwiatkowo
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 00:32, 12 lip 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
paulina_ns napisał(a)
Pewnie,że czekam, przecież Twój ogród jest na mojej liście najpiękniejszych ogrodów tutaj uwielbiam oglądać Twoje zdjęcia jak Ci wszystko rośnie, dojrzewa...pamiętam nasze początki i teraz po kilku latach widać jak wszystko pięknie urosło.

Co do róż no tak wspominałam o jesieni, ale akurat na munstead miejsce czeka już od dawna, ale nie da się zamówić jednej, a na więcej miejsce jeszcze nie gotowe, ale jak coś trab ile wlezie

Jeżówki w trawach cudne już niedługo będzie ryneczek lidlowy


Paula, dzięki za miłe słówka, choć oczywiście są troszkę na wyrost. Jest wiele pięknych ogrodów na O., z takim porządkiem i perfekcją, że ja chyba nigdy do tego nie dojdę. Ale mniejsza o to, robię ile mogę i tyle. Też pamiętam jak zaczynałyśmy, a teraz wszystko jakieś wielkie się porobiło, a przecież tak znów dużo czasu nie upłynęło ... Co do ryneczku lidla to chyba będzie w tym roku "buszeczek" a nie ryneczek, hehe. Miskanty się wielkie porobiły, włażą na wszystko!! Ale może jak graby ciachnę, to się jakoś uporządkuje.

Macham jeżówkowo, choć pewnie dawno śpisz
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 00:33, 12 lip 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
paulina_ns napisał(a)
Jolus wykupilas mi wszystkie munstead, Osz Ty!!


Ołłł...nołłł.. Nie chciałam
Ale nie martw się, będą nowe
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 00:42, 12 lip 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Msazalka18 napisał(a)
Gdzie zamawiasz róże??? mogę prosić o zdjęcie podglądowe jak przyjdzie paczuszka? może i ja się skuszę na jakieś różyczki jak to sama paczka puka do drzwi z góry dziękuję Pozdrawiam


Hej Specjalnie dla Ciebie zrobiłam sesję przesyłce podczas rozpakowania
Zamawiałam w florinbudzie.

Porządnie zapakowana, róże usztywnione, wyglądają z kartonu.


Po wyciągnięciu - każda zapakowana w osobny worek, usztywniona bambusem, obwiązana tasiemką.



Po dalszym rozpakowaniu - w szeregu zbiórka:



I na koniec .. kisss


Dodam jeszcze, że zamówiłam w niedzielę. Dziś jest wtorek (no już środa), jak przyjechałam z pracy paczka czekała na mnie przy bramce Super bezproblemowa dostawa. Trochę się boję, żeby nie zapeszyć tymi superlatywami, ale póki co jestem z całokształtu realizacji zamówienia zadowolona
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies