Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Anabell 11:59, 17 cze 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Aniu! dziękuje za zainteresowanie, poczekam.Miłego dnia.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
BarbaraM 12:08, 17 cze 2013


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Jak podbijamy to podbijamy.
Ja proponuję wczasy w górach.
Rano zaliczenie pobliskiej górki,potem "plaża" w moim ogródki.
Zastrzegam,że właśnie jest prawie obrobiony,więc dużo pracy nie ma.
Ot - podlanie roślin i poobrywanie przekwitłych kwiatów...
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
gierczusia 16:15, 17 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)


To rzeczywiście lepiej sie wstrzymaj ... bo on ma takie cudne fotki w dodatku No chyba że to ćwiczenie silnej woli byłoby


A silna wola .. u mnie towar deficytowy ...
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:20, 17 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
nebel napisał(a)

A może podbiję stawkę Zapraszam do mnie nad morze.
Rano na plażę, a po południu w moim ogrodzie - tylko 1200m2


Noooo , nie licytujmy siem tak plosię ... 9 tygodni .. To po trzy u Każdej z Was .. A w kwestii kolejności to możemy losowanie zrobić ...


A tak serio .. Zaczynam wolne około 10 lipca i już 20 sierpnia muszę być w pracy.. Rekrutacja i egzaminy poprawkowe i takie tam... Nie będę tu u Anusi przynudzać " na wyjeżdzie "


Ale ja się chętnie spotkam

A jak lubię plażę..... .... Aaaaa.... 1200 M czy 3 tys metrów... Wszystko obskoczymy

Zazdraszczam Wam Dziewczyny metrażu
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:22, 17 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
asc napisał(a)
Gierczuś może do mnie na wakacje... jak ma te 2 miesiące wolnego.. a ja zorganizuję jakieś zajęcia I pole do popisu na 3000m2...... ale balię już nalewam wodą.. Możesz zabrać sie z Gierczusiem


Czy Ty mnie będziesz kazała plewić ??... A do tej balii , to rozumię , po pracy ,żeby blek frencz zmyć
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:25, 17 cze 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Anusiu ... To mamy wczasy gratis .. Tylko rękawy trza będzie zakasać ... A może do mnie przyjedziecie ??.. Co mogem zaoferować ??.. Hmmm ... Podglądanie saren , bażanta i moczenie nóg w oczku wodnym .. Kilanie jaszczurki po ogonie ... Bo robić już ni ma co ,wszystko już obsadzone i upchane


To kto przyjeżdża na wczasy" na leniucha"... W gierczusiowie ??;

Anka .. Ty masz najbliżej , to siem nie wymigasz
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
AgataBC 16:38, 17 cze 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Pozdrawiam

____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
anna_g 22:05, 17 cze 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Ela - wakacje jak wakacje ale zlot Ogrodowiskowy to możesz zrobić w ogrodzie

Debora - dziękuję

Dzisaj wzięłam nożyce elektryczne do żywopłotu i ... przyciachałam azalię... za bardzo się rozrosła a przesadzic nie było gdzie... zobaczymy co będzie, potem ciachnęłam buksiki i na koniec jednego cisa.
Wprawiona nie jestem ale ucze sie
Pozdrawiam wszystkich
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
danuta_szwajcer 23:24, 17 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Oj widze Aniu, ze u Ciebie sie dzieje oj dzieje i ile wyjazdow sie szykuje to moze i ja sie gdzies załapie? Pracowita dziewczyna z Ciebie i tyle obcinania ale ja u siebie tez juz po raz kolejny przycinałam bo przez te deszcze to rosnie wszystko bardzo. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Kondzio 23:26, 17 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Macham
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies