Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Kindzia 20:01, 10 cze 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dzięki Aniu za przemiłe spotkanie, mam nadzieję, że nie ostatnie

zdjęcie różowych żurawek u Kapiasów


____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anna_g 20:57, 10 cze 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Ania ja patrzę na siebie ja Ty na swój ogród - ino ja mimo wszystko (albo mimo woli) taka pikna nie jestem. Wolałabym zdjecia ogrodu oglądać ale co tu fotografowac jak prawie wszystko zjedzone przez slimaki... a reszta co sie ostała to jeszcze nie kwitnie... U nas dzisiaj znowu burza z "pieronami" była, ale na szczęście nie za wielka...

Bogusiu mam nadzieję

Kasiu - dzięki Następnym razem też jadę do Ciebie bo dziewczyny tak chwaliły... Żurawki śliczne - kolor cudo.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Anabell 23:46, 10 cze 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Aniu- ale miałyście spotkanie.! fajne babki wszystkie. Miło Cię zobaczyć wirtualnie, wyobrażenie miałam i tak o Tobie, że jesteś ciepłą osobą. Nie patrz na siebie krytycznie, bo to trzeba nazwać odrzucanie pozytywów , czy katastrofizowanie.
Napisałam na priv. doczytałam się, że to z Krakowa. jutro zadzwonię do nich.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
gierczusia 08:29, 11 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Pezepiękne te niebieski żurawki Kindziowe

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 08:30, 11 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
U mnie też była wczoraj burza bez piorunów i z malutkim gradem.. Ale jak czytam co to było u Ludzików , to przerażenie mnie bierze .... Buziaki Anuś

Ps. Następnym razem jedziemy do Kaśki na bank
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 08:32, 11 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)
Elaaaa dziękuję ale litości.... jak mi tu będziecie wrzucac zdjęcia ze mną w roli głównej to ja tu przestanę wchodzić Zakladam że to ma być zdjęcie Bogusi Bardzo ładne

Aniu .. Fantastyczne zdjątko dwóch Uroczych Dziewczyn ... I proszem mnie tu nie marudzić ... I proszem wchodzić codziennie !!.. Dwa razy !!
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
BarbaraM 08:36, 11 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Aniu!
A co Ty tak krytycznie o sobie.
Ja mam całkiem inne odczucia co do Ciebie.
Bardzo pozytywne zresztą.
A jak zaczniesz się doceniać to i na zewnątrz to będzie widać i jeszcze lepiej pokażesz jaka to z Ciebie fajna babka.

I masz się posłuchać Eli i to już!

A wpadnij też do mnie bo wstawiłam kilka zdjęć
Nie ze spotkania wprawdzie ale można oko nacieszyć.
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
anna_g 09:24, 11 cze 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Tak jest Drogie Koleżanki - słucham siem ja Was

U mnie w nocy lało potężnie... znowu wszystko leży umęczone ... Nawet zdjęć nie ma jak zrobić no chyba że "załamanym" kwiatkom... Ale podobno o jutra cud miód i tylko piękna pogoda

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kindzia 09:33, 11 cze 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
anna_g napisał(a)
Ania ja patrzę na siebie ja Ty na swój ogród - ino ja mimo wszystko (albo mimo woli) taka pikna nie jestem. Wolałabym zdjecia ogrodu oglądać ale co tu fotografowac jak prawie wszystko zjedzone przez slimaki... a reszta co sie ostała to jeszcze nie kwitnie... U nas dzisiaj znowu burza z "pieronami" była, ale na szczęście nie za wielka...

Bogusiu mam nadzieję

Kasiu - dzięki Następnym razem też jadę do Ciebie bo dziewczyny tak chwaliły... Żurawki śliczne - kolor cudo.

U mnie są zawsze drzwi otwarte i furtki (mam z dwóch stron). Jak się jedną nie zmieścicie, zawsze drugą można wejść

ZAPRASZAM !!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anna_g 09:37, 11 cze 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Dziękuję Kasiu - skorzystam na pewno
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies