Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

HannaR 15:05, 16 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
A zdjęcie ławeczki?
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Zuzka25 16:28, 16 mar 2019


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Jolu, piękne ciemierniki. Cieszę się, że je zamówiłam
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
sylwik69 17:33, 16 mar 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Czytam o stratach po wichurach na wielu wątkach... przykro bardzo
moi rodzice z powodu tego że często pozostają bez prądu /mieszkają w okolicy gdzie gałęzie drzew wiszą nad linią energetyczną/ zakupili agregat prądotwórczy w LM
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Iwonka 19:12, 16 mar 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4219
jolka napisał(a)
Widoczki dzisiejsze zostawiam i pozdrowienia


Niesamowity widok, te brzozy, te chochoły na tle błękitnego nieba... Gdyby nie ten domek w tle to widoczek jak schody do raju

jolka napisał(a)
Dzień dobry weekendowo A póki co zostawiam wiosnę


Jolu to ciemierniki? Śliczne wiosenne kępki...
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
jolka 19:13, 16 mar 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
HannaR napisał(a)
A zdjęcie ławeczki?

Jeszcze w pudle jest Jak będzie poskładana to na pewno wrzucę
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 19:13, 16 mar 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Zuzka25 napisał(a)
Jolu, piękne ciemierniki. Cieszę się, że je zamówiłam

Będziesz zadowolona. Ciemierniki są piękne...
Najpierw kwiaty, a potem duże ciemnozielone liście aż do zimy. Ciekawa jestem jakie zamówiłaś, gdzie i za ile. Muszę zerknąć do Ciebie, może znajdę Chętnie bym sobie coś dokupiła, najchętniej jakieś pełne. Widziałam wczoraj w Obi zwykłe białe po 17 zł. Wydaje mi się, że za drogo.

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 19:29, 16 mar 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
sylwik69 napisał(a)
Czytam o stratach po wichurach na wielu wątkach... przykro bardzo moi rodzice z powodu tego że często pozostają bez prądu /mieszkają w okolicy gdzie gałęzie drzew wiszą nad linią energetyczną/ zakupili agregat prądotwórczy w LM


Tak Sylwia, strasznie było... Ja tylko czekałam aż mi dach zjedzie na trawnik przed domem!! Paskudne uczucie... A ta przerwa w dostawie prądu to chyba była najdłuższa jaką pamiętam. Jeśli takie sytuacje będą się częściej powtarzać, kto wie czy też nie będziemy musieli pomyśleć o jakimś agregacie.

Pozostałości ze szklarni eM. dzisiaj posprzątał. Aluminium pójdzie na złom, plexi do śmietnika. Po południu był Pan od ogrodzeń. Obejrzał co i jak.. Umówiliśmy się, że nam podeśle swojego Syna, który robi zadaszenia z poliwęglanu. Potem wstępnie wycenią konstrukcję i poliwęglan. Zobaczymy..

Wiosnę zostawiam

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 19:33, 16 mar 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Iwonka napisał(a)

Niesamowity widok, te brzozy, te chochoły na tle błękitnego nieba... Gdyby nie ten domek w tle to widoczek jak schody do raju

Jolu to ciemierniki? Śliczne wiosenne kępki...



Iwonka, tak. Zacytowane przez Ciebie zdjęcie to ciemierniki
A schody do raju... hehe, muszę sąsiadce przekazać, żeby domek usunęła
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 19:41, 16 mar 2019


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
A ja dziś, tak jak planowałam posiałam kolejne nasionka w skrzyniach: groszek cukrowy, szpinak, i na próbę rukolę. Skrzynie pod przykryciem, więc liczę na szybkie wschody

Miałam ciachać cisa, ale po drodze zatrzymałam się przy skarpie. Tam to co zwykle... ledwie śnieg stopnieje , a już pełno chwastów. Ziemia była fajna, wilgotna.. i tak mi ładnie te chwasty z korzeniami wychodziły, że dwa wiadra nazbierałam!! Ale do cisów już nie dotarłam ... Zostaną na przyszły tydzień.
I już prawie po ciemku morelę wsadziliśmy w sadzie. Ostatni drzewo, więcej się nie zmieści.

A poza tym to zamówiłam wstępnie rodziny pszczele. Będą początkiem maja
Hihi


Miłego wieczorku wszystkim zaglądającym
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Magleska 19:49, 16 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Cześć przyszła Pszczelarko ( mój Tata ma pszczoły ,za młodu trochę mu pomagałam ) swój miodzik jest pyszny i zdrowy

....masz śliczne ciemierniki i krokusy

i mam nadzieje ,że jakas fotorelacja z nowej szklarni będzie ….bardzo chciałabym mieć ,ale po ostatnich wichurach ,to nie wiem o jakiej myśleć …..
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies