Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

Kawa 07:23, 06 mar 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Joluś
śliczne widoczki
weekend ma być paskudny...to tak na pocieszenie
chcę już ciepła
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
BasiaLT 14:15, 06 mar 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Widoczki cudne. Też liczę na łądną pogodę w weekend bo mam full pracy do zrobienia.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
jolka 18:08, 06 mar 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Kawa napisał(a)
Joluś
śliczne widoczki
weekend ma być paskudny...to tak na pocieszenie
chcę już ciepła


Ja też już ciepła chcę, niestety dziś u mnie mocno wietrznie
Ogólnie sprawdza się reguła: jak mam czas to pogoda beznadziejna!
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 18:17, 06 mar 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
BasiaLT napisał(a)
Widoczki cudne. Też liczę na łądną pogodę w weekend bo mam full pracy do zrobienia.


Widoczki kłaniają się do usług A co do pogody weekendowej, to może będziesz miała więcej szczęścia, bo u mnie się zapowiada i chłodno i deszczowo

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Wendy79 23:03, 06 mar 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Jola, ale masz pięknie drzewa w sadzie poprowadzone! Szacun.
U mnie również sprawdza się w tym roku zasada, że jak mam wolne, to pogoda beznadziejna. Liczę na niedzielę. W tamtym roku prace u mnie były bardziej posunięte.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
MalGosia 07:07, 07 mar 2020

Dołączył: 16 lut 2018
Posty: 142
Jolu są ciemierniki pełne, ale dość drogie w O. i w LM (tu z polskiej firmy Z.)
Bardzo ciekawie uchwyciłaś poranny szron, ja szybciutko wracałam po czapkę, gdy wyszłam z domku No i znów się spóźniłam do Ciebie na patyczki horti.. ach gapa ja Robi się coraz wiosenniej, ptaszki śpiewają, aż chce się pracować w ogrodzie!
____________________
pozdrawiam Małgosia
nicol21 09:30, 07 mar 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
U Ciebie nadal zima w pełni?! Może już cieplej się zrobiło?! Rozpoczęłaś porządki?
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
jolka 17:38, 08 mar 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Wendy79 napisał(a)
Jola, ale masz pięknie drzewa w sadzie poprowadzone! Szacun. U mnie również sprawdza się w tym roku zasada, że jak mam wolne, to pogoda beznadziejna. Liczę na niedzielę. W tamtym roku prace u mnie były bardziej posunięte.


Dzięki Aga Z weekendem nie było najgorzej. Wprawdzie chmurzyło się cały czas, ale wytrzymywało bez deszczu. Zdążyłam popryskać brzoskwinię i winogrona, obciąć anabell i seslerie, ciachnąć stare liście ciemiernikom, i podkrzesać nieco brzozy, by bardziej smukłe były na wiosnę Do cięcia mi zostały limki, róże i lawendy. Najbliższy tydzień zapowiada się ciepło, więc pewnie zrobię resztę.

Udanego tygodnia Ci życzę
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 17:45, 08 mar 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
MalGosia napisał(a)
Jolu są ciemierniki pełne, ale dość drogie w O. i w LM (tu z polskiej firmy Z.) Bardzo ciekawie uchwyciłaś poranny szron, ja szybciutko wracałam po czapkę, gdy wyszłam z domku No i znów się spóźniłam do Ciebie na patyczki horti.. ach gapa ja Robi się coraz wiosenniej, ptaszki śpiewają, aż chce się pracować w ogrodzie!


Z ciemiernikami taka sytuacja: pojechałam do Obi, z myślą że sobie kupię jakieś nowe okazy.
Jak zobaczyłam cenę, to pomyślałam,że im się kompletnie w głowach poprzewracało i wyszłam.

Dopiero w domu zauważyłam, że pomylili etykiety z cenami. Ech..
Tak więc ostatecznie nie wiem jaka cena


I powiedz mi proszę o co chodzi z patyczkami horti? Chcesz?? Bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć.. Jakby coś to anabell cięłam wczoraj a limki dopiero pójdą pod nóż. Więc sprawa otwarta...


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 17:50, 08 mar 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
nicol21 napisał(a)
U Ciebie nadal zima w pełni?! Może już cieplej się zrobiło?! Rozpoczęłaś porządki?


No mam nadzieję, że już za mną pełnia zimy Na spacerze dziś podbiały widziałam, więc to już chyba przedwiośnie. Choć patrząc na Twoją wiosnę, to u mnie faktycznie z miesiąc do tyłu.

Porządki ogrodowe jak najbardziej zaawansowane, al wiadomo jak to jest z ogrodowymi pracami ... "niekończąca się opowieść" hehe...



____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies